Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Kryta Pływalnia KORAL

ul. Szkolna 6
26-026

Morawica


  
Rodzaj:
Pływalnia z atrakcjami

  
Ocena:
3.6 5 (na podst. 14 opinii)

  
Wielkość:
*ocena: pozytywna
Miłe zaskoczenie, mały, ale spoko obsługa, czysto i bardzo kameralny, polecam.
ocena: negatywna
Zgadzam się z opinią, że obiekt nie jest czysty. W szatniach i w przebieralni na podłodze woda - kałuże, których nikt nie wyciera. Obowiązkowo trzeba zakupić czepek! Po co skoro basen nie jest czysty. Przechodząc przez wodę szatnia - basen trzeba wejść nogami do zbiornika z brudną wodą. Nie polecam sauny - siedlisko bakterii i grzybów. Nikt nie pilnuje czy korzystający z sauny siedzą na ręcznikach. Po każdym zostaje kałuża wody na desce i na tym siada następna osoba. Również nikt nie sprawdza, czy osoby po saunie myją ciało pod prysznicem. Raczej nie - wskakują do basenu! Zdecydowanie nie polecam tego miejsca!
ocena: negatywna
Tragedia. Nie dość, że zmuszają do zakupu czepka za 5 zł to nikt nie pilnuje porządku i podstawowych zasad, np. przed wejściem do sali basenowej wielki napis "umyj się", ale żadnego pojemnika z mydłem nie ma przy natryskach. Czym się umyć - wodą? Sauna płatna dodatkowo 0, 40 zł/minuta - wszyscy wchodzą do niej bez ręczników i na dodatek w klapkach, chodzą po drewnianych siedziskach, pocą się na te deski i NIKT nie pilnuje, aby siedzieli na ręcznikach i nie łazili po siedzeniach w klapkach. Na 7 osób, ja jeden miałem ręcznik, na którym siedziałem. Widok przepoconych desek i brudu od klapek odrzuca... W szatniach pływa woda, nikt nie sprząta na bieżąco. Sprzątaczka i kasjerka spokojnie prowadzą długie rozmowy oparte na łokciach. Czyli wejście na własną odpowiedzialność dodatkowo płatne 5 zł.
ocena: pozytywna
Bardzo fajny :))
ocena: neutralna
Basen jak basen nic specjalnie go nie wyróżnia. No może oprócz instruktorów pływania którzy wiedzą jak uczyć. Byłam parę razy i zmorą są wiecznie popsute lub zakamienione prysznice z których rawie nic nie leci. Dyrektor obiektu jest chyba głuchy na wszelkie uwagi.
ocena: negatywna
Basen nie wyróżnia się niczym szczególny w stosunku do innych basenów tego typu. Sauna pozostawia sporo do życzenia pod względem higienicznym. Deski na podłodze to syf-wchodzisz na własna odpowiedzialność. Na dnie basenu niekończące się ilości dziwnie wyglądających farfocli-aż strach zapytać się co to jest. Poza tym gorąco polecam ten basen :)
ocena: neutralna
Bez rewelacji..
ocena: neutralna
bez rewelacji ale popływać można i te czepki troche lipa
ocena: pozytywna
Basen świetny:spore szafki, przebieralnie,moce suszarki, czyściutko,ganiani są ludzie,którzy z butami usiłują wejść na teren przebieralni czy do niecki z kieszeniami wypełnionymi komórkami, chusteczkami itp.W basenie sportowym jest chłodna woda, nie pływa się jak w zupie. Brodzik: świetne hydromasaże(choć niektórzy przysysają się do masaży punktowych jak glonojady) oraz jeszcze lepsze bicze wodne (polecam ten z rury o małym fi, ciężko się utrzymać ale genialnie "tasuje" kręgosłup).Jest też rura do zjeżdżania.I to naprawdę ekstra uczucie, gdy po pływaniu, kiedy się już jest zmęczonym i wymasowanym przez masaże można skoczyć jeszcze do sauny. Bardzo miła obsługa - wszyscy uśmiechnięci, panie co chwila myją, zbierają brud i naprawdę wymagają stosowania się do regulaminu. W czwartek wychodząc otrzymałam podpisaną kartkę świąteczna,bardzo miły gest. Minusy: w godzinach popularności pojawia się masa dzieciaków które pływają w poprzek toru, no i sam dojazd. Busy w święta prawie nie jeżdżą.
ocena: pozytywna
basen ekstra. nie powinni tylko liczyć kasy po wyjściu z basenu. powinno sie spokojnie przebrać a tu cie czas goni żeby wyjść i nie dopłacać .
           

  akceptuję regulamin
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Zaproponuj obiekt

nazwa, miejscowość, strona www...

Ostatnio dodane opinie
Wolsztyn: Pływalnia Miejska
Natka tratka (18.02.2019):
Słabo bo jest tylko jedna zjeżdżalnia :-(
wszystkich opinii: 13
Lublin: AQUA LUBLIN
Piotr (15.02.2019):
Byłem w ostatni wtorek na basenie i w saunarium i okazało się, że nie działa...
wszystkich opinii: 55
Wrocław: Aquapark Wrocław
Andrzej (14.02.2019):
Uwaga! Rabat dla stałych klientów. Jeśli zakupisz kolejny karnet AquaCard...
wszystkich opinii: 131
Czasami odczuwamy, że zapach chloru jest nad wyraz intensywny. Nie jest to jednak efekt nadmiernego...
Urządzenie montowane na brzegu niecki, które wyrzuca pod ciśnieniem szeroką strugę wody masującą plecy...
Luty 2019
PnWtŚrCzPtSoN
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728