Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Chochołowskie Termy

34-513

Chochołów

400

  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy
Geotermalny

  
Ocena:
2.7 5 (na podst. 266 opinii)

  
Wielkość:
****

Rok otwarcia: 2016Totalna porażka!!! Dzikie tłumy, zero zasad higieny, idą na ilość - lepiej pospacerować, nigdy więcej!!!
Było super, polecam Niebieska zjeżdżalnia jest super, nigdy nie rozbiłem sobie głowy ani nosa. korzystalem ze wszystkich atrakcji w czwartek i nie było dużo ludzi. korzystam co roku i jest naprawdę godne polecenia.
Byłam w piątek 21. 08. 2021. Zdecydowanie nie polecam. Ilość ludzi w basenie i na terenie całego kompleksu skutecznie uniemożliwia korzystanie z jakichkolwiek atrakcji. Wytrzymałam w środku dwie godziny i uciekłam. Basen dolny z otwartym barem serwującym alkohol i bawiącymi się obok dziećmi to porażka. Najgorszy Aquapark w jakim byłam w Polsce. W środku choćby brak czytników umożliwiających sprawdzenie limitu czasu.
Gorąca polecam, było bardzo fajnie a inni jak zawsze muszą narzekać.
Obłożenie 300% normy!!! Nie można wejść do basenu tyle ludzi wszędzie o atrakcjach już nie wspomnę. Nie ma limitów osób bo idą na masówkę żeby odrobić straty z zeszłego roku!!! Kupiłam bilety bez limitu licząc na cały dzień zabawy a wyszłam po godzinie. NIE POLECAM szkoda kasy a tanio nie jest!!!
Byliśmy w czwartek, ludzi było tyle, że czuliśmy się jak ogórki w słoiku. Nie skorzystaliśmy z niczego, bo wszystkie strefy i atrakcje cały czas były zajęte. Nigdy więcej termy chochołowskie. Bardzo żałuję wydanych tam 249 złotych... może jakby mieli limity max obłożenia, byłoby fajnie. A tak to byleby zarobić na ludziach... bez sensu...
Ocena najniższa, ponieważ ilość osób wpuszczana na obiekt znacznie przekracza możliwości basenowe. Przez to czas oczekiwania, chociażby na zjeżdżalnie sięgał 40 minut. Kolejki na jakuzzi, kolejki na gastronomię, kolejki DO WSZYSTKIEGO. Wszyscy upchani, komfortu brak! Będąc tam 5h nie udało się dopchać do niektórych miejsc. Jeżeli ktoś kupił bilet z limitem czasowym, na 100% się rozczarował. Dzieci poniżej 5 lat nie mają zbyt wiele możliwości. Gastronomia poprawna, bez smakowych uniesień, ale chyba nikt na takim obiekcie nie spodziewa się rewelacyjnego jedzenia.
Na basenie z barem matka z małym dzieckiem na ręku a w drugim piwo. Podchmieleni panowie z piwem?chodzą sobie w basenie. Przecież to miejsce publiczne i tak wolno?Nie wspomnę o zasadzie safety first.
Tragedia, amatorszczyzna, brak poszanowania klienta. Próba dodzwonienia się na granicy cudu a gdy już się uda nikt się nie zajmuje załatwianiem sprawy lub udzieleniem konkretnej odpowiedzi. W konkurencji bezproblemowo i miło np. Gorący Potok
Obłożenie 50% - akurat! Chyba 150%! Żadnych restrykcji ani ograniczeń sanitarnych.
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
Chociaż za europejskie centrum saunowania uznaje się państwa skandynawskie, w szczególności Finlandię...
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Jachranka: Aqua Park - Hotel Warszawianka
Hotaru (14.06.2024):
Za tę cenę nie ma szału. W prysznicach raz ciepła raz zimna woda. Na basenie...
wszystkich opinii: 33
Poznań: Termy Maltańskie
Elżbieta (10.06.2024):
Zapomniałam dodać do swojej opinii, że część obiektu nieczynna, a cena...
wszystkich opinii: 268
Poznań: Termy Maltańskie
Elżbieta (10.06.2024):
Nieprzyjemna obsługa. Zostałam zaatakowana przez pana z obsługi. Zarzucono...
wszystkich opinii: 268
Oczywiście bez analizy chemicznej i bakteriologicznej nie jest to możliwe. Jesteśmy zmuszeni do zaufania...
Największy wewnętrzny park wodny na świecie to Tropical Islands (Niemcy). Ma prawie 6,6 hektara powierzchni....
Czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930