Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Termy Maltańskie

ul. Termalna 1
61-028

Poznań


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy
Geotermalny

  
Ocena:
3.1 5 (na podst. 285 opinii)

  
Wielkość:
****

Rok otwarcia: 2011



atrakcja ktora nigdy sie nie znudzi.. mieszkam w Poznaniu wiec wiadomo ze na termach byłam juz mnóstwo razy zarówno latem jak i zima.. polecam, cudownie mozna sie wybawić i zrelaksować, najepsze tego typu miejsce w jakim byłam a byłam w wieeelu i to na wyciagniecie reki :)
Bardzo polecam. Byłam niedawno 1 raz i wyszłam zachwycona zarówno strefa zabawy i atrakcji jak i strefa saun
bardzo lubie sie tu bawic i relaksowac. duza ilosc ratownikow sprawia ze czuje sie bezpiecznie nawet jako osoba nie umiejaca plywac. ceny dosc wysokie jak na kieszen studentki ale raz na jakis czas mozna sobie pozwolic :)
Ogromny kompleks na światowym poziomie, kilka razy juz byłam a zawsze wychodze zachwycona... obowiązkowa atrakcja nr 1 w poznaniu !!!
niestety nie jestem w Poznaniu, ale mam tu chrześniaka, jak tylko jestem w odwiedzinach wybieramy sie wszyscy na termy i zawsze zabawa jest przednia.. rewelacyjny, duży, zadbany obiekt na europejskim poziomie.
Kocham to miejsce. Przyjazna atmosfera, sprzyjająca dobrej zabawie ale też wychillowaniu... zależy co kto chce.. na pewno jest to miejsce super zarówno jak i dla maluchów jak seniorów, atrakcji jest cała masa nawet najbardziej wybredna osoba znajdzie cos dla siebie
bardzo polecam, świetny sposob na zabicie nudy... akurat trafilismy na pokazy w saunach co godzine, rewelacja :) na miejscu mozna zjeść dobry obiad
najbardziej przypadł mi do gustu świat saun.. mężowy oczywiście dzika rzeka i zjazd pontonem :D.. kocham sie tu relaksować, bardzo odpowiada mi również pobliskie spa 1306.
nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. średnio raz w miesiącu jesteśmy. ceny do niskich nie należą, ale za to jaka radość dla dzieci!
byliśmy z mężem wielokrotnie zarówno w strefie rozrywki jak i saun.. z obu stref jesteśmy bardzo zadowoleni, ratownicy jak i obsługa uprzejmi. czysto, porządnie... jedyny minus to bardzo dużo ludzi, ale da sie tego uniknąć chodzac w tygodniu. naprawde warto
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Poznań: Termy Maltańskie
jarek (16.04.2026):
Dlaczego od ponad dwóch tygodni woda w jacuzzi w strefie saun jest zimna...
wszystkich opinii: 285
Chełm: Chełmski Park Wodny
Nie (02.04.2026):
Uwaga! Miejsce to ma obrzydliwa strategie marketingowa. Bodyshaming. Wyśmiewają...
wszystkich opinii: 16
Poznań: Termy Maltańskie
Seba2222 (29.03.2026):
Jedne z najgorszych term w Polsce, co wizyta na tych termach to coś nie...
wszystkich opinii: 285
Mamy tu do czynienia z technologią identyfikacji radiowej - RFID (ang. radio frequency identification)....
W Szczecinie trwa budowa zasługującego na szczególna uwagę obiektu. Powstaje aquapark łączący funkcje:...
Kwiecień 2026
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930