Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Centrum Rehabilitacji i Sportu

ul. Królowej Bony 4
38-500

Sanok


  
Rodzaj:
Pływalnia z atrakcjami

  
Wielkość:
**

Rok otwarcia: 2018


Basen sportowy
Długość: 25m. Szerokość: 16,5m. Głębokość: 1,80m. Liczba torów: 8.
Część niecki (4 tory) wyposażona jest w podnoszone dno dla regulacji głębokości basenu. Basen może być zatem wykorzystywany do bezpiecznej nauki pływania i zajęć rehabilitacyjnych.
Basen rekreacyjny
Powierzchnia: 45m². Głębokość: 1,05m. Gejzery, masaże ścienne, ławeczka z masażem powietrznym.
Basen rehabilitacyjny
Niecka o nieregularnym kształcie o głębokości 1,05 m i powierzchni 164m² wyposażona w masaże podwodne ścienne i denne, kaskady szerokie i wąskie do masażu karku, ławeczki masujące powietrzem i leżankę z masażem. Do niecki prowadzi pochylnia przeznaczona dla osób z ograniczoną możliwością poruszania się.
Basen dla dzieci
Niecka o głębokości do 0,4 m i powierzchni 35m² ze ślizgawką typu słonik i parasolem wodnym.
Jacuzzi
Dwie sześcioosobowe wanny.
Biała anakonda. Długość: 53m. Wysokość: 4,9m. Wewnętrzna rurowo-rynnowa.
Sauny
Sucha, parowa i infrared.
Inne obiekty
W bezpośrednim sąsiedztwie obiekty MOSiR: hala widowiskowo-sportowa z lodowiskiem "Arena Sanok", zewnętrzne korty tenisowe, zewnętrzny sezonowy tor lodowy "Błonie", karpackie chaty biesiadne (koliby).
W trakcie realizacji jest basenowa część zewnętrzna wraz z atrakcjami towarzyszącymi: wodnym i klasycznym placem zabaw dla dzieci, plażą, siłownią i boiskami do piłki plażowej.
Komfortowe pokoje w Domu Sportowca.
Osoby które posiadają kartę multisport plus nie mogą korzystać normalnie z basenu. Jeżeli chcesz pływać więcej niż 1 godzinę to musisz się meldować do kasy dokładnie co godzinę i przedłużyć sobie czas. Człowiek czeka 5 minut przy kasie jak jakaś atrakcja turystyczna, a i tak pani przy kasie powie Ci, jeszcze 2 minuty poczekać. Człowiek czuje się winny że przez Niego mają tyle roboty. Nie polecam
województwo
podkarpackie
powiat
sanocki
gmina
Sanok
współrzędne geograficzne
49° 33′ 42,9″ N 22° 12′ 41,3″ E
49.56193° N 22.21146° E
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Poznań: Termy Maltańskie
Gabi12301 (08.12.2023):
Basen super, ale czy organizatorzy Mistrzostw Polski mogliby zamknąć uprzejmie...
wszystkich opinii: 264
Żary: Pływalnia Wodnik
Boss (06.12.2023):
Generalnie średni poziom, jednak w Saunie parowej brak możliwości spłukania...
wszystkich opinii: 14
Wadowice: Kryta Pływalnia DELFIN
Nojo (03.12.2023):
Tragedia płacisz za wstęp a generalnie siedzisz w jacuzzi bo nigdzie niema...
wszystkich opinii: 2
Jest to element kultury osobistej i dbałości o współużytkowników basenu. Na skórze człowieka znajduje...
W regulaminach obiektów określa się często jak powinien wyglądać strój kąpiących się. W jednej z pływalni...
Grudzień 2023
PnWtŚrCzPtSoN
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031