Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Kryta Pływalnia WODNA NUTA

ul. Prószkowska 96
45-758

Opole


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy

  
Ocena:
2.8 5 (na podst. 80 opinii)

  
Wielkość:
*

Rok otwarcia: 2013ocena: pozytywna
Coraz gorzej na basenie wodnej nuty. Z ostatnich 3 tygodnie wymienię. Zimna woda w basenie solankowym. 14 lipca bra możliwości zapłacenia kartą za bilety, 19 lipca nieczynny basen solankowy. Takie informacje należy umieszczać na stronie internetowej. Nie szanujeciePaństwo swoich klientów. Korzystający to nie tylko z Opola ale również z poza Opola.
ocena: negatywna
Dramat, syf w szatniach totalny, automaty w poczekalni pobierają pieniądze a nie wydają zakupu, co najlepsze nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności "bo to nie nasz automat", nie polecam...
ocena: neutralna
Witam moja opinia taka że solanka miała temperaturę aż 31. 7 stopni celsjusza w dniu 3-06-2022r. W godz od g13:20 do 14.
ocena: negatywna
Byłam wczoraj na basenie Wodna Nuta. Pan sprzedający bilety nawet na mnie nie spojrzał sprzedał i tyle. Ale taka kultura u nas gorzej było w środku. Zapach moczu z toalet przyprawia o mdłości. Brudno włosy kurz brudne posadzki w kabinach również, trudno znaleźć czyste miejsce żeby się przebrać. W trakcie przechodzenia z szatni do części z basenami obrzydliwy brudny brodzik do płukania stop aż chciało się uniknąć. Solanka z odpadającymi płytkami to samo dzieje się z płytkami obok jakuzi kamienie na których moznaby usiąść rozpuszczają się i sypia się brudząc posadzkę stopy. Kiedyś tam tak zle nie było. Szkoda tego miejsca bo jest bardzo potrzebne jednak wielu poszuka czegoś innego.
ocena: neutralna
Może ratownicy zwracali uwagę Panią które dzisiaj o godz 8 rano weszły do solanki w sukienkach po kolana myślę ze to nie jest strój na basen
ocena: negatywna
Tragedia
ocena: pozytywna
Ok
ocena: negatywna
"Wodna nuta"- zastanawia mnie czy to jeszcze basen dla mieszkańców Opola i okolic czy już tylko dla zorganizowanych grup. W godzinach rannych-zarezerwowane 7 torów basenu głównego i wszystkie płytszego... zatem do dyspozycji tych, ktorzy przyszli, ot tak zwyczajnie popływać zostaje jacuzzi solankowe ( o ile znajdą miejsce bo przecież Ci co przyszli sami z siebie muszą coś ze sobą zrobić przez wykupioną godzinę). Myslalam że pechowo trafiłam ze względu na godzinę 10 rano. Niestety, jak się dwa dni później okazało o godzinie 18 było podobnie (zarezerwowane dla szkółki pływackiej tory basenu głównego, zarezerwowane tory płytkiego a potem aqua aerobik)i znowu nie było co ze sobą zrobić. Pozostało moczenie tylka w solance i z doskoku masaż pleców w basenie obok. Zastanawia mnie po co sprzedawane są wejściówki na basen. Marnie to wygląda dla osoby, która przychodzi z nastawieniem na możliwość popływania. Dodatkowo w jacuzzi Pan, który z wyraźnym zadowoleniem "spędza czas w rozkroku nad gejzem!
ocena: neutralna
Zgadzam się z opiniami negatywnymi, poza obsługą przy kasach. Tu jest OK. Ale prysznice tragedia. Pojemniki z płynem w połowie popsute. Ratownicy nie zwracają uwagi na facetów w szerokich i długich gaciach. Wpuszczają niemyte osoby na basen. Też kobiety.
ocena: negatywna
Chodzę głównie ze względu na saunny. Mokra włączyła się dopiero po 50 minutach jak zaraz miałem wychodzić( personel nic sobie z tego nie robi), brak węża do spłukania miejsc siedzących po poprzednikach. W suchej oczywiście zero wody w wiaderku i wielki robak rozdeptany na samym środku pomieszczenia. Trzeba pomyśleć o zmianie miejsca. to ma być odpoczynek a nie stres!!!
           

  Akceptuję regulamin portalu.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Kleszczów: SOLPARK Kleszczów
GUMBOLL1234567890XDYT (10.08.2022):
Spox
wszystkich opinii: 69
Kleszczów: SOLPARK Kleszczów
GUMBOLL1234567890XDYT (10.08.2022):
Chciałem jeszcze dodać, że rzeka też jest super:-)
wszystkich opinii: 69
Piła: Centrum Rekreacji AQUAPARK
Pilanin (09.08.2022):
Wymogi dotyczące męskich kąpielówek, jak z PRL nie polecam
wszystkich opinii: 14
Basen kąpielowy nierzadko jest miejscem, w którym przebywają małe dzieci. Według regulaminów na większości...
Kazachstan za czasów Związku Radzieckiego był miejscem prób broni jądrowej oraz startów statków kosmicznych...
Sierpień 2022
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031