Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Pływalnia Wodnik

ul. Abrahama 10
03-982

Warszawa


  
Rodzaj:
Pływalnia z atrakcjami

  
Ocena:
2.1 5 (na podst. 38 opinii)

  
Wielkość:
*ocena: negatywna
Niestety obsługa przy kasach dramatyczna. Co roku kiedy chcemy zapisać dzieci na naukę pływania powtarza się ta sama sytuacja: miejsca zablokowane dla kontynujących naukę, potem niedostępne. A jak dostępne, to trzeba przejść kwalifikację. Jak się pójdzie ma kwalifikację, to trenerzy nie wiedzą po co do nich przyszliśmy. W tym roku chcieliśmy zapisać dziecko do grupy na tym samym poziomie co rok temu i panie doprowadziły mnie to rozpaczy bezmyślmym argumentowaniem, że dziecko musi zostać zakwalifikowane na poziom, na który chodziło rok wcześniej. Jak chce się przedyskutować sprawę z Panią dyrektor, to oczywiście okazuje się że jej nie ma, skonsultowanie z trenerem też nie jest możliwe. Misia 2 spokojnie można tam nakręcić:(
ocena: neutralna
Spoko jeżdże tam raz w mieśącu
ocena: negatywna
Byłam w sobotę ok. 19 godziny z 3-jka dzieci ( 3, 5, 9 lat). Zapłaciłam 49 zł. ( nie to, że żałuję dzieciom wody i pieniędzy, ale przyznacie, sporo - za godzinę przyjemności ( spiesząc się aby nie przekroczyć czasu, wysuszyć, ubrać, otworzyć szafkę... jakieś 30 min w wodzie ). Karta Dużej Rodziny honorowana tylko przy zakupie karnetu :( Panie w kasach chyba za karę tam siedzą, nerwowe i mało przyjazne klientom a zwłaszcza dzieciom, wyraźnie je irytowały. Te dwie gwiazdki TYLKO dla Pani w szatni, bardzo miła i pomocna :) Pozdrawiam Serdecznie
ocena: neutralna
Wole wodny parka (warszawianka) bo tu strasznie brudno ale przynajmniej zjezdzalnie spoko
ocena: neutralna
Szafki rozmagnesowane zamki, boksy w przebieralniach bardzo rzadkio sprzatane, na pdłodze woda i włosy..... Widoczny brak personelu sprzątającego natomiast w kasach personel w nadmiarze. Pracownicy fizyczni niewidoczni. Jak na pietrze pracowali starsi panowie to jeszcze było czysto. Od przerwy w wakacje ( techniczna) zepsute sauny ( brak wstępu). Nikt nie zwraca uwagi na wejscia osób do basenu osób bez wzięcia "prysznica". Niekiedy woda śmierdzi od dezodorantów i perfum. Jedynie Panie z szatni uśmiechnięte i bardzo miłe co poprawia mokry humor. Uwaga na pana w ciemnym ubraniu w szatni ( chyba na zastępstwo) nie potrafi mówić ( ani dziękuję, proszę, ani pocałuj mnie w.... )Reasumując bardzo źle od sierpnia 2017. Chodze tu bo na Jagielońskiej jeszcze gorzej z higieną6
ocena: negatywna
Najgorszy i najbrudniejszy z basenów/pływalni na terenie Warszawy. Obsługa za wyjątkiem Pań z kasy tragiczna. Pracownicy - całkowity brak kultury i poszanowania gości. Na torach szybkich niektóre osoby pływają tak wolno, że nie da się pływać
ocena: negatywna
W sobotę pół basenu wyłączone, zero atrakcji zero zjeżdżalni a kasa ta sama Oszuści !!!
ocena: negatywna
Najprawdziwsza ch**nia z grzybnią
ocena: negatywna
Własnie dzisiaj dowiedziałem się, że nie przestrzegam prawa wykonując skok startowy ze słupka startowego na tej właśnie pływalni. Ratownicy bredzą coś o jakimś bezpieczeństwie, kierownik obiektu dokumentuje stan rzeczy zapisem prawa wyjętym z kontekstu, Przypomnę im jak ma być: znak "A-8, skakanie do wody zabronione" dotyczy obszaru wodnego objętego zakazem kąpieli a nie niecki basenowej, która jest wyposażona w słupki startowe do skoków. Oczywiście właściciel pływalni (miasto) rości sobie prawo do ograniczania wolności pobytu na pływalni na różne sposoby, co jest zwykłym chamstwem. Wciągani się do tego pracownicy i tak tworzy się zły klimat. Ot choćby jeden przykład bezprawia. Na Pływalni na Potockiej około 12-14 podmiotów świadczy usługę nauczania pływania. Przy ośrodku działa potężny klub sportowy (dwie osoby na IO). A tutaj pani Dyrektor rości sobie prawo udzielania pozwolenia na nauczanie pływania i poleca inne pływalnie jak się nie podoba. Tak żyją tu jak na głębokim zadupiu.
ocena: negatywna
Bardzo nie miła PANI W SKLEPIKU
           

  Akceptuję regulamin portalu.
Początek i status

Historia Konstancina jako uzdrowiska sięga 1897 roku. Wtedy to hrabia Witold Skórzewski oraz hrabia Władysław Mielżyński podjęli się budowy podwarszawskiego letniska. Przeznaczone było one dla warszawskiej elity kupców, fabrykantów, finansistów.

Równolegle rozwijało się letnisko Skolimów. Hugon Seydel (konsul honorowy Królestwa Serbii) założył tu park na swoim prywatnym terenie oraz wybudował zakład przyrodoleczniczy Hugonówka, przystań kajakową i kąpielisko.

W roku 1965 odkryto złoża leczniczej solanki, a pod koniec lat siedemdziesiątych XX wieku oddano do użytku tężnię solankową.

Obecnie obowiązujący status uzdrowiska prawnie nadany w 1967 roku.

Położenie

Miasto powstało w 1969 roku w wyniku administracyjnego połączenia miast Skolimów-Konstancin i Jeziorna oraz kilku okolicznych wsi. Integralnymi częściami miasta są m.in. Chylice, Królewska Góra i Klarysew.

Uzdrowisko położone jest na styku Równiny Warszawskiej i Doliny Środkowej Wisły, nad rzeką Jeziorką oraz jej dopływami: Małą i Wierzbną. Otoczone jest od południa i wschodu lasami Chojnowsko-Słomczyńskimi, a od północy Lasem Kabackim.

Klimat
Poprzez zróżnicowane bodźce klimatyczne posiada walory hartujące układ termoregulacyjny.
Naturalne surowce lecznicze
Na obszarze uzdrowiska Konstancin-Jeziorna znajduje się odwiert „Warszawa IG-1”, z którego wydobywana jest woda lecznicza mineralna, swoista, 7,5% chlorkowo-sodowa (solanka), żelazista, jodkowa, hipotermalna.
KIerunki lecznicze

W kurorcie prowadzone jest leczenie uzdrowiskowe w następujących kierunkach leczniczych:

 • choroby układu nerwowego
 • choroby kardiologiczne i nadciśnienie
 • choroby górnych dróg oddechowych
Urządzenia lecznictwa
 1. Tężnia Solankowa wraz z odwiertem solanki - ul. Sienkiewicza 1.
 2. Park Zdrojowy - ul. Sienkiewicza.
 3. Basen rehabilitacyjny - Szpital Rehabilitacji Nurologicznej i Schorzeń Ruchu, ul. Sue Ryder 1.
 4. Ścieżka Zdrowia z urządzeniami do ćwiczeń - na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.
Okoliczne formy ochrony przyrody
Na południe od Konstancina-Jeziorny rozciągają się tereny Chojnowskiego Parku Krajobrazowego z wytyczonymi rezerwatami i obszarami Natura 2000.
Wyszukiwarka aquaparków
 • województwo
 • miejscowość
 • wielkość
 • różne
 • atrakcje
 • zjeżdżalnie
 • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Jelenia Góra: Termy Cieplickie
Dymo (05.06.2023):
Niby fajnie, ale w jednym basenie woda lodowata w drugim ciepła, nieaktywne...
wszystkich opinii: 66
Leśna: Aquapark Leśna
Zawiedziona traktowaniem niepełnosprawny (04.06.2023):
Za niepełnosprawność trzeba tutaj płacić extra! Moje dzieci z niepełnosprawnościami...
wszystkich opinii: 36
Tarnowo Podgórne: Tarnowskie Termy
Natalia (02.06.2023):
Generalnie termy w porządku- zjeżdżalnie również, miła obsługa na recepcji,...
wszystkich opinii: 26
Czasami odczuwamy, że zapach chloru jest nad wyraz intensywny. Nie jest to jednak efekt nadmiernego...
Ruchoma przegroda basenu pływackiego umożliwiająca rozdzielenie dużej niecki na dwie mniejsze. Konstrukcja...
Czerwiec 2023
PnWtŚrCzPtSoN
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930