Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Termy Maltańskie

ul. Termalna 1
61-028

Poznań


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy
Geotermalny

  
Ocena:
3.2 5 (na podst. 268 opinii)

  
Wielkość:
****

Rok otwarcia: 2011Byłem dwukrotnie i za każdym razem jakieś atrakcje nie działały. W takim razie powinni obniżyć ceny. Raczej już nie skorzystam.
Ratownicy bardzo nie mili... wręcz obrażają ludzi... jeden z nich zwrócił uwagę możemy mężowi... po czy odchodząc na zwał męża debilem... I poszedł dalej... rozumiem że jest od pilnowania regulaminu ale nie od obrażania ludzi... Tak że szanowny Panie gdy odchodził Pan od męża mówiąc ty debilu ja byłam. na leżaku... Nie jest Pan tu szeryfem... ale tak się Pan chyba czuje... złoty fancuch nie zrobi z Pana mężczyzny.
Obsługa niekompetentna. Nie ogarnia kart zniżkowych. Kierownik kasowy nie potrafi stanąć na wysokości niezadowolonego stałego klienta i ucieka się do straszenia zamiast łagodzenia konfliktu. Paragon kasowy za przekroczenie czasu wskazuje na uznaniowość kasjera. Zegary naliczają od wydania ekspandera a nie od wejścia przez bramke. MASAKRA
Wszystkie zmiany po ostatnim remoncie są przeciwko klientom. Wejscie schodami do góry po to żeby kupić bilet a potem zejść schodami na dół aby wejść do szatni to jakiś absurd. Po remoncie spodziewałam się ze np basen solankowy z którego korzysta dużo starszych osób będzie na dole. Niestety wszystko zostało jak było ale statek który maluchom się podobał został zlikwidowany. Kiedy pojawiają się fale zaczynają się grzmoty i błyski które są nieprzyjemne. Zmarnowane pieniądze na podjazd dla niepełnosprawnych kiedy mogą oni zgodnie z zaleceniem term wjeżdżać starym parterowym wejściem. Rozebranie ściany obiektu aby dobudować schody następne zmarnowane pieniądze. Korzystałam z term wielokrotnie i nigdy nie przeszkadzało mi że wejście i wyjście było na tym samym poziomie. za to kafelki w basenach nie zmieniane od lat i byłam świadkiem skaleczenia przez uszkodzony kafelek. No i parking drogi !!!!
Zmiany niestety wyszły im na niekorzyść. W tamtym roku w długi weekend kolejki do parkingu a ostatnio wchodzi się od razu. Ceny z kosmosu a połowa atrakcji nie działa. Ktoś kto jest raz na jakiś czas tego nie widzi. Dysze w hydromasażach nie działają 6 czynne 2. Panie w kasach wyjątkowo nie miłe, jak gdyby pracowały za kare.
Czy właściciel nie czyta opinii czy olewa swoich klientów?Czy nie można ponumerować szafek w szatni i wydawać w kasie kluczyków?Czy to taki wielki problem lub koszt?Czy nie można obsłudze powiedzieć aby byli wobec klientów mili i uczynni? Jest teraz remont można chyba poprawić sytuację z szatnią i przed kasami żeby było kilka ławek do zmiany obuwia! Cenę za parking też chyba można obniżyć?
Fatalnie !!!!
Nie polecam. Fatalna obsługa, ciągłe awarie, zimne szatnie. A użytkowniką kart multisport plus przy wyjsciu każą się cofać do szatni i rozebrać lub dopłacić bo nie chcą przedłuży pobytu.
Brudno i zimno w szatniach. Obsługa bardzo nie miła.
Trudno dojść co się wydarzyło w ostatnim czasie ale w styczniu jeszcze było OK, luty 2023 to cztery podejścia w ciągu trzech tygodni i wiecznie kolejka do kas aż na dworze (na zewnątrz).
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Jachranka: Aqua Park - Hotel Warszawianka
Hotaru (14.06.2024):
Za tę cenę nie ma szału. W prysznicach raz ciepła raz zimna woda. Na basenie...
wszystkich opinii: 33
Poznań: Termy Maltańskie
Elżbieta (10.06.2024):
Zapomniałam dodać do swojej opinii, że część obiektu nieczynna, a cena...
wszystkich opinii: 268
Poznań: Termy Maltańskie
Elżbieta (10.06.2024):
Nieprzyjemna obsługa. Zostałam zaatakowana przez pana z obsługi. Zarzucono...
wszystkich opinii: 268
Dezynfekcja konieczna jest do usuwania bakterii, grzybów i glonów nie tylko chorobotwórczych ale tych...
Zamiłowanie Finów do pobytu w saunie skutkuje czasami niezwykłymi pomysłami. Otóż w ośrodku narciarskim...
Czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930