Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Basen DELFINEK

ul. Polarna 1
59-220

Legnica


  
Rodzaj:
Pływalnia z atrakcjami

  
Ocena:
3.0 5 (na podst. 14 opinii)

  
Wielkość:
*

Rok otwarcia: 2010Obsługa miła basen ok.
basen fajny tylko szkoda że ojciec nie może przyjść z córką bo w szatni zawsze się znajdzie jakiś pedofil który nie pójdzie do przebieralni bo on musi z fujarą polatać ręce opadają basen szkolny niby pełno dzieciaków a nikt się tym nie przejmuje....
Jedyny basen w mieście, jednak jest bardzo urokliwy.
Babki bo nawet nie panie przy okienku tragedia siedzą za kare chyba! Zero istotnych informacji na stronach basenu a od naburmuszonych bab w okienku to można usłyszeć tzw nic. Basen ostatnio zrobił się prywatnym basenem dla zajęć z dziećmi i nauki nie wpuszczają osób po za tymi zajęciami i zero informacji!!! dzieci trzeba przebierać i pakować z płaczem do domu!
Brak czytelnej, przejrzystej informacji na stronie "Delfinka", że basen będzie otwarty od 16-08-2022 r. Informacja o otwarciu: kartka na drzwiach wejściowych na basen Delfinek.
Legnica nie ma szczęścia do dobrych włodarzy. Nie mamy basenów na miarę potrzeb 100 tysięcznego miasta. Nasz Prezydent jest W-F istą i jedyne co zrobił to zniszczył kompleks basenów KBW-iaka w Parku Miejskim! Piekne trzy niecki zasypano a w ich miejsce powstaną brodziki dla dzieci. Brawo Przezydencie! Legniczanie Panu tego nie zapomną! A wystarczyło tylko nie psuć!
basen ok tylko muszá suszarki wymienic panie (obsuga )nie mile
To prawda z tym niewpuszczaniem na Legnickim Delfinku godzinę przed zamknięciem basenu czy jakiś człowiek odpowiedzialny za to poniesie w końcu konekwencje, albo zmieni to poprostu. Czy ktoś dawał sobie pytanie w Osir Legnica ile miasto traci na tym rocznie. Drugą sprawą jest to że sprzątające lubią poświęcać czas na rozmowy z Paniami z nas.. A w szatniach syf; włosy na podłodze i smrud. Musicie drogie Panie częściej tam zaglądać ibsprzątać a mniej plotkować.
Ciekawe kiedy wpadnie ktoś na genialny pomysł i w tym prawie stu tysięcznym mieście wybuduje jakiś kąkretny aquapark paranoja takie miasto a nie ma basenu, a to co jest to są szkolne baseny Gołębieski Karpacz pełno ludzi z legnicy Aqapark wrocław ludzie z legnicy paranoja i wstyd.
Od poniedziałku tj. 16 lutego moje zdziwienie było ogromne bo jak przyszłam na 16 godz,. to zobaczylam pięć na szesc zajętych torów do pływania. Zapytam ratownika co się dzieje, odpowiedzial, że codziennie jest tyle zajetych torów. Komercja maksymalnie wkroczyła na basen. Nie wiem gdzie to zgłosić.
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Poznań: Termy Maltańskie
Marcin (02.10.2023):
Niestety woda zbyt zima jak na termy bo 31 stopni tyle to jest we wszystkich...
wszystkich opinii: 262
Pleszew: Park Wodny PLANTY
Małgorzata (28.09.2023):
Mój syn tam chodzi że szkoły w slawoszewie i na 2 lekcji każą całemu wejść...
wszystkich opinii: 9
Rypin: Rypińskie Centrum Sportu
Grzegorz (25.09.2023):
Witam te opinie o basenie, nie które to nie prawda. Fajny basen dla dzieci...
wszystkich opinii: 30
Oczyszczanie wody w basenach to skomplikowany proces składający się z dwóch etapów: oczyszczania fizycznego...
Jest to prostokątna, kwadratowa lub trójkątna chusta, którą można owinąć się tworząc rodzaj spódnicy,...
Październik 2023
PnWtŚrCzPtSoN
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031