Obiekt z co najmniej jedną niecką rekreacyjną wyróżniającą się pod względem wielkości, kształtu, ilości atrakcji wodnych lub aranżacji. Dostępna niecka pływacka. Zasilany wodą geotermalną.
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy
Geotermalny
Ocena obiektu
Skala ocen:
1-negatywna,
3-neutralna,
5-pozytywna.
Ocena:
2.55(na podst. 40 opinii)
Wielkość obiektu
Powierzchnia lustra wody
(z pominięciem niecek sportowych o dł. 50m)
3000m² i więcej
od 2000 do 2999m²
od 1000 do 1999m²
mniej niż 1000m²
Wielkość:
Rok otwarcia: 2016
karolina(22.03.2019, 12:29)
ocena: negatywna
odstraszył mnie grzyb na suficie nad ujściem ze zjeżdżalni.
Krzysztof(10.09.2018, 17:23)
ocena: negatywna
+basen jak basen -chemia chemia chemia obsługa kradnie i naciąga na dodatkowe koszty bo jak tu nazwać dopłatę 50% biletu niby za wejście do innej strefy gdy poprosiłem o wydruki z czytników to mnie zlali korespondencja mailem i pisemna jest ignorowana liczy się kasa nie klient. Oczywiście zapłaciłem wymagana sumę bo wstyd było mi przed dzieckiem 6 letnim które mówiło pani ze nigdzie nie chodziliśmy otrzymałem paragon za bilet co mnie zdziwiło po wyjściu napisałem reklamacje opłaty ( zaznaczam ze wychodziliśmy przed czasem ) po powrocie napisałem druga reklamacje i czekam na odpowiedz do tej pory nikomu nie polecę tego hotelu i basenów wyszedłem zażenowany podpisuje się imieniem i nazwiskiem bo mam paragon ksero biletu i reklamacji którą napisałem nie polecam cała niedziele mi zepsuli obsługa w takiej sytuacji od razu zaczyna cie ignorować wstyd i brak kompetencji. jeszcze raz nie polecam.
Iwona(02.11.2017, 21:50)
ocena: pozytywna
Super, w październiku była fajna promocja cenowa i wyjazd wyszedł grosze. Woda super ciepła na zewnątrz i w środku. Bardzo bogate śniadanie. Reszta OK.
Shk(05.10.2017, 08:36)
ocena: negatywna
Zimna woda. To nie termy tylko hipotermy. Śmierdzi. Obiekt ładny, ale w termach powinno być ciepło, a nie jest. Nawet w jakuzi. No ale jak wydobywa się się o temperaturze 21 stopni Celsjusza.
Zejman(09.07.2017, 23:34)
ocena: negatywna
W porównaniu do zeszłego cena za 2+1 cały dzień pakiet aktywny + relaks było 129 zł dziś blisko 190 zł, zlikwidowano szatnię, na moje uwagi obsługa odpowiada to nie ja i nie wiadomo komu przekazać uwagi, ogólnie poziom usługi w dół a cena w górę. Ja i moi znajomi wybierzemy inne miejsce
Basia(25.05.2017, 21:40)
ocena: pozytywna
Miejsce do doskonałego wypoczynku z rodziną, niskie ceny w porównaniu z termami na południu. Personel bardzo zaangażowany i pomocny. Polecam pobyt 2-3 dniowy w dużym apartamencie, 3 sypialnie, dwie łazienki, kuchnia i taras za rozsądne pieniądze z wejściówkami na baseny.
MAGDA(21.05.2017, 10:44)
ocena: negatywna
TRAGEDIA! Dzwoniliśmy, pisaliśmy miesiąc wcześniej o 3 apartamenty i cisza. Dwa tygodnie przed planowanym przyjazdem otrzymaliśmy informację że niestety nie ma dla nas apartamentów które dużo wcześniej zarezerwowaliśmy!!! PORAŻKA! NIGDY WIĘCEJ! NIE POLECAM!!!
Yach(26.03.2017, 15:13)
ocena: pozytywna
Często korzystamy z małżonką obiekt bardzo ładny, woda super, nie ma przepełnienia...
Zbyszek(23.03.2017, 18:24)
ocena: pozytywna
Polecam
Elwira(14.03.2017, 22:01)
ocena: pozytywna
Bardzo fajny nowy obiekt z hotelem i wieloma atrakcjami w tym kręgle, klub nocny, SPA i park linowy. Polecam