Obiekt z co najmniej jedną niecką rekreacyjną wyróżniającą się pod względem wielkości, kształtu, ilości atrakcji wodnych lub aranżacji. Dostępna niecka pływacka.
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy
Ocena obiektu
Skala ocen:
1-negatywna,
3-neutralna,
5-pozytywna.
Ocena:
2.85(na podst. 13 opinii)
Wielkość obiektu
Powierzchnia lustra wody
(z pominięciem niecek sportowych o dł. 50m)
3000m² i więcej
od 2000 do 2999m²
od 1000 do 1999m²
mniej niż 1000m²
Wielkość:
Rok otwarcia: 2011
Basen sportowy
Długość: 25m. Szerokość: 21m. Głębokość: 1,8 - 2,0m.Liczba torów: 8. 510 miejsc siedzących na widowni.
Niecka o długości 21m połączona z basenem rekreacyjnym.
Basen dla dzieci
Owalny brodzik dla najmłodszych o wymiarach: 6,10 x 2,60m i głębokości do 0,40m. W niecce fontanna "jeżyk" oraz parasol wodny.
Jacuzzi
Dwie wanny.
Rzeka
Zjeżdżalnie
Zewnętrzna I. Długość: 42m.
Zewnętrzna II. Długość: 36m.
Wewnętrzna. Rodzinna, dwutorowa.
Sauny
Sucha i parowa.
Inne obiekty
Kręgielnia z dwoma torami, sala do fitnessu, a w pobliżu hotel MOSiR.
Wyciąg z regulaminu
Osobom przebywającym na terenie Parku Wodnego "Aquarium" zabrania się (...) korzystania z basenu w innym stroju niż kąpielowy tzn. krótkie spodenki męskie i kostium kąpielowy damski (...)
zibi(06-10-2017, 07:22)
ocena: negatywna
Zdecydowanie nie polecam, zimna woda zimno ogólnie w czwartek kiedy byliśmy nie działały sauny. B. małe jacuzzi i na dodatek pani nas z nich wyprosiła a powodem tego była jakaś konserwacja. Żenada to nie żaden park wodny. Ci co tak go nazwali nie byli chyba w żadnym takim. Atrakcje wodne przez większość czasu nie działały.
Przemek(29-06-2017, 10:55)
ocena: negatywna
Do przedmówcy: problemy organizacyjne dotyczą także personelu, a zwłaszcza ratowników, którzy są. bardziej zainteresowani sobą i swoimi profilami w serwisach społecznościowych niż dbaniem o bezpieczeństwo pływających; atrakcje są włączane na żądanie; woda pod prysznicami zimna, problem z czystością, obsługa sprzątająca zajeta kolorowymi czasopismami lub krzyżówkami. Drogo, brak mydła,
Andrew(29-06-2017, 10:34)
ocena: negatywna
Generalnie nie polecam minusów organizacyjnych i wspolkorzystających bardzo dużo. Organizacyjne: - chyba nie sprzątają. Bylem drugim korzystajacym po nocnym sprzątaniu, a mimo to w basenie sportowym pływał plaster, na dnie było mnóstwo ciemnych fafrocli, a woda mętna - brak mydła (zabieram swój żel zawsze, ale on się pieni. Na innych pływalniach mydło jest zamontowane w ścianach i przede wszystkim jest niepieniace, - woda stoi w toaletach. W czasie gdy jest wiele osób, w toaletach nie wiesz czy stoisz w wodzie czy w moczu. - cennik przy wyjściu, - prysznice małe, - ceny zbyt wysokie, jak na ofertę i standard - szatnia do odzieży wierzchniej ogólnodostępna, Wspolkorzystający (zwłaszcza w szczycie): - nie myją się przed wejściem na basen, nawet nie opłuczą się, - w szatni śmierdzi potem i spoconymi skarpetami, - do męskiej szatni ojcowie przyprowadzają swoje corki, to męska szatnia (jest pusta szatnia dla niepełnosprawnych, którą na wielu pływalniach wykorzystuje się jako rodzinna)