Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Aquapark H2Ostróg

ul. Zamkowa 4
47-400

Racibórz


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy

  
Ocena:
2.6 5 (na podst. 45 opinii)

  
Wielkość:
*

Rok otwarcia: 2014Zróbcie w końcu coś z tą sauną parową bo bardzo często jest tam bardzo nie przyjemny zapach jagby z kanalizacji ! A w jacuzzi w strefie spa wystaje ostry plastikowy element o który już raz sobie poraniłem nogę, oba problemy były zgłaszane nie jedno krotnie Ale jak dotąd bez efektu.
Wchodzi rodzinka do jacuzzi i siedzi godzinę albo dłużej bo ja po godzinie wychodzę. Czy nie można jakoś ograniczyć czasu przecież wszyscy chcą korzystać z tego za co się płaci.
Tragedia w jacuzzi. Jedno wyłączne w drugim ja z żoną i pcha się cała rodzina między nami beż pytania depcząc mi po plecach. Porażka hamskich mieszkańców z Racborza.
Obiekt godny polecenia. Są jednak drobne niedoróbki które można naprawić małym nakładem kosztów. Mianowice brakuje wieszaków na ręczniki w strefie spa oraz przy prysznicach (przynajmniej drugie tyle). Ponadto należałoby dodać przynajmniej 2 ławki przy szafkach na buty( te na kluczyki ). Wtedy nożna spokojnie usiąść i buty zmienić. I jest jedna skandaliczna sprawa dmuchaniec.. zajmujący 3 pasy do pływania. To urządzenie na duże otwarte zbiorniki! Na tym basenie urządzenie to stwarza ogromne zagrożenie inie służy generalnie dzieciom ale niewyżytej młodzieży od 17 lat w górę i panom miedzy 25 a 35 lat.. o słabej umiejętności pływania i przeważnie z nadwagą.. którzy spadając powodują tsunami :) Natychmiast to coś powinno być usunięte, bo służy może 5 % odwiedzających basen... a reszcie po prostu przeszkadza w pływaniu i jest dużym zagrożeniem dla reszty użytkowników basenu.... Ktoś z obsługi mógłby się zainteresować co się dzieje w strefie spa... gdzie do saun wchodzą małe dzieci...
Obiekt ok.. ale przydało by się zamontować więcej wieszaków na ręczniki i dokupić 3 ławki żeby można było byty zmieniać siedząc... Poza tym za wariat wpadł na pomysł żeby 2 pasy do pływania zająć dmuchańcem.... szkoda słów niema gdzie pływać... !!
Uwaga! Wystające elementy metalowe raniące stopy i nie tylko, sytuacja z wczoraj, dziecko ma duża ranę stopy i trudności w chodzeniu. Zgłaszamy sprawę dalej.
Wciąż nieczynne sauny. Żart obiektem zarządzają królowie paranoi.
Okradają szafki prawdopobnie obsługa
Po basenie dostalem czerwonej wysypki na całym ciele leczenie trwa już miesiąc
w jacuzzi poparzyłem skore z nadmiernej ilosci chloru
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Jachranka: Aqua Park - Hotel Warszawianka
Hotaru (14.06.2024):
Za tę cenę nie ma szału. W prysznicach raz ciepła raz zimna woda. Na basenie...
wszystkich opinii: 33
Poznań: Termy Maltańskie
Elżbieta (10.06.2024):
Zapomniałam dodać do swojej opinii, że część obiektu nieczynna, a cena...
wszystkich opinii: 268
Poznań: Termy Maltańskie
Elżbieta (10.06.2024):
Nieprzyjemna obsługa. Zostałam zaatakowana przez pana z obsługi. Zarzucono...
wszystkich opinii: 268
Woda w basenie jest filtrowana ale filtr wyłapuje tylko większe cząsteczki zanieczyszczeń. Koagulacja...
Od 6 czerwca mogą funkcjonować baseny, parki wodne i sauny. Otwarcie tej sfery rekreacji następuje w...
Czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930