Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Kryta Pływalnia OTYLIA

ul. Polna 1
38-100

Strzyżów


  
Rodzaj:
Pływalnia z atrakcjami

  
Ocena:
3.5 5 (na podst. 25 opinii)

  
Wielkość:
*



Najlepszy basen rekreacyjny w okolicy Rzeszowa. Zamiast ratowników mogą postawić kije od szczotek-efekt będzie ten sam, a kijom nie trzeba płacić pensji. Dzieci szurujące zjeżdzalnią głową w dół to standard, skakanie do głebokiego basenu pośród pływających ludzi, bieganie po płytkach, skakanie nad dziećmi na torze przeszkód przez 18-letnich osiłków-żaden problem. Nie widziałem, zeby kiedykolwiek ratownik zwrócił tam komus uwagę za niebezpieczne zachowanie. Goscie siedzą i nie starają się nawet udawać, że coś robią. Wypadek na tym basenie, to tylko kwestia czasu.
zjezdzalnia jest zle połaczona ma nierownosci po ktorych bola plecy
Dlaczego nie odliczaja czasu spedzanego w łazni czy saunie od basenu, podrugie łaznia i basen teraz sa zadrogie, jak dlamnie to zaczynaja olewac klijetow
kocham jeździc na basen ten w Boguchwale sie nawet nie porównuje!! ;**
jaki cennik
Polecam serdecznie, fajnie sie plywa, ciepla woda w brodziku dzieciecym optymalna w zwyklym basenie. Nigdy nie mialem problemow z recznikiem tak jak ktos tu pisal chociaz zostawialem go gdzie popadnie. Moze byl za tani ;D Szafki juz dawno po remontach, troche malo miejsca ale da sie jakos upchac swoje szpargaly, no chyba ze ktos wczesniej wybierze sie na zakupy w biedronce ;D Jesli chodzi o ratownikow (dla jednych moze to byc plusem, dla mnie jest minusem), obecnie sa jacys niemrawi, zaspani i malo towarzyscy, bardziej podobala mi sie stara kadra, ktora moim zdaniem ozywiala to miejsce. Najwiekszym minusem niestety jest kontrola ludzi wchodzacych na basen i wychodzacych z sauny. Zdarza sie ze jakis brudas moze bez problemow wejsc bez mycia na teren basenowy i swoje wydzieliny rozpuszczac w basenie lub jacuzzi. Ratownik powinien stac w newralgicznych miejscach i zrobic odpowiedni wstyd brudasowi, zeby wiecej na basenie sie nie pojawil lub szanowal innych uzytkownikow.
gdzie jest szatnia?
ogólnie jest dobrze ale jak dla mnie jest za drogo i czasami za dużo ludzi.
niema gdzie plywac
ogulnie spoko tylko jedna zecz wnerwia jak wchodze na laznie i siedze tam 30 min to dlaaczego ten czas nie jest odliczany od czasu wejscia na basen ?? skoro place osobno za łaznie
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Ruda Śląska: AQUADROM
Urszula Bielecka - Smolarz (20.04.2026):
Dzisiaj czyli 20 kwietnia 2026 r, byłam mile zaskoczona. Woda w basenie...
wszystkich opinii: 196
Płock: Aquapark PŁOCK
Katarzyna (20.04.2026):
Bardzo ZIMNO w strefie dla maluchów hula wiatr.... Szatnie tragedia...
wszystkich opinii: 21
Poznań: Termy Maltańskie
jarek (16.04.2026):
Dlaczego od ponad dwóch tygodni woda w jacuzzi w strefie saun jest zimna...
wszystkich opinii: 285
Każdy kto na co dzień używa szkieł korekcyjnych wie jak niekomfortowym może być pobyt na basenie. Nie...
Kwiecień 2026
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930