Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Termy Maltańskie

ul. Termalna 1
61-028

Poznań


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy
Geotermalny

  
Ocena:
3.2 5 (na podst. 265 opinii)

  
Wielkość:
****

Rok otwarcia: 2011Wszystkie zmiany po ostatnim remoncie są przeciwko klientom. Wejscie schodami do góry po to żeby kupić bilet a potem zejść schodami na dół aby wejść do szatni to jakiś absurd. Po remoncie spodziewałam się ze np basen solankowy z którego korzysta dużo starszych osób będzie na dole. Niestety wszystko zostało jak było ale statek który maluchom się podobał został zlikwidowany. Kiedy pojawiają się fale zaczynają się grzmoty i błyski które są nieprzyjemne. Zmarnowane pieniądze na podjazd dla niepełnosprawnych kiedy mogą oni zgodnie z zaleceniem term wjeżdżać starym parterowym wejściem. Rozebranie ściany obiektu aby dobudować schody następne zmarnowane pieniądze. Korzystałam z term wielokrotnie i nigdy nie przeszkadzało mi że wejście i wyjście było na tym samym poziomie. za to kafelki w basenach nie zmieniane od lat i byłam świadkiem skaleczenia przez uszkodzony kafelek. No i parking drogi !!!!
Zmiany niestety wyszły im na niekorzyść. W tamtym roku w długi weekend kolejki do parkingu a ostatnio wchodzi się od razu. Ceny z kosmosu a połowa atrakcji nie działa. Ktoś kto jest raz na jakiś czas tego nie widzi. Dysze w hydromasażach nie działają 6 czynne 2. Panie w kasach wyjątkowo nie miłe, jak gdyby pracowały za kare.
Czy właściciel nie czyta opinii czy olewa swoich klientów?Czy nie można ponumerować szafek w szatni i wydawać w kasie kluczyków?Czy to taki wielki problem lub koszt?Czy nie można obsłudze powiedzieć aby byli wobec klientów mili i uczynni? Jest teraz remont można chyba poprawić sytuację z szatnią i przed kasami żeby było kilka ławek do zmiany obuwia! Cenę za parking też chyba można obniżyć?
Fatalnie !!!!
Nie polecam. Fatalna obsługa, ciągłe awarie, zimne szatnie. A użytkowniką kart multisport plus przy wyjsciu każą się cofać do szatni i rozebrać lub dopłacić bo nie chcą przedłuży pobytu.
Brudno i zimno w szatniach. Obsługa bardzo nie miła.
Trudno dojść co się wydarzyło w ostatnim czasie ale w styczniu jeszcze było OK, luty 2023 to cztery podejścia w ciągu trzech tygodni i wiecznie kolejka do kas aż na dworze (na zewnątrz).
To jest kpina, kupując bilet przez internet czekasz w tej samej kolejce co osoby bez biletu.. kolejka 100m do na zewnątrz, z małymi dziećmi w zimnie - nie do przyjęcia! Plus panie na kasie z oburzone, jakby za karę były w pracy.. Byliśmy kilka razy wcześniej, obsługa była na poziomie i kupiliśmy bilety przez internet wchodziliśmy w ciągu kilku minut.
Pseudo atracja!!! żenada organizacyjna chaos nad którym nikt nie panuje ceny kosmos, kto liczy czas pobytu od wejścia przy kołowrotku kasowym, a nie basenowym, przeciez w rzeczach nikt się nie pójdzie kąpać. Brak oznaczeń przy wejściach i wyjściach do szatni trzeba szukać nr idnentyfikacyjnych dopiero w środku w szatniach co absolutnie wydłuża czas, za który liczy kasa. Parkin 20 dychy za dwie godziny. Za godzinny bilet rodzinny robi się 254 PLN masakra
Dziś jadę na termy obawiam się tymi kolejkami jak piszą ludzie
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Warszawa: Pływalnia Polonez
MK (22.02.2024):
Wysoki, większy Pan na recepcji, wydaje mi się, że jedyny jaki tam jest,...
wszystkich opinii: 13
Reda: Aquapark REDA
Ania (21.02.2024):
Pierwszy i ostatni raz tam zawitaliśmy. Po zwróceniu uwagi Pani ratownik,...
wszystkich opinii: 127
Uniejów: TERMY UNIEJÓW
Andzia (20.02.2024):
Nie polecam!!!! Sprawdzajcie paragony przy rozliczeniu za kaźdym razem...
wszystkich opinii: 143
Każdy kto na co dzień używa szkieł korekcyjnych wie jak niekomfortowym może być pobyt na basenie. Nie...
Rodzaj masażu wykonywanego w ciepłej kąpieli gdzie czynnikiem masującym są wypływające pod ciśnieniem...
Luty 2024
PnWtŚrCzPtSoN
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829