Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Termy Maltańskie

ul. Termalna 1
61-028

Poznań


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy
Geotermalny

  
Ocena:
3.3 5 (na podst. 245 opinii)

  
Wielkość:
****

Rok otwarcia: 2011ocena: negatywna
Wszystkie zmiany po ostatnim remoncie są przeciwko klientom. Wejscie schodami do góry po to żeby kupić bilet a potem zejść schodami na dół aby wejść do szatni to jakiś absurd. Po remoncie spodziewałam się ze np basen solankowy z którego korzysta dużo starszych osób będzie na dole. Niestety wszystko zostało jak było ale statek który maluchom się podobał został zlikwidowany. Kiedy pojawiają się fale zaczynają się grzmoty i błyski które są nieprzyjemne. Zmarnowane pieniądze na podjazd dla niepełnosprawnych kiedy mogą oni zgodnie z zaleceniem term wjeżdżać starym parterowym wejściem. Rozebranie ściany obiektu aby dobudować schody następne zmarnowane pieniądze. Korzystałam z term wielokrotnie i nigdy nie przeszkadzało mi że wejście i wyjście było na tym samym poziomie. za to kafelki w basenach nie zmieniane od lat i byłam świadkiem skaleczenia przez uszkodzony kafelek. No i parking drogi !!!!
ocena: negatywna
Zmiany niestety wyszły im na niekorzyść. W tamtym roku w długi weekend kolejki do parkingu a ostatnio wchodzi się od razu. Ceny z kosmosu a połowa atrakcji nie działa. Ktoś kto jest raz na jakiś czas tego nie widzi. Dysze w hydromasażach nie działają 6 czynne 2. Panie w kasach wyjątkowo nie miłe, jak gdyby pracowały za kare.
ocena: neutralna
Czy właściciel nie czyta opinii czy olewa swoich klientów?Czy nie można ponumerować szafek w szatni i wydawać w kasie kluczyków?Czy to taki wielki problem lub koszt?Czy nie można obsłudze powiedzieć aby byli wobec klientów mili i uczynni? Jest teraz remont można chyba poprawić sytuację z szatnią i przed kasami żeby było kilka ławek do zmiany obuwia! Cenę za parking też chyba można obniżyć?
ocena: negatywna
Fatalnie !!!!
ocena: negatywna
Nie polecam. Fatalna obsługa, ciągłe awarie, zimne szatnie. A użytkowniką kart multisport plus przy wyjsciu każą się cofać do szatni i rozebrać lub dopłacić bo nie chcą przedłuży pobytu.
ocena: negatywna
Brudno i zimno w szatniach. Obsługa bardzo nie miła.
ocena: neutralna
Trudno dojść co się wydarzyło w ostatnim czasie ale w styczniu jeszcze było OK, luty 2023 to cztery podejścia w ciągu trzech tygodni i wiecznie kolejka do kas aż na dworze (na zewnątrz).
ocena: negatywna
To jest kpina, kupując bilet przez internet czekasz w tej samej kolejce co osoby bez biletu.. kolejka 100m do na zewnątrz, z małymi dziećmi w zimnie - nie do przyjęcia! Plus panie na kasie z oburzone, jakby za karę były w pracy.. Byliśmy kilka razy wcześniej, obsługa była na poziomie i kupiliśmy bilety przez internet wchodziliśmy w ciągu kilku minut.
ocena: negatywna
Pseudo atracja!!! żenada organizacyjna chaos nad którym nikt nie panuje ceny kosmos, kto liczy czas pobytu od wejścia przy kołowrotku kasowym, a nie basenowym, przeciez w rzeczach nikt się nie pójdzie kąpać. Brak oznaczeń przy wejściach i wyjściach do szatni trzeba szukać nr idnentyfikacyjnych dopiero w środku w szatniach co absolutnie wydłuża czas, za który liczy kasa. Parkin 20 dychy za dwie godziny. Za godzinny bilet rodzinny robi się 254 PLN masakra
ocena: neutralna
Dziś jadę na termy obawiam się tymi kolejkami jak piszą ludzie
           

  Akceptuję regulamin portalu.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Jarosławiec: AQUAPARK Panorama Morska
Kamil (27.05.2023):
Naprawdę polecam wszystkim ten aquapark! Duży kompleks basenów odkrytych...
wszystkich opinii: 531
Chochołów: Chochołowskie Termy
Halina (26.05.2023):
Na termy przyjeżdżamy dość często. 22. 05. 23 byliśmy znowu. Jak o samych...
wszystkich opinii: 248
Raszyn: Pływalnia Centrum Sportu Raszyn
Maria (26.05.2023):
Chodzę od 2tyg. Uczę się pływać.. jestem zadowolona.. pływanie to fajny...
wszystkich opinii: 2
Państwowy Zakład Higieny oraz Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Centrum Kontroli i Profilaktyki Chorób...
Instalacja umożliwiająca uprawianie surfingu w warunkach sztucznych. Odpowiednio uformowany strumień...
Maj 2023
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031