Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

AQUAPARK Panorama Morska

ul. Uzdrowiskowa 15
76-107

Jarosławiec


  
Rodzaj:
Rekreacyjny

  
Ocena:
3.3 5 (na podst. 532 opinii)

  
Wielkość:
**

Rok otwarcia: 2008



Aquapark w Jarosławcu odwiedziłem już kilkakrotnie i za każdym razem naprawdę nie było się do czego przyczepić. Aquapark posiada kilka basenów (dla każdego) profesjonalną obsługę (ratowników). Woda oczywiście podgrzewana!
Aquapark w Jarosławcu to świetne miejsce. Byłem tam tylko raz ale za to przez całe dwa tygodnie w ramach turnusu w panoramie. Na terenie aquaparku znajdują się rózne lokale gastronomiczne. Samych basenów jest kilka z róznymi atrakcjami.
Aquapark w hotelu panorama morska w Jarosławcu przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Nie ma wysokich krawężników, kabiny są szerokie a szawki ustawione na odpowiedniej wysokości.
Polecam wszystkim wyjazd do aquaparku w hotelu panorama morska w Jarosławcu. Woda w basenie jest ciepła co niestety jest rzadkością w Aquaparkach w Polsce, ratownicy są czujni i od razu reagują gdy dzieje się coś niebezpiecznego. Polecam
Do aquaparku wybrałem się sam, ponieważ mam niedaleko. Wypadzik zdecydowanie zaliczam do udanych. Jest tam poprostu dla każdego coś dobrego :D !!!
Aquapark w panoramie morskiej odwiedziłem raz. Byłem wtedy na turnusie w ośrodku. Aquapark ten jest naprawdę ogromną atrakcją dla gości ośrodka, całkowicie darmowy! Osobiście wolę aquapark od morza więc polecam wszystkim turystów.
Naprawdę ogromny pozytyw! W aquaparku byłam już kilka razy. Woda zawsze była ciepła, a w basenie czysto. Atrakcji co nie miara. Do tego usługi gastronomiczne na naprawdę dobrym poziomie. Wpadne tam napewno jeszcze nie raz !
Baseny w Jarosławcu są bardzo fajnym miejscem. Często przyjeżdżam tam z przyjaciółmi na wspólne leniuchowanie nad basenem. Ceny przystępne, obsługa miła i dużo miejsca. Sztuczna fala, rzeka to naprawdę fajne atrakcje. Polecam wszystkim
Na pewno nie żałuję dnia spędzonego z całą rodziną w tym Aquaparku. Kompleks basenów panoramy jest po prostu świetny. Kilka różnych basenów dostosowanych do potrzeb każdego, do tego takie atrakcje jak Jacuzzi, sauna. Wokół całe zaplecze czyli leżaki, restauracje. Naprawdę polecam ; )
Aquapark w Jarosławców odwiedziłem już parę razy i na pewno jeszcze go odwiedzę. Baseny czyste, woda ciepła. Do tego Jacuzzi, sauna, grota solna, zjeżdżalnie naprawdę cieżko się tam nudzić. Czekam tylko aż otworzą :)
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Reda: Aquapark REDA
Miro (24.05.2026):
Rewelacyjne miejsce do wypoczynku. Jest co robić, dzieci były zachwycone,...
wszystkich opinii: 157
Reda: Aquapark REDA
Rodzina 3 - os (24.05.2026):
Bardzo dobrze spędzony czas. Duży teren, duzo ciekawych atrakcji dla dorosłych...
wszystkich opinii: 157
Reda: Aquapark REDA
Mama 2 łobuzów (24.05.2026):
Jako rodzic dwójki dzieci mogę powiedzieć jedno ciężko znaleźć drugie...
wszystkich opinii: 157
Podrażnione, zaczerwienione, piekące oczy to częsty problem występujący w związku z kąpielą w basenie....
Łaźnia ta wywodzi się ze starożytnej kultury śródziemnomorskiej co wpływa na to, iż jest to coś zupełnie...
Maj 2026
PnWtŚrCzPtSoN
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031