Obiekt z co najmniej jedną niecką rekreacyjną wyróżniającą się pod względem wielkości, kształtu, ilości atrakcji wodnych lub aranżacji. Dostępna niecka pływacka.
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy
Ocena obiektu
Skala ocen:
1-negatywna,
3-neutralna,
5-pozytywna.
Ocena:
2.55(na podst. 153 opinii)
Wielkość obiektu
Powierzchnia lustra wody
(z pominięciem niecek sportowych o dł. 50m)
3000m² i więcej
od 2000 do 2999m²
od 1000 do 1999m²
mniej niż 1000m²
Wielkość:
Rok otwarcia: 2008
xman(27.12.2021, 23:44)
segregacja sanitarna, platne parkingi, drogie wejsciowki, za mala liczba kas, zaszczane szatnie
Aquapark FALA(17.12.2021, 15:33)
Informujemy, że przy każdej atrakcji umieszczone są regulaminy dotyczące zasad korzystania. Jedyną zjeżdżalnią z zapadnią jest Banzai (różowa), z której powinny korzystać osoby mające co najmniej 13 lat. Jest to zjeżdżalnia, z której korzysta się bez pontonu. Zjeżdżalnia pontonowa niebieska to Thunder. W przypadku tej zjeżdżalni dolna granica wieku osoby korzystającej to 8 lat. Nie wiemy w jakim wieku były Pani dzieci, ale domyślamy się, że przed skorzystaniem ze zjeżdżalni zapoznała się Pani z Regulaminami lub w razie wątpliwości poradziła się Pani pracowników. Odpowiedzialność za dziecko na terenie Aquaparku ponosi rodzic lub pełnoletni opiekun. Informujemy również, że niezapoznanie się z Regulaminem nie zwalnia klienta z odpowiedzialności za jego przestrzeganie.
Marta(27.11.2021, 17:24)
Lepszy Aquapark niż Uniejów. Wiele rozrywek dla dzieci. Natomiast brak kontroli przy niebezpiecznej dla dzieci zjeżdżalni Zapadnia (niebieska) żółte pontony. Nieświadomi weszliśmy tam z małymi dziećmi. Dzięki Bogu, że nikomu się nic nie stało (oprócz guzów). Dzieci o mały włos wypadły nam z pontona. Brak wizualizacji tej zjeżdżalni, gdyby był pokazany filmik o co chodzi w życiu byśmy tam nie weszli.
Przemas(19.10.2021, 18:23)
Dwa baseny sportowe od godziny 16-do 20 pozajmowane na komercyjne szkoły nauki pływania a jak człowiek chce popływać brak miejsca po 8 osób na jednym torze. Szkoda czasu i pieniędzy. Na pytanie czemu taka dysproporcja odpowiedź jasna mamy grupy i wynajęte tory więc ja płacę za brodzik. Brak słów
Użytkownik(05.10.2021, 22:15)
Za gorąca woda pod prysznicami. Brak regulacji. Czy ktoś to w ogóle kontroluje?
Kasiulka(30.07.2021, 17:51)
Zimno
Tymon(10.06.2021, 20:18)
Bardzo Fajny Aquapark. Po dodaniu czterech nowych zjeżdżalni jest jeszcze więcej atrakcji. Woda czysta i ciepła. Polecam
Gosc(03.06.2021, 22:13)
Woda w basenach dla dzieci brudna na dnie czarny piach i inne zanieczyszczenia!!! Dziecko Napoli się wody, (tak... przez moją nieroztropność bo pozwoliłam zjechać mu z malutkiej czerwonej ślizgawki która jednak była za stroma na samodzielny zjazd mojego 3latka )ale teraz boję się, że wraz z wodą do dróg oddechowych dostało mu się jakieś ciało stałe co będzie miało poważne i długofalowe konsekwencje
Julita(02.06.2021, 16:34)
Od kiedy czyna bedzię zjezdzalnia Kamikazie
qustav(08.03.2020, 21:07)
Prysznic przed i po kąpieli mimo zaleceń GIS w strojach. Nagość bardzo źle widziana. Lepszy pot i brud. Sauna najlepiej w ortalionie.