Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

TERMY UNIEJÓW

ul. Zamkowa 1
99-210

Uniejów


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy
Geotermalny

  
Ocena:
2.6 5 (na podst. 95 opinii)

  
Wielkość:
***ocena: negatywna
Porażka!!! Żeby do łaźni rzymskich wchodzić w strojach i z ręcznikami to pierwszy raz widziałem. Żadnego nadzoru z obsługi, pewnie sami nie wiedzą jak się powinno korzystać z saun, Wchodzą do sauny w gaciach po kolana ( podobne do piżamy)normalnie jak bydło i za dwie minuty wychodzą. A w kolejce minimum 2 godziny trzeba stać.
ocena: negatywna
Jak ktoś chce z 5 godzin czekać w kolejce do kasy to niech przyjeżdża.
ocena: negatywna
Przyjechałam chcąc skorzystać z obiektu, ale musiałabym kilka godzin czekać w ogromnej kolejcena możliwość wstępu, a pogoda wcale nie była zbyt dobra. Zrezygnowałam ostatecznie i wątpię w sens przyjazdu tam w sezonie.
ocena: negatywna
Stanowczo odradzam przyjazd do term Uniejów. Obiekt ten nastawiony jest tylko na zarobek przyjmują wiecej ludzi niż mogą przyjąć na obiekcie panuje chaos i brud. W restauracji pijanej młodzieży sprzedawany jest alkohol !!!! Nastepnie bez przeszkód to bydło bawi sie na całego w basenach i zjeżdżalni zagrazajac innym ludziom. Ochrona i ratownicy udaja że niczego nie widzą ŻENADA To byla moja pierwsza i ostatnia wizyta na tym BASENIE
ocena: negatywna
To nie baseny termalne lecz plac budowy. Cementowy pył, hałas pracujących koparek jak to na budowie bywa. Za te atrakcje dyrekcja podniosła ceny wejściówek. Wprowadzono płatne ręczniki - skutek jest taki że deski na leżankach są mokre i zaczynają pleśnieć. Podłogi w saunach pokryto matami z tworzywa sztucznego, które pod wpływem wysokiej temperatury wydziela nieprzyjemny zapach prawdopodobne toksyczny. Przed laty to miejsce było bardzo atrakcyjne a obecnie zostało zniszczone przez moim zdaniem niewłaściwe zarządzanie, co będzie trudno odbudować. Brak organizacji oraz elementarnych zasad higieny stawia według mojej opinii ten obiekt na szarym końcu. A mogło być tak pięknie. W chwili obecnej odradzam przyjazdu na ten obiekt mając nadzieję na radykalne zmiany. Uniejów 05-04-2019r.
ocena: negatywna
Termy w Uniejowie to TORALNA PORAŻKA omijajcie to miejsce jeśli macie male dzieci!!!! Mnóstwo pijanego młodego bydła którym sprzedawany jest alkohol!!!! Tak tak w miejscu rodzinnego wypoczynku piją i to bez umiaru OCHRONA I PERSONEL to POZORANCI niereagujacy na nic. Poza tym ciasno i brudno brak miejsca na ręczniki klapki walają sie po calym kompleksie. MIKROSKOPIJNE BASENY A PARKING TO KPINA. W restauracji oprócz pijanego bydła( tak bylo 31. 03. 2019r rodzinna niedziela) jedzenie to trucizna na wagę. Zastanawia mnie kto i ile zapłacił za pozytywne opinie
ocena: negatywna
Tylko nie tam!!! Obsługa otwiera szafki, tak było w naszym przypadku wczoraj(22. 02), ale nie zdążyli nic ukraść, bo akurat wróciliśmy! Szok!!! Agresywna obsługa nadaje się tylko do czyszczenia chlewu!!Ludzie omijajcie uniejów!!!
ocena: negatywna
NIE, NIE, NIE!!! Omijajcie to miejsce z daleka. Obsługa to zwykle b...!! Zostałam wyrzucona z dzieckiem na mróz, bez możliwości wysuszenia włosów i przebrania się, bo sprzątaczka już chciała wychodzić... To po co termy są czynne do 22 skoro już o 22. 10 cała obsługa łącznie z ochroną wyrzyca gości z obiektu??!!! Obsługa nadaje się do pracy w kamieniołomie a nie z ludźmi, zero kultury osobistej!! Szok!!!
ocena: negatywna
Baseny małe, tłok, drożyzna za bilet całodniowy 2 +1 zapłaciliśmy 260 zł w Poznaniu najwiekszym aquaparku termalnym 125 zł. Mało atrakcji dla dzieci w sumie dwie małe ślizgawki. Pełno emerytów siedzących na masażach. Kilka przebieralni za mało na tą ilość ludzi. Żadnych leżaków do odpoczynku. Strefa ciszy maleńka tylko 7 ledwo grzejących betonowych katafalkow. A jeszcze za murem rozbudowa basenu pracujące koparki i ciężarówki. Długo lub wcale tam nie pojadę.
ocena: negatywna
Masakra, nie polecam. Ceny z kosmosu, lubię takie baseny i w wielu byłem ale Uniejów uważam za najgorszy i najdroższy. Kolejki, bałagan którego obsługa nie potrafi ogarnąć. Szkoda czasu na coś takiego.
           

  akceptuję regulamin
Uzdrowiska w okolicy
Środkową, wschodnią i południową część gminy tworzy płaska równina zwana Kotliną Uniejowską. Od zachodu...

Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Zaproponuj obiekt

nazwa, miejscowość, strona www...

Ostatnio dodane opinie
Lublin: AQUA LUBLIN
Jakub (20.09.2019):
Brud, smród, chamstwo ! Cena wysoka. Chociaż korzystam tylko z basenu 50m...
wszystkich opinii: 59
Pluski: Termy Medical Warmia Park
Pupcia (19.09.2019):
Totalny syf ceny sufitowe i opłata za parking nigdy więcej..
wszystkich opinii: 70
Pluski: Termy Medical Warmia Park
Leszek (18.09.2019):
Dziadostwo bród smród ceny zawyżone na msxa
wszystkich opinii: 70
Nie jest to z pewnością efekt psychologiczny wynikający z widoku dużej ilości wody. Jednak poczucie,...
Japończycy słyną z czystości, która utożsamiana jest z pięknem. Na określenie obu tych stanów stosowane...
Wrzesień 2019
PnWtŚrCzPtSoN
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30