Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

AQUA LUBLIN

al. Zygmuntowskie 4
20-101

Lublin


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy

  
Ocena:
2.9 5 (na podst. 63 opinii)

  
Wielkość:
*

Rok otwarcia: 2015ocena: negatywna
miałem zamiar chodzić na basen olimpijski ale to co się tam dzieje zniechęciło mnie do tego, byłem tam kilka razy i kilka razy byłem wypraszany bo jak nie przerwa techniczna to znowu pojawia się jakaś grupa i panowie ratownicy wszystkich wyganiają bo rzekomo basen jest zarezerwowany, jednak przed opłaceniem wejścia takiej informacji nikt nie udziela, brakuje dobrego gospodarza
ocena: negatywna
Potwierdzam wszystko, co zostało powiedziane na temat obsługi, Bareja mógłby czerpać pomysły do Misia. Dramat!
ocena: negatywna
Nigdy wiecej. Obsluga nienormalna... jakby rozumy pozjadali. Traktuja ludzi bardzo arogancko. Pozostale opinie negatywne jak najbardziej sluszne. Najlepiej od razu jechac tam w kostiumie, bo rzeczy ( ubrania) nog dostaja..... coz skoro moj tshirt tak sie spodobal... hehehe. jakiemuś chlopcu tez koszulkę zagubili.. Najgorszy basen w województwie. Mega brudno.... a gdzie jest sanepid??? Moze czas to zamknac.
ocena: neutralna
Czytając niektóre opinie wydawało by się że mamy w społeczeństwie samych ekspertów w wszystkich dziedzinach. Narzekanie mamy w naturze, ale pozytywne podejście już nam się nie mieści w główkach. Ja proponuję że tym co tak bardzo przeszkadza ten basen wybrać się na baseny przy szkołach... ( też są miejskie ) i tam trochę ponarzekać.
ocena: neutralna
brak gospodarza pan ochroniarz rządzi i zamyka sportowcom wyjscie orzed 8 rano rodzice muszą jechać na inne baseny by się wykąpac w cieplej wofdzie boi tu do 8 rano ciepła woda zamknięta. Z mokrą głową pedzimy z zakorkowanego miasta po dzieci. Lublinowi potrzebny jet nowy basen czynny od 6 rano chociaż raz w tygodniu.
ocena: negatywna
Obsluga naganna! Wszyscy pracują tam jakby za karę. Brud, pływają gumy do zucia.... nigdy w zyciu! Omijajcie z daleka
ocena: neutralna
obiekt domaga się gospodarza, internet nie działa, basen zewnętrzny zamknięty do 8 rano woda paruje i generuje koszty, ławek co raz mniej i co raz gorsze, baseny często za zimne nawet dla sportowców.
ocena: negatywna
Absolutnie nie polecam strefy saun. Byłam 2 razy i nigdy więcej. I nie chodzi o wyposażenie, ale o obsługę, która ma obsesję na punkcie nagości. NIGDY w żadnym miejscu w Polsce i za granicą nie czułam się tak osaczona. Nieważne czy sauna jest wysprzątana, nie nagrzana itd, ważne że masz być NAGO, bo tak stoi w regulaminie, i już, kropka! W efekcie głównymi rezydentami saun są głównie mężczyźni, a najbardziej to chyba koledzy z jednej siłowni. Porażka
ocena: neutralna
Tak to byl fajny basen ale moze kiedys jeszcze otworza od 6 rano chociaz zewnetrzny. jeden raz w tygodniu..
ocena: pozytywna
Teraz jest jeszcze gorzej bo zamknięto od godz 6 rano jedyny basen w województwie z ciepłą wodą czyli ten zewnętrzny blaszany -teraz jest od 8 rano. Czy to oszczędność na ratowniku ?? przecież z rozrzutności nikt tego basenu mie nakrywa w nocy nawet w zimie a nam odbiera się najważniejsze godziny gdzie przed pracą można popływać. Gdzie sens i logika przecież to tylko jeden ratownik. ???
           

  akceptuję regulamin
Aquaparki i baseny w województwie lubelskim:
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Wielka Nieszawka: Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER
Piotr (11.08.2020):
Czysto super zabawa polecam
wszystkich opinii: 151
Leżajsk: Pływalnia Miejska OCEANIK
Jacek (09.08.2020):
Porażka zjeżdżalnia zamknięta obsługa do bani
wszystkich opinii: 6
Solec Kujawski: Park Wodny
Wili (07.08.2020):
Tylko klient o wysokim EGO uważa że nie trzeba w czasach epidemii zakrywać...
wszystkich opinii: 64
Tego efektu doświadcza prawie każdy kto przebywa w wodzie wystarczająco długo. Skóra na podeszwach stóp...
O budowie na terenie Polski ogromnego parku rozrywki z parkiem wodnym marzono od końca lat 90. Wtedy...
Sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31