Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Terma BANIA

ul. Środkowa 181
34-405

Białka Tatrzańska


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Geotermalny

  
Ocena:
2.5 5 (na podst. 212 opinii)

  
Wielkość:
***

Rok otwarcia: 2011



Dopiero wrocilam a juz planuje kolejny wyjazd!!! Czysto, cieplo i baaaardzo przyjemnie. Dzien relaksu zaliczony do super udanych. polecam!!!
Świetne miejsce! Polecam na wypad we dwoje jako oderwanie od codzienności. Wybraliśmy się ostatnio z mężem i na pewno nie na tym nie poprzestaniemy. Jacuzzi bomba!
Fajnie, bo czysto i dość tanio - skorzystaliśmy z promocji 79 zł za cały dzień obiad. Spędziliśmy miło dzień, powwystawialiśmy twarze do słońca, upajając się pięknymi widokami gór. polecamy!
super centrum rozrywki!!! bardzo polecam na wypad z dzieciakami!!! :) zabraliśmy tam z mężem swoją gromadkę i praktycznie przez cały dzien mieliśmy dzieciaki z głowy :) polecam szczególnie wanny z bąbelkami i karuzele wodne z wodospadem! można także zjeść smaczny obiad w barze, także warto wybrać się tam na dłużej niż 1-3 godziny :)
Wybraliśmy się na wycieczkę do Termy Białki i nie żałujemy absolutnie. Fantastycznie odpoczęliśmy, popływaliśmy, zjedliśmy pyszny obiad. Super pomysł z różnymi punktami gastronomicznymi na obiekcie - można zjeść nie tylko fast food. Nie mieliśmy problemów z dojazdem i zaparkowaniem, w szatni czysto, obsługa ok. Tak więc polecamy! Gosia
świetne miejsce na wypoczynek z partnerem. można wybrać albo strefę głośną, albo cichą, w zależności od upodobania i potrzeb. teren jest rozległy i nie ma opcji, żeby się nudzić! super :)
Nie jest to miejsce do pływania wyczynowego, ale do fantastycznego chilloutu!!! POLECAM, bo pięknie, czysto i bardzo przyjemnie!
Bardzo polecam to miejsce, choć wydaje mi się, że jedno popołudnie to za mało, aby zdążyć skorzystać ze wszystkich atrakcji. Mnie po jednym dniu było po prostu mało i żałuję, że nie mogłem zostać dłużej :) Także miejsce jak najbardziej na plus!
świetne miejsce na odpoczynek z całą rodziną, tym bardziej, że wszędzie ratownicy wokoło, więc jeśli tak jak ja zawsze występuje się w konfiguracji 2 3 lub 1 3 gdy mąż w pracy, to można czuć się naprawdę bezpiecznie :)
Bardzo fajne miejsce na wypad rodzinny! Moje dzieciaki świetnie bawiły się na basenach i zjeżdżalniach. Zero ścisku czy tłoku. No i do tego zapewniona opieka ratowników. polecam!
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Mszczonów: TERMY
Magdziejka (25.01.2026):
Byłam na termach najzimniejszych termach w Polsce w styczniu 2 razy. Grota...
wszystkich opinii: 41
Morawica: Kryta Pływalnia KORAL
Julia (21.01.2026):
Ratownicy do d***, dziecko sie prawie utopiło w dużym basenie i żaden ratownik...
wszystkich opinii: 20
Uniejów: TERMY UNIEJÓW
Mm (17.01.2026):
Totalnie nie nie i nie polecam ceny nieaktualne, bałagan, i zimno, strata...
wszystkich opinii: 150
Basen kąpielowy nierzadko jest miejscem, w którym przebywają małe dzieci. Według regulaminów na większości...
W Kielcach w sercu Gór Świętokrzyskich powstało niezwykłe miejsce. Przywołuje ono wspomnienia z wakacji...
Styczeń 2026
PnWtŚrCzPtSoN
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031