Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Park Wodny Jan

ul. Północna 14
76-153

Darłowo


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy

  
Ocena:
3.0 5 (na podst. 53 opinii)

  
Wielkość:
**Grubo, ząb czasu gryzie budę, co się spodziewać cudnego basenu no już nie, to Darłowo, wioska, podziwiam że jeszcze funkcjonuje prąd woda, opłaty dobry księgowy musi być
Dziś wytrzymaliśmy z mężem pół godziny mając opłacone dwie. woda lodowata brak słów więcej tam nie zawitam. nie polecam
Hamska obsłóga nie sprawdzają czasu i robią na pieniądze ludzi którzy mogą być biedni P. S: nie radze tu przychodzić
Totalna porażka! Brak odpowiedniej wentylacj, zaduch, zimna woda. Na zewnątrz szkoda nawet wypływać dla relaksu. Zresztą wogóle trudno się zrelaksowac. Bardziej zestresować. Ogólne wrażenie brudu i nieładu. Wykupiliśmy bilety na 2, 5 godziny, a wyszliśmy po 1, 5 i długo dochodziliśmy do siebie. Koszmar! To nie aquapqrk ale miejskie, zaniedbane kąpielisko pod zadaszeniem. Nie ma ani jednego elementu który byłby na plus, zaczynając od kasy gdzie w dzisiejszych czasach nie mozna płacić kartą.
Jeżeli chodzi o tę atrakcję to szczerze muszę przyznać, że było wspaniale. Wyruszyłem z Apartamentu Osiemnastka, dlatego też podróż nie była długa, jeżeli więc ktoś się zastanawia nad noclegiem w okolicach Darłówka to szczerze polecam właśnie to miejsce. Tutaj znajduje się Ich oferta - https://apartamentyd...ko. pl/apartamenty/
Niestety nie polecam Zimna woda przede wszystkim Byłem dwa dni pod rząd w sobotę i niedziele natrysk męski nieczynny przez caly czas pobytu Widać nie ma dobrego gospodarza
Chyba najdrozszy basen w Polsce. Nawet w niemczech nie spotkalem drozszego basenu. 20 zl za 1h Masakra!!! Drogo nie polecam ze wzgledow na cene. Kto to widzial takie ceny zrobic. Zdzieranie kasy z klienta. Ratowniczka siedzi i telefon w reklach zero profonalizmu.
Też byliśmy z rodziną kilka razy, ale niestety wczorajsza wizyta była ostatnią, a to z powodu, za przeproszeniem KUPY, która pływała w basenie, a informacja o tym fakcie nie wywołała właściwie żadnego działania ratowników. Pani z recepcji próbowała interweniować, ale informację dostały dopiero ode mnie, po kilkunastu minutach od zgłoszenia ratownikom. zgadzam się z opinią, że ten BASEN LATA ŚWIETNOŚCI MA JUŻ ZA SOBĄ.
Super. Woda w jacuzzi cieplusienka, sauny ok, baseny tez. Polecam
Byłem i chcę wrucić
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
Początek i status

Historia Dąbek jako uzdrowiska zaczyna się na początku XX wieku. Początkowo osada rybacka stawała się coraz częściej odwiedzanym miejscem przez letników. Do 1939 roku funkcjonowało tu niemieckie sanatorium.

Obecnie obowiązujący status uzdrowiska prawnie nadany w 2007 roku.

Położenie

Uzdrowisko położone jest na Wybrzeżu Słowińskim, nad Morzem Bałtyckim, nad brzegiem jeziora Bukowo.

Granice obszaru uzdrowiska obejmują sołectwa: Dąbki, Bobolin, Łukowo Morskie, Bukowo Morskie i Porzecze.

Klimat

Klimat i bioklimat Dąbek cechuje się właściwościami leczniczymi, które mogą być wykorzystywane w leczeniu klimatycznym, szczególnie wspomagać leczenie klimatyczne chorób naczyń obwodowych oraz układu nerwowego. Bioklimat Dąbek posiada także walory hartujące układ termoregulacyjny i krwionośny.

Usłonecznienie przekracza wymaganą dla uzdrowisk normę, która wynosi 1500 godzin rocznie. Liczba dni z opadem nie przekracza 183, co oznacza, że obszar spełnia wymagane w tym zakresie kryterium. Norma dni z mgłą jest w Dąbkach spełniona; ich liczba nie przekracza 50 rocznie, przy czym od kwietnia do września jest ich mniej niż 15. Pod względem warunków wietrznych obszar Dąbek spełnia normy klimatyczne; częstość cisz atmosferycznych jest niewielka (nie przekracza 3,5%), mało jest także przypadków wiatru o prędkości większej niż 8 m/s (do 2 w roku).

Biorąc pod uwagę oddziaływanie warunków atmosferycznych na organizm człowieka okresem najbardziej przydatnym dla lecznictwa klimatycznego, z możliwością stosowania helioterapii, aeroterapii oraz łagodnej terapii ruchowej, są miesiące od maja do września.

Naturalne surowce lecznicze
Torf leczniczy ze złoża Porzecze (Gmina Darłowo). Na podstawie wyników badań fizyko-chemicznych i mikrobiologicznych stwierdzono, że jest to torf typu niskiego, spełniający wymagania określone dla borowin przeznaczonych do zabiegów balneologicznych: kąpieli całkowitych i częściowych, zawijań i okładów.
KIerunki lecznicze

W kurorcie prowadzone jest leczenie uzdrowiskowe w następujących kierunkach leczniczych:

 • choroby ortopedyczno-urazowe
 • choroby reumatologiczne
 • choroby kardiologiczne i nadciśnienie
 • choroby górnych dróg oddechowych
 • choroby dolnych dróg oddechowych
 • choroby endokrynologiczne
Urządzenia lecznictwa
 1. Nadmorski park zdrojowy.
 2. Ścieżki zdrowia (również kardiologiczna).
 3. Urządzony odcinek plaży morskiej.
 4. Baseny rehabilitacyjne zlokalizowane w ośrodkach: "Delfin", "Medical Spa&Wellness" i "Geovita".
Wyszukiwarka aquaparków
 • województwo
 • miejscowość
 • wielkość
 • różne
 • atrakcje
 • zjeżdżalnie
 • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Ruda Śląska: AQUADROM
Joanna (16.05.2024):
Jako klientka nie polecam, dzisiaj byłam z koleżanką po raz kolejny nie...
wszystkich opinii: 177
Ruda Śląska: AQUADROM
INO RUCH (16.05.2024):
Ten park ma już kilka lat, ale jest w naprawdę dobrym stanie. Jest parę...
wszystkich opinii: 177
Ruda Śląska: AQUADROM
Partyk (16.05.2024):
Ogólnie fajny park downy, ale strefa z basenem zewnętrznym jest bardzo...
wszystkich opinii: 177
Basen kąpielowy nierzadko jest miejscem, w którym przebywają małe dzieci. Według regulaminów na większości...
Największa koncentracja parków wodnych występuje w miejscowości Wisconsin Dells (USA). Jest tu ponad...
Maj 2024
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031