Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Chełmski Park Wodny

ul. Lubelska 133A
22-100

Chełm


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy

  
Ocena:
2.4 5 (na podst. 7 opinii)

  
Wielkość:
*

Rok otwarcia: 2016ocena: negatywna
W kasie obsługiwała nas sympatyczna młoda kobieta, ALE po wejściu na strefę basenów (po uprzednim wzięciu prysznica) chwilę staliśmy przy wejściu aby znaleźć miejsce dla siebie, bo byliśmy pierwszy raz tutaj (nie pierwszy raz na basenie). Idziemy w stronę jacuzzi i zatrzymuje nas Pani ratownik, prosi o zdjęcie klapek, odstawienie przy wejściu na baseny i odwieszenie ręcznika a także mówi, że należy wziąć prysznic. Odłożyliśmy te rzeczy, może takie są zwyczaje okej, po czym Pani znów do nas że trzeba wziąć prysznic, my skonsternowani, wyskakuje do nas z krzykiem jej kolega ratownik kwitując "Pani wcale nie jest mokra", "Na basenie nie wolno używać ręcznika". Poszłam ponownie pod prysznic żeby nam ta jakże droga atrakcja nie przepadła. 10 minut później gdy zmienili się ratownicy, nagle ludzie chodzili "susi" w klapeczkach, ręcznikach, i z telefonami robiąc zdjęcia dzieciom. Wychodząc natknęliśmy się na rozdeptaną kupę przed kasami -tylko współczuć Pani sprzątającej
ocena: pozytywna
Bardzo fajne miejsce. Zadbane czyste dobrze zorganizowane. Ekipa saunamistrzów rewelacja i pełen profesjonalizm, wspaniałe seanse. Relaks na najwyższym poziomie. Panie z recepcji bardzo miłe i kompetentne. Uśmiech i serdeczność na wejsciu to podstawa a ty mamy wszystko. Obiekt godny polecenia.
ocena: neutralna
drogo
ocena: negatywna
Posadzka przy szatniach bardzo śliska, widziałam kilka upadków. Ktoś nie pomyślał kładąc takie płytki.
ocena: neutralna
Byłam ostatnio i przestrzegam wszystkie matki przed przyjściem z dzieckiem. Moja córka ma 3 lata i niestety podłoga przy szatniach jest tak śliska że ludzie się przewracają. Córka przewróciła się i całe szczęście że ma tylko guza na czole. Poza tym wszystko ok.
ocena: negatywna
jestem stałym bywalcem basenu, zauważyłem że zawodnicy przychodzący na godz. 16 na zajęcia przed wejsciem do basenu nie korzystają z prysznica. Elementarna sprawa ale tych gwiazd to nie dotyczy. Ktoś powinien ten proceder zakończyć
ocena: neutralna
Witam. Wymóg posiadania odpowiedniego stroju kąpielowego nie jest przestrzegany, jak również czepków na głowie. Ostatnio nawet miałem przyjemność omotania twarzy długim włosem, zapewne brunetki..... Ponadto pewnym kuriozum jest brak brania u co po niektórych gości, prysznicu przed pójściem na basen a za to korzystanie z obszernej kąpieli po..... na co również zwracam uwagę Szanownemu Zarządowi tegoż przybytku. W zbiorowisku ludzkim na tak ograniczonym terenie, dyscyplina, higiena i porządek, winne być prawem nadrzędnym i bezdyskusyjnym.
           

  Akceptuję regulamin portalu.
Aquaparki i baseny w województwie lubelskim:
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Olsztyn: Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe AQUASFERA
Partyzant (05.07.2022):
Ceny i polityka informacyjna to jakiś ponury żart i dno.
wszystkich opinii: 17
Chochołów: Chochołowskie Termy
Jogi z Kielc (05.07.2022):
Byłem dzisiaj z żoną i dziećmi pierwszy raz i niestety jestem rozczarowany....
wszystkich opinii: 188
Chochołów: Chochołowskie Termy
ooo (04.07.2022):
Dramat, Dramat i jeszcze raz dramat. Byłe, zobaczyłem i więcej nie pojadę....
wszystkich opinii: 188
Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że woda basenowa to szczególnego rodzaju środowisko chemiczne. Znajduje...
Od 6 czerwca mogą funkcjonować baseny, parki wodne i sauny. Otwarcie tej sfery rekreacji następuje w...
Lipiec 2022
PnWtŚrCzPtSoN
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031