Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

TERMY JAKUBA

ul. 1 Maja 33a
55-200

Oława


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy

  
Ocena:
1.8 5 (na podst. 46 opinii)

  
Wielkość:
*

Rok otwarcia: 2012Mozna zaówazyc juz ze na basenie w oławie segregują ludzi jak kartofle !!!! Zaszczepiony wejdzie nie zaszczepiony może popatrzec tylko przez szybę Czas zatacza koło w latch 40 segregowali Zydów teraz robią to z kazdym Wolnym człowiekiem Jedyna rada to omijac a z czasem zamkną Burdel !!
Zdarza się to już kolejny raz. Zajęcia aquaaerobiku przeniesione z wtorku na poniedziałek. Przychodzę na zajęcia dziś nie ma. Były wczoraj. Nigdy nie ma wywieszonej kartki z informacją. Zawsze to samo odpowiedź jest w internecie. Przeszukałam całą stronę nie ma. W końcu znalazłam na FB. Pytanie czy wybierając się na basen powinnam zawsze zawsze szukać informacji na FB? Czy każdy powinien mieć FB i z niego korzystać. Brak szacunku dla klienta. Kto kieruje tym basenem przy tak dużej ilości negatywnych opinii. To samo było przy wrześniowej przerwie. Trudno informować i wcześniej wywiesić kartkę z informacją. Może trzeba się nad tym poważnie zastanowić. Żenada.
Ratownik z Ukrainy pominął się z powołaniem - jako dziecko zapewne marzył o zostaniu sędzią piłkarskim, sądząc po tym jak często używa gwizdka. Dzieciom praktycznie nic nie wolno, ludzie wchodzą w szortach kąpielowych bez kieszeni i guzików a on ich goni bo to nie kąpielówki. Zjeżdżalnia tylko dla wybranych i to jak szanowny Pan pozwoli - chciałem zjechać z 3 letnim synem to mi wyłączył wodę :-) Jak mu zwróciłem uwagę to kazał mi wyjść z basenu jak mi się nie podoba. Rozumiem, że jest regulamin i są kwestie bezpieczeństwa ale w tym przypadku to większe zagrożenie stanowią spadające meteoryty - w mojej ocenie brakuje tu zdrowego rozsądku.. no chyba, że problem leży gdzieś u góry a ten biedny chłopak obrywa za nieudolnych pryncypałów. Razem z dziećmi korzystałem z wielu kąpielisk i aquaparków i zjeżdżalni wyglądający o wiele bardziej niebezpieczne niż ta oławska ślizgawka i nikt nigdzie nie zwrócił mi uwagi, tylko Tu - przypadek?, nie sądzę
Po zakupie biletu dowiedzieliśmy się, że mam złe kąpielówki i zostaliśmy wyproszeni z basenu. Prosiliśmy o rozmowę z przełożonym bądź menadżerem i w kasach usłyszeliśmy iż w obiekcie takiej osoby niema w takiej sytuacji basen powinien być zamknięty. Zwrot pieniędzy był niemożliwy. Przy kasach mówiliśmy iż jesteśmy tu pierwszy raz i nikt nas nie poinformował o regulaminie typu posiadanie odpowiedniego stroju. Paragonu również nie został nam wydany. Zaistniała sytuacja została skierowana do odpowiednich służb i do rzecznika praw konsumenta. To co dzieje się w tym obiekcie to nic innego jak naciąganie ludzi. Każdą usługę jak i produkt można reklamować lecz w tym przypadku brak osób odpowiedzialnych. Rozmowa z Paniami w kasach została nagrana i przekazana jako dowód w celu udowodnienia braku przełożonych w obiekcie. Nigdy nie miałem doczynienia z takim brakiem odpowiedzialności.
Ten basen to jakaś pomyłka. Obsługa tragiczna.... pierwszy raz spotykam się z tak dziwacznym regulaminem.... słabo, że informacje dotycząca kąpielówek jest przekazana po zakupie biletu... ratownik arogancki, totalnie bez kultury, jak większość ludzi z obsługi.... więcej moja noga tam nie postawi !!!! Nie polecam !!!
Do term Jakuba chodziłem ze 4 lata. Rano, przed pracą. 4 x w tygodniu. Obiekt niezły. Przyzwoite warunki. Ale tragicznie zarządzany. Niby obiekt zarządzany przez samorząd więc powinien służyć ludziom. Kiedyś rano spotykałem sporo emerytów mieli extra ceny. Dbali o zdrowie zamiast siedzieć u lekarzy. Miło było popatrzeć. Najpierw zamknięto saunę. To ona była atutem obiektu. Rano kiedy sporo ludzi korzystało, w tym emerytów, nie opłaca sie grzać. Niech sie wszyscy cisną od 14tej. A do 14 niech stoi puste... Teraz zamknięto rano również basen. Inne obiekty wydłużają godziny działania, żeby rozrzedzić odwiedzających. A termy skracają. A niech sobie COVID szaleje. Nie dziwi mnie ogromna rotacja personelu. Im ktoś milszy i bardziej profesjonalny tym szybciej odchodzi. Sporo klientów juz odeszło. Pozdrawiam z basenu Ślęza. Panie Dyrektorze to klient jest najważniejszy i raz stracony nie wraca. Wjeżdżanie codziennie pod zakaz ruchu tez pokazuje pana służbę społeczeństwu.
Niestety widziałem tę sytuację było bardzo niesmacznie. Ratownik przesadził. Pewnie dlatego jest tam tak mało ludzi w przeciwieństwie do innych basenów.
Czytając te opinie zastanawiam się czy ktoś z zarządzających Termami to czyta i wyciąga wnioski i konsekwencje wobec swoich pracowników? Również będąc z dziećmi w niedzielę musiałam oglądać skandaliczne zachowanie ratownika z zosyjskim akcentem wobec młodego człowieka. Była bardzo natarczywy, agresja zinęła z niego całego tylko czekałam kiedy dojdzie do rękoczynów. Nie reagował na żadne argumenty ze strony kąpiących się, nie chciał się przedstawić twierdząc że nie musi, odwracał się plecami do mówiących, popchął swoim ciałem starszą panią, Gwizdał gwizdkiem wstrzymując zabawę wszystkich kąpiących. Wiele by tu wymieniać. Szkoda, że moja rodzina łącznie z dziećmi musieliśmy to oglądać. To nie był miły pobyt, jak teraz wytłumaczyć dzieciom to wszystko co się tam działo?! Mo należy przeszkolić ratowników z zakresu kontaktu z ludźmi i konwersacji. Pewnie długo już się tam nie wybierzemy. Nie polecam.
Chodzę dość często na basen i rzeczywiście ostatnio spotkały mnie tam przykre sytuacje. Jednego dnia była awaria prądu o czym w kasie nie informowano przy zakupie biletów. Staliśmy przez 15 min na brzegu ale nikt nam potem tego czasu nie doliczył, nie można było skorzystać ze zjeżdżalini i innych atrakcji a przy kasie jeszcze musieliśmy dopłacić za przekroczone 10 min. Ukraiński ratownik rzeczywiście bardzo arogancki, agresywny, natarczywy przy dzieciach. Odmawia przedstawienia się. Odepchnął mnie łokciem, bałam się że mnie uderzy podczas rozmowy. Nie polecam
Termy Jakuba są okropnym wyborem co do relaksu w basenach. Kupiłem szorty kąpielowe w innym sklepie niż w środku. Wchodzę na basen, ratownik który sam ma założone na siebie spodenki nieprzylegające do ciała kazał mi opuścić teren obiektu lub zakupić w ich sklepie kąpielówki XD. Wychodząc z basenu specjalnie podszedłem do niego zobaczyć jakie są tam ceny. Okazało się, że większość z szortów jest nieprzylegające i z kieszeniami. Logika pani kasjerki jest na poziomie ukończonej szkoły podstawowej. Nie polecam, nigdy tu nie przyjadę. W innych obiektach wodnych nie ta takich beznadziejnych przepisów.
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Ruda Śląska: AQUADROM
Joanna (16.05.2024):
Jako klientka nie polecam, dzisiaj byłam z koleżanką po raz kolejny nie...
wszystkich opinii: 177
Ruda Śląska: AQUADROM
INO RUCH (16.05.2024):
Ten park ma już kilka lat, ale jest w naprawdę dobrym stanie. Jest parę...
wszystkich opinii: 177
Ruda Śląska: AQUADROM
Partyk (16.05.2024):
Ogólnie fajny park downy, ale strefa z basenem zewnętrznym jest bardzo...
wszystkich opinii: 177
W Polsce nie mamy kultury korzystania z sauny, bo sauna nie funkcjonowała nigdy w naszej kulturze. Stąd...
Atrakcja basenowa wprowadzona na rynek przez szwedzką firmę Recrea w 1986 roku.
Maj 2024
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031