Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Termy Maltańskie

ul. Termalna 1
61-028

Poznań


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy
Geotermalny

  
Ocena:
3.2 5 (na podst. 268 opinii)

  
Wielkość:
****

Rok otwarcia: 2011To jest kpina, kupując bilet przez internet czekasz w tej samej kolejce co osoby bez biletu.. kolejka 100m do na zewnątrz, z małymi dziećmi w zimnie - nie do przyjęcia! Plus panie na kasie z oburzone, jakby za karę były w pracy.. Byliśmy kilka razy wcześniej, obsługa była na poziomie i kupiliśmy bilety przez internet wchodziliśmy w ciągu kilku minut.
Pseudo atracja!!! żenada organizacyjna chaos nad którym nikt nie panuje ceny kosmos, kto liczy czas pobytu od wejścia przy kołowrotku kasowym, a nie basenowym, przeciez w rzeczach nikt się nie pójdzie kąpać. Brak oznaczeń przy wejściach i wyjściach do szatni trzeba szukać nr idnentyfikacyjnych dopiero w środku w szatniach co absolutnie wydłuża czas, za który liczy kasa. Parkin 20 dychy za dwie godziny. Za godzinny bilet rodzinny robi się 254 PLN masakra
Dziś jadę na termy obawiam się tymi kolejkami jak piszą ludzie
Nie polecam. Mimo wykupionego pakietu w MEDICOVER sport zmuszony byłem opłacić wejście na termy... (SMS dotarł na telefon lecz termy niby nic nie otrzymały???)Totalny chaos związany z remontem i feriami. Kolejka+bak szafki na przebranie...
Po godzinnie straconej w kolejce w końcu odebraliśmy kluczyki (wczesniej kupiliśmy bilety przez internet). W szatni okazało się ze nie ma wolnych szafek!!! Gdy mąż wychaczył jedną wolna szafke to zaladowalismy do niej kurtki 4 osobowej rodziny. Po 20 minutach polowania na inna szafkę, przepakowałam część rzeczy. Masakra, nie rozumiem jak mozna ciagle wpuszczać ludzi do środka, a szafek brak ! Jedzenie w restauracji coraz gorsze i bardzo drogie, nie polecam. Dobrze że woda w basenach ciepła i że dzieci zadowolone były, gorzej rodzice. W ferie nie polecam wybierać się na termy Szkoda nerwów.
MaciejG (05. 02. 2023, 12:33) ocena: negatywna Żenada Bilet kupiony przez internet i tak trzeba stać w kolejce po kluczyk bo nie ma osobnego stanowiska dla zakupów w ten sposób Koszmarnie dużo ludzi !!! Nie polecam z dziećmi ABSOLUTNY CHAOS !!
Żenada Bilet kupiony przez internet i tak trzeba stać w kolejce po kluczyk bo nie ma osobnego stanowiska dla zakupów w ten sposób Koszmarnie dużo ludzi !!! Nie polecam z dziećmi ABSOLUTNY CHAOS !!
Masakra i skandal !!! Pomimo posiadanych biletów zakupionych przez internet trzeba stać w kolejce ponad godzinę, lepiej niech zlikwidują opcji zakupu przez internet lub otworzą tak jak kiedyś okienko dla posiadaczy biletów internetowych to zminimalizuje to kolejkę i frustrację ludzi.
Totalny bałagan. Kierownictwo zupełnie nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją (remont). Kolejka jest na godzine stania. Sprzedaje się bilety internetowe ale posiadacz ma stać w tej samej kolejce co ludzie bez biletu.. Nie wiem gdzie jest nadzór właścicielski ale od 2 tygodni Termy to tragedia,
Czy woda w basenach jest nadal bardzo zimna?
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Jachranka: Aqua Park - Hotel Warszawianka
Hotaru (14.06.2024):
Za tę cenę nie ma szału. W prysznicach raz ciepła raz zimna woda. Na basenie...
wszystkich opinii: 33
Poznań: Termy Maltańskie
Elżbieta (10.06.2024):
Zapomniałam dodać do swojej opinii, że część obiektu nieczynna, a cena...
wszystkich opinii: 268
Poznań: Termy Maltańskie
Elżbieta (10.06.2024):
Nieprzyjemna obsługa. Zostałam zaatakowana przez pana z obsługi. Zarzucono...
wszystkich opinii: 268
Stara tradycja słowiańska wskazuje na to, że kąpieli pod gołym niebem zażywać można po tzw. nocy Kupały....
To rodzaj kąpieli z masażem odbywanej w wannie posiadającej w dnie i ścianach dysze, z których wydobywa...
Czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930