Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Park Wodny Jan

ul. Północna 14
76-153

Darłowo


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy

  
Ocena:
3.0 5 (na podst. 53 opinii)

  
Wielkość:
**ZIMNA WODA!!! ZIMNA WODA, MASAKRA DWIE I PÓŁ GODZINY Z DZIECKIEM PRZYPŁACIŁEM OSTRYM PRZEZIĘBIENIEM, MAJĄ GDZIEŚ KLIENTÓW. JEDNO JAKUZZI NIECZYNNE W POZOSTAŁYCH DWÓCH UWAGA NIE UWIERZYCIE WODA ZIMNA. TOTALNA PORAŻKA
Temperatura jest obniżają kiedyś woda była cieplutko teraz jest chlodna dzieci marzna. Tracą klientów. Polecam Koszalin.
Basen beznadziejny nie można płacić kartą, zimna woda w basenie, bardzo male jacuzzi i zamiast chloru w basenie chyba była sól bo po pół godziny nie dało się wytrzymać na oczy.
kocham to miejsce i polecam wszystkim zawsze jadę tam z dziećmi i wychodzimy zadowoleni
Byłem dziś 2, 5 godziny w tym parku. Do minusów należy wymienić brak płatności kartą oraz informacji o braku płatności, a także bardzo wolne i nierówne z uskokami zjeżdzalnie. Plusy to czysta i ciepłą woda morska, przestrzeń oraz zjeżdzalnie- ślizgawki. Ogólnie 4-
basen nawet w sezonie krótko otwarty, fakt jest duszno w sali basenowej, ale i tak w stosunku do innych basenów na pomorzu jest najlepszy, ma 4 zjeżdżalnie, woda morska oczyszczana ponoć jest we wszystkich basenach- i stąd chyba ta wygórowana cena, jest za to dużo miejsca do pływania, jacuzzi nie jest bardzo oblegane, basen zewnętrzny świetnie położony bo zawsze niemal nasłoneczniony, w sumie to i tak najlepszy basen na pomorzu!!
Byliśmy dzisiaj z rodziną na basenie, po 30 minutach kąpieli nasz syn zaczął mieć problemy z oddychaniem a nas zaczęły bolec głowy. Totalna porażka chlor unoszący się w powietrzu i zero klimatyzacji powoduje dyskomfort. Drogo, brudno pouszkadzane suszarki, natryski a nawet bramki wyjściowe. Zimna woda w basenie a zamiast wentylacji pouchylane okna. Wnioskując ten basen lata świetności ma już dawno za sobą.
Bywam w tym aquaparku od wielu lat. Lubiłem godzinami wygrzewać się w ciepłej wodzie morskiej. Niestety od kilku miesięcy nie jest to możliwe, gdyż temperatura wody powoli, ale systematycznie spada(oszczędności?). Coś trzeba z tym zrobić, bo przystaną przyjeżdżać ludzie, a jak juz przyjadą to po godzinie bedą wychodzić szczękając zębami, straci też hotel. O zjeżdzalniach już napisano sporo-szkoda pleców i strojów kąpielowych. Z tym też wypadałoby coś zrobić. W porządku są sauny, a zwłaszcza balie z zimną wodą.
pazdziernik 2014 - na dworzu ziab. Pierwszy szok - basen nie przygotowany dla dzieci. Pomijam brodzik dla niemowlakow (do kolan dla 6-latka, z zimna woda). Najplytsze miejsca na basenie 1, 20m. Tam gdzie cos sie dzieje 1, 40m. Bez plywakow dla nieplywajacego dziecka nie ma co sie wybierac. O zabawie mozna zapomniec. Dziecko ledwo siega dna a rodzic caly czas musi nad nim czuwac. Zjezdzalnie - watpliwa atrakcja - dziecko wpada do basenu 120 z zimna woda. Mozna wyplynac na zewnatrz, ale... w basenie zimna woda. Kupilismy 2-godz. pakiet rodzinny, ale ledwo wytrzymalismy godzine. Zla i zawiedziona nie polecam dla rodzin z dziecmi. ps. po wejsciu na basen zdziwilo mnie, ze w weekend jest tak malo osob na basenie, nie slychac bylo smiechow dzieci, wiekszosc rodzicow skwaszona - juz wiem dlaczego. Duzy basen, w dobrym miejscu i taka porazka.
.... od kilu miesięcy coś się tam dzieje, jestem miastowy bywam, no.... szok, woda słona, rury dalej plecy nastawiają, jacuzi no rewelacja wsiadasz n ic nie czujesz hee, no ale to nic powietrze chlor daje w płuca, wętylacji zero, woda no czasem jk okno otwarte przez zbitego życiem opatrego o ściane ratownika powiedzmy hee, ok, ale czasem a ostatnie tygodnie niczym wysypisko śmieci w Pożeczu koło darłowa, rek, duży basen czarny sadzawka bagienna porażka muwie wam szkoda kase wydawać kotoś tam ponoć teraz objął żondy i chya się gubi, bo tak nie było szkoda ale ja tam włosa nie włożę i nie polecam już miejscowym...
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
Początek i status

Historia Dąbek jako uzdrowiska zaczyna się na początku XX wieku. Początkowo osada rybacka stawała się coraz częściej odwiedzanym miejscem przez letników. Do 1939 roku funkcjonowało tu niemieckie sanatorium.

Obecnie obowiązujący status uzdrowiska prawnie nadany w 2007 roku.

Położenie

Uzdrowisko położone jest na Wybrzeżu Słowińskim, nad Morzem Bałtyckim, nad brzegiem jeziora Bukowo.

Granice obszaru uzdrowiska obejmują sołectwa: Dąbki, Bobolin, Łukowo Morskie, Bukowo Morskie i Porzecze.

Klimat

Klimat i bioklimat Dąbek cechuje się właściwościami leczniczymi, które mogą być wykorzystywane w leczeniu klimatycznym, szczególnie wspomagać leczenie klimatyczne chorób naczyń obwodowych oraz układu nerwowego. Bioklimat Dąbek posiada także walory hartujące układ termoregulacyjny i krwionośny.

Usłonecznienie przekracza wymaganą dla uzdrowisk normę, która wynosi 1500 godzin rocznie. Liczba dni z opadem nie przekracza 183, co oznacza, że obszar spełnia wymagane w tym zakresie kryterium. Norma dni z mgłą jest w Dąbkach spełniona; ich liczba nie przekracza 50 rocznie, przy czym od kwietnia do września jest ich mniej niż 15. Pod względem warunków wietrznych obszar Dąbek spełnia normy klimatyczne; częstość cisz atmosferycznych jest niewielka (nie przekracza 3,5%), mało jest także przypadków wiatru o prędkości większej niż 8 m/s (do 2 w roku).

Biorąc pod uwagę oddziaływanie warunków atmosferycznych na organizm człowieka okresem najbardziej przydatnym dla lecznictwa klimatycznego, z możliwością stosowania helioterapii, aeroterapii oraz łagodnej terapii ruchowej, są miesiące od maja do września.

Naturalne surowce lecznicze
Torf leczniczy ze złoża Porzecze (Gmina Darłowo). Na podstawie wyników badań fizyko-chemicznych i mikrobiologicznych stwierdzono, że jest to torf typu niskiego, spełniający wymagania określone dla borowin przeznaczonych do zabiegów balneologicznych: kąpieli całkowitych i częściowych, zawijań i okładów.
KIerunki lecznicze

W kurorcie prowadzone jest leczenie uzdrowiskowe w następujących kierunkach leczniczych:

 • choroby ortopedyczno-urazowe
 • choroby reumatologiczne
 • choroby kardiologiczne i nadciśnienie
 • choroby górnych dróg oddechowych
 • choroby dolnych dróg oddechowych
 • choroby endokrynologiczne
Urządzenia lecznictwa
 1. Nadmorski park zdrojowy.
 2. Ścieżki zdrowia (również kardiologiczna).
 3. Urządzony odcinek plaży morskiej.
 4. Baseny rehabilitacyjne zlokalizowane w ośrodkach: "Delfin", "Medical Spa&Wellness" i "Geovita".
Wyszukiwarka aquaparków
 • województwo
 • miejscowość
 • wielkość
 • różne
 • atrakcje
 • zjeżdżalnie
 • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Oława: TERMY JAKUBA
Precz z oszustami (15.07.2024):
Całkowicie niezrozumiały zakaz kąpieli w spodenkach kąpielowych, choć na...
wszystkich opinii: 47
Kościerzyna: AQUA Centrum
Monika (14.07.2024):
Basen porażka, obsługa nie informuje klienta o tym że czas na przebranie...
wszystkich opinii: 24
Uniejów: TERMY UNIEJÓW
MM (12.07.2024):
Termy ok
wszystkich opinii: 145
Podrażnione, zaczerwienione, piekące oczy to częsty problem występujący w związku z kąpielą w basenie....
Lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031