Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

AQUADROM

ul. Kłodnicka 95a
41-706

Ruda Śląska


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy

  
Ocena:
3.1 5 (na podst. 195 opinii)

  
Wielkość:
**

Rok otwarcia: 2012



Faktycznie dodam jeszcze jeden minus, przy bilansie jednak dodatnim: TOTALNA MASAKRA Z PRYSZNICAMI - twarda woda = pozatykane dysze i na 10 pryszniców działają jak należy 3!!!
Polecam gorąco wszystkim - trochę drogo - ale warte swojej ceny. Byłem z dziećmi 2 i 5 - jest co robić, a jak jest dwoje rodziców, to można zmieniać się na saunarium i zahaczyć o rytuały saunowe - POLECAM. Można dobrze i przystępnie zjeść. Świetnie przygotowana strefa dla dzieci - jest co robić. Obraz całości psują trochę takie kwestie jak: 1. obuwie pozostawiane bez opieki przed wejściem... 2. płatne szatnie, 3. kolejka do "mokrego bąbla" - stoi się czasem ponad pół godziny :( 4. woda w basenie zewnętrznym za zimna- 30st - dla porównaniu w tego typu obiektach za granicą 32-34 st! to jest znaczna różnica.
mam pytanie, planuję tam jechać z 6 letnim synkiem, czy woda tam jest ciepła, i czy na terenie obiektu jest ciepło? proszę o odpowiedz
Najlepsza ekipa saunamajstrów jaką widziałem! Seanse saunowe w ich wykonaniu to prawdziwy majstersztyk. Minus za prysznice niespodzianki w łaźniach ( woda jest - wody ni ma ) Drugi minus za zakaz wstępu do sauny z dzieckiem ( z tego powodu częściej jeździmy do Nemo, bo tam można wejść do sauny z dzieckiem i nikt nie robi z tego problemu )
A czy znajduje się tam basen przystosowany dla niemowlaków?
wszystko było ok lecz ten aquapark ma kilka minusów - nie wolno zjeżdżać w okularkach pływackich -oczekiwanie na jedzenie trwa ok 45min -troszkę brudna woda w basenach rekreacyjnych ale poza tym było naprawdę fajnie Polecam ten aquapark
Dotychczas bywałem głównie w Dąbrowie G. oraz Tarnowskich G. do Rudy udałem się pierwszy raz i obiektywnie oceniając przyznam iż obiekt w Rudzie -jak dla mnie -jest nr 1 Jedynym minusem po wszystkich atrakcjach jest kąpiel pod prysznicem dosłownie trzeba szukać z którego prysznica łaskawie poleci woda.
Zgadzam się z : nieboiziemia. Super tam jest, a jeżeli ktoś pisze, że jest brud w całym aquaparku to sie myli, bo tylko w szatniach jest brud, ale trudno by było, żeby tam błyszczało, skoro ciągle przychodzą ludzie z błotem i przenosi się tam woda. NAPRAWDĘ POLECAM!!!
Ludzie! Przestańcie oceniać brud w szatni czy długie oczekiwanie na posiłki!!! Przecież możecie zabrać ze sobą własne jedzenie i nie czekać! Atrakcje super, fajne rury, i cudowny ten mokry bąbel. Na zewnątrz jaskinia super!!! W nocy kolorowe światełka i rzeka rwiąca w środku też w nocy świeci na kolorowo. Szafki fajny pomysł, chociaż prysznice denerwujące bo się co chwilę wyłączają. Czysta woda i małe dziecko też ma się gdzie bawić! Naprawdę polecam i zamierzam się wybrać jeszcze w tym tygodniu!!! :) POLECAM!!!
Obiekt swietny, nowoczesny i mily. Atrakcje duzo lepsze niz w tarnowskich gorach i to za mniejsze pieniadze... Specjalna strefa z atrakcjami dla malych dzieci- swietny pomysl:) Jedzenie bardzo dobre:) Bylismy cala rodzina i bylo swietnie kazdy znalazl cos dla siebie:) ale zeby nie bylo w samych superlatywach to mam tez 2 uwagi: po 1 prysznice i te dziwne pseudo czujniki przy nich: wykapac sie nie ma szans- ciagle przerywa strumien wody i czlowiek musi latac jak idiota od jednego natrysku do drugiego z nadzieja ze bedzie lepiej a niestety wszedzie jest to samo... usuncie usterke bo az wstyd!! po 2 basen z kula i moje pytanie: dlaczego robicie sztuczny tlok? wpuszczacie 10 osob ktore skacza na kuli a masazery obok stoja nieuzywane- totalna glupota!! Mam nadzieje ze gdy wybiore sie do Was kolejny raz to wymienione przezemnie mankamenty zostana usuniete, pozdrawiam!
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Mszczonów: TERMY
Magdziejka (25.01.2026):
Byłam na termach najzimniejszych termach w Polsce w styczniu 2 razy. Grota...
wszystkich opinii: 41
Morawica: Kryta Pływalnia KORAL
Julia (21.01.2026):
Ratownicy do d***, dziecko sie prawie utopiło w dużym basenie i żaden ratownik...
wszystkich opinii: 20
Uniejów: TERMY UNIEJÓW
Mm (17.01.2026):
Totalnie nie nie i nie polecam ceny nieaktualne, bałagan, i zimno, strata...
wszystkich opinii: 150
Oczywiście bez analizy chemicznej i bakteriologicznej nie jest to możliwe. Jesteśmy zmuszeni do zaufania...
Wellness jest formą podejścia do zdrowia i dobrego samopoczucia w oparciu o ich powiązanie z: ciałem,...
Styczeń 2026
PnWtŚrCzPtSoN
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031