Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Aquapark FALA

al. Unii Lubelskiej 4
94-208

Łódź


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy

  
Ocena:
2.5 5 (na podst. 154 opinii)

  
Wielkość:
****

Rok otwarcia: 2008



Dyskryminacja w saunarium
W strefie saun klienci są dzieleni na lepszych co mogą wejść na seanse bez kolejki i na tych gorszych którzy pomimo stania w kolejce na seans mogą się nie dostać.
Miejsce gdzie panuje dyskryminacja ze względu na płeć w czystej postaci. Jedyne saunarium w Polsce gdzie na ceremonie saunowe najpierw wpuszczane są Panie, potem "Panie z partnerami" a na końcu o ile zostaną jakieś wolne miejsca - "pozostali" czyli mężczyźni bez pary. Czyste średniowiecze w XXI wieku!
Ostatnio się skiepściło, nie polecam
Patologiczna dyskryminacja ze względu na płeć. Nie polecam
Aquapark wprowadza dyskryminację ze względu na płeć
Bardzo fajne miejsce, ratownicy mówią po polsku, a jeden człowiek co napisał, że ratownicy nie mówią po polsku to się mili. Byłem na wszystkich zjeżdżalniach oprócz dwóch, Kamikaze i Banzai, i najstrasznejsza z tych wszystkich była niebieska pontonowa Thunder. Bardzo fajne miejsce, gorąco polecam:-) :) (: (-:
Byłem na fali już kilkanaście razy zarówno w poprzednich latach jak i obecnie. Jest to zbiór ogólnych uwag. Miejsce średnie, cena nieadekwatna do atrakcji, ratownicy nie mówią po polsku, a jeśli już mówią to głośno przeklinają nie zważając na bawiące się obok dzieci, na strefie gastronomicznej i basenie sportowym wszędzie biegające mrówki i robactwo pływające w wodzie. Czytniki numerków i pokazujące czas na basenie nie działają lub pokazują rozbieżne godziny, mała ilość pontonów a jeśli już są cżęsto są dziurawe lub pocięte. Nie wiem po co jest tyle osób na kasach i na zapleczu skoro tylko połowa z nich pracuje albo są otwarte tylko 2 kasy. Strefa saun to jakaś porażka, sauna parowa i chyba kryształowa bardzo fajne i naprawdę można się oczyścić. Klienci przeważnie panowie po 40 mają gdzieś jakiekolwiek zasady, chodzenie na waleta po całej strefie jest czymś normalnym, brak stosowania ręcznika w saunach suchych, obsługa nie zwraca uwagi i zwyczajnie olewa temat. Bramki wyjazdowe z parki
Za gorąca woda pod natryskami, za zimna w basenie, woda brzydko pachnie, brak pontonów i informacji skąd je brać na zjeżdżalnie, na jedzenie czekaliśmy 45 min, ogólnie nie polecam
Obiekt fajny, ale mam kilka uwag. Przede wszystkim są tam pozamykane wszystkie drzwi u okna przez co jest tam strasznie duszno. Obsłudze też to przeszkadza. Ponoć wielokrotnie to zgłaszali. W pewnym momencie było mi tak słabo, że musiałem opuścić budynek mimo, iż wykupiłem bilet na cały dzień.. Podobno tak sobie życzy kierownictwo by wszystkie drzwi i okna były pozamykane. A może właśnie o to chodzi, by nikt tam dłużej nie wytrzymał? Druga sprawa to za gorąca woda pod prysznicami. (Wiele osób przez to się nie myje) Ponoć o tym kierownictwo też wie, ale też to lekceważy. Trzecia rzecz to zjeżdżalnie: żółta i niebieska. Uważam ( i to nie tylko moja opinia), że są niedopracowane! Wiele osób wychodziło z nich poobijanych!! Czwarta rzecz- jeśli ktoś chce spokojnie popływać to niech tego tam nie oczekuje, no chyba, że wcześnie rano w tygodniu i to też nie zawsze. Ocena negatywna tylko za to, że kierownictwo basenu nie reaguje na uwagi. Zastanawiam się czy w ogóle mają pojęcie czym zarządzają.
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
W podstawowej wersji jest to płytka niecka z wodą, po której brodzi się boso wyciągając stopy z wody...
Łódzki Aquapark Fala zaprosił pełnoletnie osoby na wydarzenie. W sobotę, 19 października od godziny 9:00...
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Garwolin: Pływalnia Miejska GARWOLANKA
MB (27.08.2026):
To pierwszy basen jaki widziałam, na którym buty klientów porozrzucane...
wszystkich opinii: 15
Poddębice: Termy Poddębice
mariusz (26.08.2026):
Witam wszystkich miałem dzisiaj okazję byś na termach w Poddębicach, dwa...
wszystkich opinii: 13
Lublin: AQUA LUBLIN
Anti (20.08.2026):
Obsługa w kasie bardzo niemiła, pani bardzo arogancka nie informuje jak...
wszystkich opinii: 91
W Polsce nie mamy kultury korzystania z sauny, bo sauna nie funkcjonowała nigdy w naszej kulturze. Stąd...
Współcześnie jest to rodzaj łaźni przeznaczonej dla osób, które nie oczekują intensywnych przeżyć lecz...
Sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31