Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Kryta Pływalnia KORAL

ul. Szkolna 6
26-026

Morawica


  
Rodzaj:
Pływalnia z atrakcjami

  
Ocena:
3.7 5 (na podst. 15 opinii)

  
Wielkość:
*ocena: pozytywna
Jest super! Najważniejsze że dzieciaki zadowolone.
ocena: pozytywna
Miłe zaskoczenie, mały, ale spoko obsługa, czysto i bardzo kameralny, polecam.
ocena: negatywna
Zgadzam się z opinią, że obiekt nie jest czysty. W szatniach i w przebieralni na podłodze woda - kałuże, których nikt nie wyciera. Obowiązkowo trzeba zakupić czepek! Po co skoro basen nie jest czysty. Przechodząc przez wodę szatnia - basen trzeba wejść nogami do zbiornika z brudną wodą. Nie polecam sauny - siedlisko bakterii i grzybów. Nikt nie pilnuje czy korzystający z sauny siedzą na ręcznikach. Po każdym zostaje kałuża wody na desce i na tym siada następna osoba. Również nikt nie sprawdza, czy osoby po saunie myją ciało pod prysznicem. Raczej nie - wskakują do basenu! Zdecydowanie nie polecam tego miejsca!
ocena: negatywna
Tragedia. Nie dość, że zmuszają do zakupu czepka za 5 zł to nikt nie pilnuje porządku i podstawowych zasad, np. przed wejściem do sali basenowej wielki napis "umyj się", ale żadnego pojemnika z mydłem nie ma przy natryskach. Czym się umyć - wodą? Sauna płatna dodatkowo 0, 40 zł/minuta - wszyscy wchodzą do niej bez ręczników i na dodatek w klapkach, chodzą po drewnianych siedziskach, pocą się na te deski i NIKT nie pilnuje, aby siedzieli na ręcznikach i nie łazili po siedzeniach w klapkach. Na 7 osób, ja jeden miałem ręcznik, na którym siedziałem. Widok przepoconych desek i brudu od klapek odrzuca... W szatniach pływa woda, nikt nie sprząta na bieżąco. Sprzątaczka i kasjerka spokojnie prowadzą długie rozmowy oparte na łokciach. Czyli wejście na własną odpowiedzialność dodatkowo płatne 5 zł.
ocena: pozytywna
Bardzo fajny :))
ocena: neutralna
Basen jak basen nic specjalnie go nie wyróżnia. No może oprócz instruktorów pływania którzy wiedzą jak uczyć. Byłam parę razy i zmorą są wiecznie popsute lub zakamienione prysznice z których rawie nic nie leci. Dyrektor obiektu jest chyba głuchy na wszelkie uwagi.
ocena: negatywna
Basen nie wyróżnia się niczym szczególny w stosunku do innych basenów tego typu. Sauna pozostawia sporo do życzenia pod względem higienicznym. Deski na podłodze to syf-wchodzisz na własna odpowiedzialność. Na dnie basenu niekończące się ilości dziwnie wyglądających farfocli-aż strach zapytać się co to jest. Poza tym gorąco polecam ten basen :)
ocena: neutralna
Bez rewelacji..
ocena: neutralna
bez rewelacji ale popływać można i te czepki troche lipa
ocena: pozytywna
Basen świetny:spore szafki, przebieralnie,moce suszarki, czyściutko,ganiani są ludzie,którzy z butami usiłują wejść na teren przebieralni czy do niecki z kieszeniami wypełnionymi komórkami, chusteczkami itp.W basenie sportowym jest chłodna woda, nie pływa się jak w zupie. Brodzik: świetne hydromasaże(choć niektórzy przysysają się do masaży punktowych jak glonojady) oraz jeszcze lepsze bicze wodne (polecam ten z rury o małym fi, ciężko się utrzymać ale genialnie "tasuje" kręgosłup).Jest też rura do zjeżdżania.I to naprawdę ekstra uczucie, gdy po pływaniu, kiedy się już jest zmęczonym i wymasowanym przez masaże można skoczyć jeszcze do sauny. Bardzo miła obsługa - wszyscy uśmiechnięci, panie co chwila myją, zbierają brud i naprawdę wymagają stosowania się do regulaminu. W czwartek wychodząc otrzymałam podpisaną kartkę świąteczna,bardzo miły gest. Minusy: w godzinach popularności pojawia się masa dzieciaków które pływają w poprzek toru, no i sam dojazd. Busy w święta prawie nie jeżdżą.
           

  Akceptuję regulamin portalu.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Legnica: Basen DELFINEK
Legniczanka (10.02.2021):
Legnica nie ma szczęścia do dobrych włodarzy. Nie mamy basenów na miarę...
wszystkich opinii: 9
Żory: Park Wodny AQUARION
Piotr (07.02.2021):
Bardzo fajny basen
wszystkich opinii: 19
Żyrardów: Pływalnia AQUA
Zniesmaczony (06.02.2021):
Ratownicza siedzi w rogu wślepiona w telefon i nawet nie spojrzy na kąpielisko...
wszystkich opinii: 30
Stara tradycja słowiańska wskazuje na to, że kąpieli pod gołym niebem zażywać można po tzw. nocy Kupały....
Jedną z ogromnych atrakcji Islandii jest niezwykłe kąpielisko - Blue Lagoon. Obiekt znajduje się 40...
Marzec 2021
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031