Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

AQUA PARK Zakopane

ul. Jagiellońska 31
34-500

Zakopane


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy
Geotermalny

  
Ocena:
2.8 5 (na podst. 96 opinii)

  
Wielkość:
**ocena: negatywna
Raz w tygodniu odwiedzam zakopiański Aqua Park z dzieckiem. Uczęszcza na lekcje pływania. Jak widać z opinii nic się nie zmieniło po przestoju. Dyrektorstwo nie zwraca uwagi pracownikom i dalej pozwala Panu z lornetką pełnić funkcje ratownika. Jest to odrażające. Ile matek , nauczycieli musi złożyć skarg aby ktoś zareagował??
ocena: negatywna
Jak najbardziej nie polecam!!! Głównym powodem mojej opinii negatywnej jest fakt iż kiedy byłem z moją dwójka małych dzieci w aquaparku bardzo zaniepokoiła mnie sytuacja ze osoba będąca w dyżurce ratowników obserwowała basen przy użyciu lornetki !!! po co na zamkniętym basenie ratownikowi lornetka pierwszy raz widziałem taka sytuacje. Jeżdżąc po europie i korzystając z wielu aquaparkow taka sytuacja nie miała miejsca, gdy widziałem jak Pan ratownik posługuje sie lornetka i obserwuje basen, to odczułem wielki dyskomfort jak i strach ze ten pan jest jakims psychopatą odrazu opuściłem wraz z dzieciakami zakopiański aquapark!!! Ps: Bardzo proszę osobę kierującą obiekt o zareagowanie gdyż taka sytuacja jest niepokojąca ....
ocena: neutralna
Przepraszam bardzo chciała bym odnieść sie do ostatniej wypowiedzi zaistniała pomyłka. Sytuacja miała miejsce 16.10.2013 Pozdrawiam Anna Dobrowolska
ocena: negatywna
Po skorzystaniu z usług jakie oferuje aquapark chciałabym wyrazić jak największe niezadowolenie, a chce się odnieść do sytuacji jaką zauważyłam gdy dnia 17.10.2013 byłam z moją dwójka małych dzieci na basenie i zauważyłam bardzo niepokojące moją osobę sytuacje Pan kierownik zmiany obserwował przez lornetkę z dyżurki basen. Jest dla mnie to oburzające, taka sytuacja w miejscu publicznym!!! I dla tego zwracam uwagę gdyż jest upubliczniane coraz więcej spraw dotyczące wykorzystywania dzieci przez opiekunów, bojąc się o bezpieczeństwo moich dzieci wyrażam dyskomfort oraz strach taka sytuacja jest to moim zdaniem naruszenie jakiejkolwiek prywatności i uważam ze ten Pan wyraźnie odbiega od obowiązków ratownika. Aby z jak największą powaga podejść do sytuacji podaje moje imię i nazwisko. Pani Anna Dobrowolska
ocena: negatywna
Przyszedłem tam z bardzo pozytywnym nastawieniem, w deszczowy i zimny dzień chciałem skorzystać z basenu z wodami termalnymi które jak to wody termalne mają do siebie, są o wysokiej temperaturze, a tu porażka! Woda zimna, termalna a temperatura wynosiła 29 stopni, powietrze zimne, nic tylko choroby się tam nabawiłem. Dobrze że miałem wejściówkę na cały dzień i mogłem się ogrzać w saunach które są jedynym plusem tego basenu. Jacuzzi śmiesznie małe, co z tego że jest ich sześć jak ludzie muszą czatować żeby się dostać, a jak już się wlezie to kopiemy się nogami. Wielkość idealna dla dwóch kaczek. Za tą cenę szczerze odradzam i proszę się nie sugerować temperaturami i cenami na stronie internetowej bo są nieprawdziwe.
ocena: negatywna
Dnia 17.08.2013 odwiedziłam z grupą zakopiański ąqua park. Przywitał nas sympatyczny ratownik lecz tego samego nie można powiedzieć o ratowniku , którego poprosiłam w wywołanie grupy. Zostałam skierowana do dyżurki ratowników gdzie urzęduje "główny ratownik" jak później się dowiedziałam Pan Zbigniew. Była to bardzo nie sympatyczna wymiana zdań. Po krótkiej rozmowie podjęłam decyzje, iż na własną rękę poszukam młodzieży. Pan Zbigniew nie znajduje się na odpowiednim stanowisku. Brak Mu ogłady i kultury.
ocena: negatywna
Wraz z rodziną spędziłam długi sierpniowy weekend w zakopanym. Piękna pogoda i upał skłonił nas aby się wybrać do zakopiańskiego Aqua Parku(16.08.2013) Był by to miły wypoczynek gdyby moja młodsza córka nie przewróciła się na mokrej podłodze. Poprosiłam o pomoc ratownika jak się później okazało "szefa" zmiany. Chciałam aby sprawdził czy wszystko jest w porządku. Dostałam wyraźną i nie przyjemną odpowiedź: iż on od tego tu nie jest aby pilnować dzieci i spoglądać na każdą wywracającą się osobę. Skoro krew się nie leje nie ma potrzeby interwencji a płakać przestanie. Poprosiłam Go o wylegitymowanie się i rozmowę z "szefem". Ze złością i arogancją odpowiedział mi iż On jest szefem i jak chce u Niego mogę złożyć skargę a on ja rozpatrzy. Proszę o zwrócenie Panu uwagi jeżeli Ktoś jest jeszcze nad nim. Osoby na tak wysokim stanowisku powinny mieć trochę kultury.
ocena: negatywna
ta zielona zjeżdżalnia jest baAAAaaardzo długa!!! I zjeżdża się na zewnątrz i wyjśca nie ma!!! TU MOŻNA ODCHODZIĆ Z AQUAPARKU!!!
ocena: negatywna
NIE Polecam!!!
ocena: negatywna
W życiu nie byłam na gorszym basenie. NIE POLECAM.
           

  Akceptuję regulamin portalu.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Kępno: QUARIUM KĘPNO
Mieszkaniec Kępna (22.09.2021):
Dobrze ogólnie że basen jest. Natomiast sauna powinna być czynna codziennie,...
wszystkich opinii: 11
Poznań: Termy Maltańskie
baseny (19.09.2021):
Byłam dzisiaj z rodziną. Było fajnie lecz minusem jest toaleta śmierdzi...
wszystkich opinii: 218
Chochołów: Chochołowskie Termy
maro. (17.09.2021):
Masakra! Nikt chyba nad tym nie panuje! W środku tygodnia ok 11:00 tłok...
wszystkich opinii: 169
Podrażnione, zaczerwienione, piekące oczy to częsty problem występujący w związku z kąpielą w basenie....
Jest to sauna, w której przy wilgotności rzędu 10% temperatura wynosi ok. 100°C. Takie warunki powodują...
Wrzesień 2021
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930