Obiekt z co najmniej jedną niecką rekreacyjną wyróżniającą się pod względem wielkości, kształtu, ilości atrakcji wodnych lub aranżacji. Dostępna niecka pływacka.
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy
Ocena obiektu
Skala ocen:
1-negatywna,
3-neutralna,
5-pozytywna.
Ocena:
3.65(na podst. 75 opinii)
Wielkość obiektu
Powierzchnia lustra wody
(z pominięciem niecek sportowych o dł. 50m)
3000m² i więcej
od 2000 do 2999m²
od 1000 do 1999m²
mniej niż 1000m²
Wielkość:
Rok otwarcia: 2001
Basen sportowy
Długość: 25m. Szerokość: 16m. Głębokość: 1,80- 2,50m.Liczba torów: 6. Widownia na 96 miejsc siedzących.
Baseny dla dzieci
Brodziki dla najmłodszych o zabawnych i nieregularnych kształtach z kolorowym grzybkiem i mini zjeżdżalnią. Głębokość 0,5m.
Inne baseny
1.
Basen solankowy o temperaturze 37°C z możliwością masażu barków, pleców i stóp.
2.
Basen do nauki pływania (dł. 11m, szer. 5,50m, gł. 0,60 - 1,35m, temp. do 30°C).
3.
Basen z leżankami powietrznymi, masażem barku i "grotą wodną".
Fala
W basenie o długości 30m, szerokości 10m i głębokości do 1,5m co 30 minut uruchamiana jest fala.
Jacuzzi
Temperatura wody: 34°C.
Rzeka
Temperatura wody waha się od 28 do 30°C. Rzeka okala basen, w którym znajdują się dwie kaskady wodne.
Basen rekreacyjny
Temperatura basenu utrzymywana jest w granicach od 28 do 30°C. W basenie znajdują się łóżka powietrzne. Jest to niecka całoroczna.
Wodny plac zabaw
Dwupoziomowa niecka dla mniejszych i większych dzieci z atrakcjami w postaci zjeżdżalni, armatek wodnych oraz wesołych zwierzaków. Niecka czynna sezonowo.
Dwie sauny rzymskie (parowe) i dwie sauny fińskie (suche), wykonane z oryginalnego drzewa olchowego i sosnowego. Dodatkowo w strefie saun znajdują się: kabina z biczami wodnymi (z zimną i ciepłą wodą), jednoosobowy basen z lodowatą wodą, brodzik do moczenia stóp po wyjściu z sauny.
Inne obiekty
Sala konferencyjna, siłownia, lodowisko, grota solna, gabinet masażu, fitness, solarium, sklepiki sportowe, kawiarnia i restauracja, centrum nurkowe, biuro podróży.
Wyciąg z regulaminu
Na hali basenowej obowiązuje wyłącznie strój kąpielowy: dla kobiet jedno- lub dwuczęściowy, dla mężczyzn kąpielówki nie dłuższe niż do kolan.
Mama36(14-03-2023, 11:34)
ocena: negatywna
Najgorszy basen na jakim byłam. Zimna woda i wszechobecny brud !!!
Anna(24-01-2023, 09:45)
ocena: negatywna
Byłam wiele razy na tym basenie i nigdy nie było tak zimnej wody. Słyszałam rozmowy innych i wszyscy byli zaskoczeni najgorzej miały dzieci - szczęki skakały. W porównaniu z tym co było kiedyś - temperatura widoczna na tablicy pokazuje nie prawdę. Zimną woda.