Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Park Wodny Jan

ul. Północna 14
76-153

Darłowo


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy

  
Ocena:
3.0 5 (na podst. 53 opinii)

  
Wielkość:
**Basen zostawia niestety wiele do życzenia, zjeżdzalnie szkoda słów, leżaki tylko 6 na tyle osób, a i kwota za osobę też nie mała. Brak biletów dla rodzin. Zamiast odpoczynku stres. Trzeba pilnować czasu, aby sie nie spóżnić. Odbiliśmy się 6-8 sekund po czasie, a okazało się, że nie mamy przy sobie żadnej gotówki, żeby zapłacić za spóżnienie. Obsługa "bardzo miła i sympatyczna", straszyła nas wezwanie policji. Czas powinno liczyć się od wejścia na basen, a nie od momentu wejścia do szatni. Pozdrawiam MIŁĄ PANIĄ Z OBSŁUGI, GRATULUJĘ PODEJŚCI DO KLIENTA.
fajowa zabawa przez:wode morska, zjezdzalnie:duze i male, wyjscie na swieze powietrze i bicze. bardzo fajnie i czysto przebieralnie dobre bylem11sierpnia 2014 roku. wlepszym aqua parku nie bylem i rwaca rzeka jest fajna. Polecam!
Zjeżdżalnie zniszczone i nie da się z nich korzystać, każde łączenie wyrywa łopatki, woda ciepła i czysta DROGO, parę lezakow na zewnatrz a po za tym ok!
Czytając niektóre opinie to mam wrażenie, że byłem w zupełnie innym "parku wodnym", przecież to zwykły basen, brak leżaków (raptem chyba 6) wykupisz całodzienny rodzinny to siedzisz na kafelkach, w ofercie ani słowem. Zjeżdżalnie porażka czułem każde łączenie. Uważam również, że jest stanowczo za drogo ( 2, 5 h dorosły-31, dziecko-28). Jedyna lecz bardzo ważna strona tego basenu przemawiająca na plus, to czysta i ciepła woda. Nikomu nie odradzam, lecz na pewno nie polecę.
Bardzo ladnie czysto i przyjemnie. czyste baseny przebieralnie itp. polecam byłem 2 razy i bardzo jestem zadowony z dziecmi i z żona. pozdrawiam
Jedyna zaleta tego miejsca to to, że jest. Wchodziliśmy na godzinę kilka minut po 20 - obsługa przez ostanie 20 minut skutecznie nas wypłaszała wyłączając urządzenia (bąbelkownie) zamykając zjeżdżalnie, rozpoczynając sprzątanie i zmuszając do chodzenia po posadzce pokrytej spienionymi środkami czyszczącymi - masakra.
drogo jak cholera, brak biletów rodzinnych
Ten Park wodny wymiata!!! Świetne baseny, prywatność i przede wszystkim CZYSTO. Mój synek był w siódmym niebie w strefie dla dzieci a starszy obskoczył wszystkie zjeżdżalnie na basenie. Gorąco polecam!
Niestety Basen nastawiony wybitnie na maksymalny zysk. Zorganizowanej grupie dzieci wręczono po 1 zegarku na osobę oraz przydzielono po 1 szafce na 2 osoby. Każde dziecko opłacone oddzielnie. Skandal. Ścisk i tłok ponieważ zbyt wiele grup na jedną godzinę oraz dodatkowo osoby z zewnątrz. Chyba nie na tym polega wypoczynek?
Byłem w saunie, gdzie obowiązuje brak gaci, widok obleśnych i sflaczałych ludzi zamienił moją chwile relaksu w coś, co nie potrafię opisać. Użytkownik powinien gołe ciało mieć zakryte, a nie z założoną nogą siedzi z widokiem na jego rów. Bleee okropieństwo. Zamiast narzekać nauczcie się dokładnie myć przed i używać ręczników.
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
Początek i status

Historia Dąbek jako uzdrowiska zaczyna się na początku XX wieku. Początkowo osada rybacka stawała się coraz częściej odwiedzanym miejscem przez letników. Do 1939 roku funkcjonowało tu niemieckie sanatorium.

Obecnie obowiązujący status uzdrowiska prawnie nadany w 2007 roku.

Położenie

Uzdrowisko położone jest na Wybrzeżu Słowińskim, nad Morzem Bałtyckim, nad brzegiem jeziora Bukowo.

Granice obszaru uzdrowiska obejmują sołectwa: Dąbki, Bobolin, Łukowo Morskie, Bukowo Morskie i Porzecze.

Klimat

Klimat i bioklimat Dąbek cechuje się właściwościami leczniczymi, które mogą być wykorzystywane w leczeniu klimatycznym, szczególnie wspomagać leczenie klimatyczne chorób naczyń obwodowych oraz układu nerwowego. Bioklimat Dąbek posiada także walory hartujące układ termoregulacyjny i krwionośny.

Usłonecznienie przekracza wymaganą dla uzdrowisk normę, która wynosi 1500 godzin rocznie. Liczba dni z opadem nie przekracza 183, co oznacza, że obszar spełnia wymagane w tym zakresie kryterium. Norma dni z mgłą jest w Dąbkach spełniona; ich liczba nie przekracza 50 rocznie, przy czym od kwietnia do września jest ich mniej niż 15. Pod względem warunków wietrznych obszar Dąbek spełnia normy klimatyczne; częstość cisz atmosferycznych jest niewielka (nie przekracza 3,5%), mało jest także przypadków wiatru o prędkości większej niż 8 m/s (do 2 w roku).

Biorąc pod uwagę oddziaływanie warunków atmosferycznych na organizm człowieka okresem najbardziej przydatnym dla lecznictwa klimatycznego, z możliwością stosowania helioterapii, aeroterapii oraz łagodnej terapii ruchowej, są miesiące od maja do września.

Naturalne surowce lecznicze
Torf leczniczy ze złoża Porzecze (Gmina Darłowo). Na podstawie wyników badań fizyko-chemicznych i mikrobiologicznych stwierdzono, że jest to torf typu niskiego, spełniający wymagania określone dla borowin przeznaczonych do zabiegów balneologicznych: kąpieli całkowitych i częściowych, zawijań i okładów.
KIerunki lecznicze

W kurorcie prowadzone jest leczenie uzdrowiskowe w następujących kierunkach leczniczych:

 • choroby ortopedyczno-urazowe
 • choroby reumatologiczne
 • choroby kardiologiczne i nadciśnienie
 • choroby górnych dróg oddechowych
 • choroby dolnych dróg oddechowych
 • choroby endokrynologiczne
Urządzenia lecznictwa
 1. Nadmorski park zdrojowy.
 2. Ścieżki zdrowia (również kardiologiczna).
 3. Urządzony odcinek plaży morskiej.
 4. Baseny rehabilitacyjne zlokalizowane w ośrodkach: "Delfin", "Medical Spa&Wellness" i "Geovita".
Wyszukiwarka aquaparków
 • województwo
 • miejscowość
 • wielkość
 • różne
 • atrakcje
 • zjeżdżalnie
 • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Oława: TERMY JAKUBA
Precz z oszustami (15.07.2024):
Całkowicie niezrozumiały zakaz kąpieli w spodenkach kąpielowych, choć na...
wszystkich opinii: 47
Kościerzyna: AQUA Centrum
Monika (14.07.2024):
Basen porażka, obsługa nie informuje klienta o tym że czas na przebranie...
wszystkich opinii: 24
Uniejów: TERMY UNIEJÓW
MM (12.07.2024):
Termy ok
wszystkich opinii: 145
Oczywiście bez analizy chemicznej i bakteriologicznej nie jest to możliwe. Jesteśmy zmuszeni do zaufania...
W parku wodnym Splashin Safari położonym w Santa Claus (stan Indiana, USA) latem 2010 roku ruszyła najdłuższa...
Lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031