Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

TERMY JAKUBA

ul. 1 Maja 33a
55-200

Oława


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy

  
Ocena:
1.8 5 (na podst. 44 opinii)

  
Wielkość:
*

Rok otwarcia: 2012ocena: negatywna
Ratownik z Ukrainy pominął się z powołaniem - jako dziecko zapewne marzył o zostaniu sędzią piłkarskim, sądząc po tym jak często używa gwizdka. Dzieciom praktycznie nic nie wolno, ludzie wchodzą w szortach kąpielowych bez kieszeni i guzików a on ich goni bo to nie kąpielówki. Zjeżdżalnia tylko dla wybranych i to jak szanowny Pan pozwoli - chciałem zjechać z 3 letnim synem to mi wyłączył wodę :-) Jak mu zwróciłem uwagę to kazał mi wyjść z basenu jak mi się nie podoba. Rozumiem, że jest regulamin i są kwestie bezpieczeństwa ale w tym przypadku to większe zagrożenie stanowią spadające meteoryty - w mojej ocenie brakuje tu zdrowego rozsądku.. no chyba, że problem leży gdzieś u góry a ten biedny chłopak obrywa za nieudolnych pryncypałów. Razem z dziećmi korzystałem z wielu kąpielisk i aquaparków i zjeżdżalni wyglądający o wiele bardziej niebezpieczne niż ta oławska ślizgawka i nikt nigdzie nie zwrócił mi uwagi, tylko Tu - przypadek?, nie sądzę
ocena: negatywna
Po zakupie biletu dowiedzieliśmy się, że mam złe kąpielówki i zostaliśmy wyproszeni z basenu. Prosiliśmy o rozmowę z przełożonym bądź menadżerem i w kasach usłyszeliśmy iż w obiekcie takiej osoby niema w takiej sytuacji basen powinien być zamknięty. Zwrot pieniędzy był niemożliwy. Przy kasach mówiliśmy iż jesteśmy tu pierwszy raz i nikt nas nie poinformował o regulaminie typu posiadanie odpowiedniego stroju. Paragonu również nie został nam wydany. Zaistniała sytuacja została skierowana do odpowiednich służb i do rzecznika praw konsumenta. To co dzieje się w tym obiekcie to nic innego jak naciąganie ludzi. Każdą usługę jak i produkt można reklamować lecz w tym przypadku brak osób odpowiedzialnych. Rozmowa z Paniami w kasach została nagrana i przekazana jako dowód w celu udowodnienia braku przełożonych w obiekcie. Nigdy nie miałem doczynienia z takim brakiem odpowiedzialności.
ocena: negatywna
Ten basen to jakaś pomyłka. Obsługa tragiczna.... pierwszy raz spotykam się z tak dziwacznym regulaminem.... słabo, że informacje dotycząca kąpielówek jest przekazana po zakupie biletu... ratownik arogancki, totalnie bez kultury, jak większość ludzi z obsługi.... więcej moja noga tam nie postawi !!!! Nie polecam !!!
ocena: negatywna
Do term Jakuba chodziłem ze 4 lata. Rano, przed pracą. 4 x w tygodniu. Obiekt niezły. Przyzwoite warunki. Ale tragicznie zarządzany. Niby obiekt zarządzany przez samorząd więc powinien służyć ludziom. Kiedyś rano spotykałem sporo emerytów mieli extra ceny. Dbali o zdrowie zamiast siedzieć u lekarzy. Miło było popatrzeć. Najpierw zamknięto saunę. To ona była atutem obiektu. Rano kiedy sporo ludzi korzystało, w tym emerytów, nie opłaca sie grzać. Niech sie wszyscy cisną od 14tej. A do 14 niech stoi puste... Teraz zamknięto rano również basen. Inne obiekty wydłużają godziny działania, żeby rozrzedzić odwiedzających. A termy skracają. A niech sobie COVID szaleje. Nie dziwi mnie ogromna rotacja personelu. Im ktoś milszy i bardziej profesjonalny tym szybciej odchodzi. Sporo klientów juz odeszło. Pozdrawiam z basenu Ślęza. Panie Dyrektorze to klient jest najważniejszy i raz stracony nie wraca. Wjeżdżanie codziennie pod zakaz ruchu tez pokazuje pana służbę społeczeństwu.
ocena: negatywna
Niestety widziałem tę sytuację było bardzo niesmacznie. Ratownik przesadził. Pewnie dlatego jest tam tak mało ludzi w przeciwieństwie do innych basenów.
ocena: negatywna
Czytając te opinie zastanawiam się czy ktoś z zarządzających Termami to czyta i wyciąga wnioski i konsekwencje wobec swoich pracowników? Również będąc z dziećmi w niedzielę musiałam oglądać skandaliczne zachowanie ratownika z zosyjskim akcentem wobec młodego człowieka. Była bardzo natarczywy, agresja zinęła z niego całego tylko czekałam kiedy dojdzie do rękoczynów. Nie reagował na żadne argumenty ze strony kąpiących się, nie chciał się przedstawić twierdząc że nie musi, odwracał się plecami do mówiących, popchął swoim ciałem starszą panią, Gwizdał gwizdkiem wstrzymując zabawę wszystkich kąpiących. Wiele by tu wymieniać. Szkoda, że moja rodzina łącznie z dziećmi musieliśmy to oglądać. To nie był miły pobyt, jak teraz wytłumaczyć dzieciom to wszystko co się tam działo?! Mo należy przeszkolić ratowników z zakresu kontaktu z ludźmi i konwersacji. Pewnie długo już się tam nie wybierzemy. Nie polecam.
ocena: negatywna
Chodzę dość często na basen i rzeczywiście ostatnio spotkały mnie tam przykre sytuacje. Jednego dnia była awaria prądu o czym w kasie nie informowano przy zakupie biletów. Staliśmy przez 15 min na brzegu ale nikt nam potem tego czasu nie doliczył, nie można było skorzystać ze zjeżdżalini i innych atrakcji a przy kasie jeszcze musieliśmy dopłacić za przekroczone 10 min. Ukraiński ratownik rzeczywiście bardzo arogancki, agresywny, natarczywy przy dzieciach. Odmawia przedstawienia się. Odepchnął mnie łokciem, bałam się że mnie uderzy podczas rozmowy. Nie polecam
ocena: negatywna
Termy Jakuba są okropnym wyborem co do relaksu w basenach. Kupiłem szorty kąpielowe w innym sklepie niż w środku. Wchodzę na basen, ratownik który sam ma założone na siebie spodenki nieprzylegające do ciała kazał mi opuścić teren obiektu lub zakupić w ich sklepie kąpielówki XD. Wychodząc z basenu specjalnie podszedłem do niego zobaczyć jakie są tam ceny. Okazało się, że większość z szortów jest nieprzylegające i z kieszeniami. Logika pani kasjerki jest na poziomie ukończonej szkoły podstawowej. Nie polecam, nigdy tu nie przyjadę. W innych obiektach wodnych nie ta takich beznadziejnych przepisów.
ocena: negatywna
Kompletnie odradzam tego basenu
ocena: pozytywna
Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Termach Jakuba. Miła obsługa na kasie, pani dokładnie wytłumaczyla nam działanie karnetów pomogła dokonać wyboru wytłumaczyla działanie szafek i z uśmiechem życzyła miłego pobytu. Basen czysty woda ciepła obsługa uprzejma polecam.
           

  Akceptuję regulamin portalu.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Jarosławiec: AQUAPARK Panorama Morska
Kamil (27.05.2023):
Naprawdę polecam wszystkim ten aquapark! Duży kompleks basenów odkrytych...
wszystkich opinii: 531
Chochołów: Chochołowskie Termy
Halina (26.05.2023):
Na termy przyjeżdżamy dość często. 22. 05. 23 byliśmy znowu. Jak o samych...
wszystkich opinii: 248
Raszyn: Pływalnia Centrum Sportu Raszyn
Maria (26.05.2023):
Chodzę od 2tyg. Uczę się pływać.. jestem zadowolona.. pływanie to fajny...
wszystkich opinii: 2
W wodzie znajdują się drobnoustroje, pasożyty i ich jaja pochodzące głównie z zanieczyszczeń fizjologicznych....
Propozycja płetw na wysokim obcasie jest nieco ekscentryczna, nieco niepraktyczna jednak z pewnością...
Maj 2023
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031