Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

TERMY UNIEJÓW

ul. Zamkowa 1
99-210

Uniejów


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy
Geotermalny

  
Ocena:
2.7 5 (na podst. 88 opinii)

  
Wielkość:
***ocena: neutralna
Jak wiadomo dla tych co pierwszy raz ważne wejście. A przy wejściu obsługa. Pan w szatni bardzo miły. Panie w kasie nigdy nie powinny pracować między ludźmi. Pracują chyba za karę. Obiekt do przeżycia. Woda przyjemna. Moja sugestia : czasowe korzystanie z masażu wodnego. Kilka osób leży bez ograniczeń, reszta błagalnie patrzy na zwolnienie miejsca. Ja się nie doczekałam. Ogólnie polecam.
ocena: negatywna
Beznadzieja...
ocena: negatywna
R Z E N A D A omijajcie ten obiekt "TERMY"ceny z kosmosu pełno kurzu hałasu z placu budowy za przepierzeniem a dla zagłuszenie tego ogromny hałas z głosników, sauna klęska maty, smród, woda w natryskach powyżej normy nie można obmyć przed wejściem na baseny jak i po wyjściu nikt nie reaguje na zwracaną temperature
ocena: negatywna
Porażka!!! Żeby do łaźni rzymskich wchodzić w strojach i z ręcznikami to pierwszy raz widziałem. Żadnego nadzoru z obsługi, pewnie sami nie wiedzą jak się powinno korzystać z saun, Wchodzą do sauny w gaciach po kolana ( podobne do piżamy)normalnie jak bydło i za dwie minuty wychodzą. A w kolejce minimum 2 godziny trzeba stać.
ocena: negatywna
Jak ktoś chce z 5 godzin czekać w kolejce do kasy to niech przyjeżdża.
ocena: negatywna
Przyjechałam chcąc skorzystać z obiektu, ale musiałabym kilka godzin czekać w ogromnej kolejcena możliwość wstępu, a pogoda wcale nie była zbyt dobra. Zrezygnowałam ostatecznie i wątpię w sens przyjazdu tam w sezonie.
ocena: negatywna
Stanowczo odradzam przyjazd do term Uniejów. Obiekt ten nastawiony jest tylko na zarobek przyjmują wiecej ludzi niż mogą przyjąć na obiekcie panuje chaos i brud. W restauracji pijanej młodzieży sprzedawany jest alkohol !!!! Nastepnie bez przeszkód to bydło bawi sie na całego w basenach i zjeżdżalni zagrazajac innym ludziom. Ochrona i ratownicy udaja że niczego nie widzą ŻENADA To byla moja pierwsza i ostatnia wizyta na tym BASENIE
ocena: negatywna
To nie baseny termalne lecz plac budowy. Cementowy pył, hałas pracujących koparek jak to na budowie bywa. Za te atrakcje dyrekcja podniosła ceny wejściówek. Wprowadzono płatne ręczniki - skutek jest taki że deski na leżankach są mokre i zaczynają pleśnieć. Podłogi w saunach pokryto matami z tworzywa sztucznego, które pod wpływem wysokiej temperatury wydziela nieprzyjemny zapach prawdopodobne toksyczny. Przed laty to miejsce było bardzo atrakcyjne a obecnie zostało zniszczone przez moim zdaniem niewłaściwe zarządzanie, co będzie trudno odbudować. Brak organizacji oraz elementarnych zasad higieny stawia według mojej opinii ten obiekt na szarym końcu. A mogło być tak pięknie. W chwili obecnej odradzam przyjazdu na ten obiekt mając nadzieję na radykalne zmiany. Uniejów 05-04-2019r.
ocena: negatywna
Termy w Uniejowie to TORALNA PORAŻKA omijajcie to miejsce jeśli macie male dzieci!!!! Mnóstwo pijanego młodego bydła którym sprzedawany jest alkohol!!!! Tak tak w miejscu rodzinnego wypoczynku piją i to bez umiaru OCHRONA I PERSONEL to POZORANCI niereagujacy na nic. Poza tym ciasno i brudno brak miejsca na ręczniki klapki walają sie po calym kompleksie. MIKROSKOPIJNE BASENY A PARKING TO KPINA. W restauracji oprócz pijanego bydła( tak bylo 31. 03. 2019r rodzinna niedziela) jedzenie to trucizna na wagę. Zastanawia mnie kto i ile zapłacił za pozytywne opinie
ocena: negatywna
Tylko nie tam!!! Obsługa otwiera szafki, tak było w naszym przypadku wczoraj(22. 02), ale nie zdążyli nic ukraść, bo akurat wróciliśmy! Szok!!! Agresywna obsługa nadaje się tylko do czyszczenia chlewu!!Ludzie omijajcie uniejów!!!
           

  akceptuję regulamin
Uzdrowiska w okolicy
Środkową, wschodnią i południową część gminy tworzy płaska równina zwana Kotliną Uniejowską. Od zachodu...

Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Zaproponuj obiekt

nazwa, miejscowość, strona www...

Ostatnio dodane opinie
Zielona Góra: Centrum Rekreacyjno-Sportowe
Julia (23.06.2019):
Brak hamowni przy zjeżdżalniach, brudna woda w jacuzzi, metalowe pokrętła...
wszystkich opinii: 44
Trzebnica: Trzebnicki Park Wodny ZDRÓJ
MarKow (20.06.2019):
Wszystko by było fajnie gdyby w szatni rodzinnej nie był jeden prysznic...
wszystkich opinii: 37
Karpacz: Park Wodny TROPIKANA, Hotel Gołębiewski
Iopek Darek (19.06.2019):
Woda zimna, fajne zjazdy ale jak się z nich zjeżdża zimno potem. Bardzo...
wszystkich opinii: 20
Okularki, gogle i maski to sprzęt często wykorzystywany do pływania i nurkowania. Niestety przestaje...
Jest to specjalny typ sauny budowany z drewnianych bali z drzewa kelo najczęściej w formie wolno stojącego...
Czerwiec 2019
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930