Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

OSiR ANGELICA

ul. Rzgowska 17a
93-008

Łódź


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy

  
Ocena:
2.4 5 (na podst. 37 opinii)

  
Wielkość:
*ocena: negatywna
Znowu pootwierane okna, przez co obniża się i to bardzo temperatura powietrza., która wynosiła 26, 5 stopnia. Tyle samo ile temperatura wody.... i już się nawet nie chce więcej pisać. Ratownicy wraz z kierownictwem obiektu nie reagują na żadne skargi. Czyli mają potencjalnego klienta głęboko w nosie. Tłumaczenia, że w Zatoce Sportu na basenie sportowym tak jest, mnie nie przekonują. Bo tutaj jest basen rekreacyjny (!). I ja wcale nie muszę cały czas pływać, bo są inne atrakcje. A to, że nie ma wewnętrznej wentylacji?- no cóż dlaczego mam być karany za to?. Bo ja płacę wcale niemałe pieniądze za wejście, i nie wymagam zbyt wiele. Chcę tylko, żeby była ciepła woda w basenie + odpowiednia temperatura powietrza. I tylko tyle, a zmusza się mnie do tego, żebym marzł i trząsł się z zimna wchodząc do wody. Bo ja nie jestem pływakiem, słabo pływam, ale są inne formy odpoczynku na basenie. Czy naprawdę tak trudno to zrozumieć?
ocena: pozytywna
Chodziłem kilka lat na basen Angelica na godz. 6 rano. Dobrze wspominam choć czasem był tłok - na torze szybkim (to są wewnetrzne tory na każdym basenie, chyba że regulamin lub ratownik wskaże inne tory do szybkiego pływania) blokowali powolni pływacy. Czesto woda 26 st. - dobra do szybkiego pływania. Po kilku minutach nie odczuwało się zimna. Ale zawsze był później wrzątek pod prysznicem, pomimo zgłoszeń. Basen nie ma wewnetrznej wentylacji dlatego MUSZĄ BYĆ otwarte okna nawet zimą. Niestety, lepiej żeby chloru w powietrzu było mniej by nie zniszczyć sobie płuc. W ciagu tych kilku lat miałem 2-3 razy problemy z oddychaniem po takim godzinnym pływaniu. Jednak na tym basenie dało się pływać. Plusem była wczesna godzina otwarcia 6. 00. Po otwarciu basenu olimpijskiego, z dobrą wentylacją powierza, licznymi torami do pływania i in. już do Angelici nie wrócę. Ale dobrze wspominam.
ocena: negatywna
co się dzieje z tym basenem, chodzę systematyczne, żeby trochę popływać, ale ostatnio to żadna przyjemność. Bo : zimna woda + pootwierane okna potęgują zimno. Do wody wchodzi się z dreszczem zimna. Ratownicy nie reagują na prośby o zamknięcie okien. Przecież w ten sposób oziębia się powietrze i potęguję uczucie zimna. Ciekawe, czy państwa w domu, w łazience podczas kąpieli też otwieracie okno?. Może warto się zastanowić nad tym co się robi....
ocena: negatywna
dzisiaj 3 grudnia bardzo zimna woda 25, 5 stopnia. Weszłam na basen stanęłam w wodzie do ko, an- wytrzymałam 3 minuty. Wyszłam z wody i poszłam zgłosić paniom w kasie, że jest tak zimna woda. Poproszono mnie abym zgłosiła ten fakt kierownictwu basenu, poszłam ok. 16, ale nikogo nie było. Wcześniej ten fakt zgłaszałam przez internet, do tej pory nikt mi nie odpowiedział. - w poprzednią środę temperatura wody wynosiła 26, 5 stopni, dzisiaj tylko 25, 5 stopnia. A ile powinna wynosić... ano ok 28 stopni. Postanowiłam nie wchodzić już na basen pomimo wykupionego karnetu na aqua aerobik, jest to wyraźna kpina z klientów. Nikogo powtarzam nikogo nie interesuje to że woda jest bardzo zimna, wpuszczane są nawet malutkie dzieci do takiej wody. Nie jestem morsem, krioterapia też nie jest mi potrzebna. Jeśli woda nie będzie cieplejsza, rezygnuję z zajęć przynajmniej do końca marca. Jutro rano kolejny raz zgłoszę ten fakt do kierownictwa obiektu.
ocena: negatywna
21 listopada 2018 r. bardzo zimna woda w basenie - niby 26 stopni, ale nie ma tyle. Narzekały nawet panie, które ćwiczyły aerobik. Już kiedyś zgłaszałem ten fakt do kierownika obiektu jak widać nie zadziałało. Woda jak widać dalej zimna. Widzę, że trzeba się pożegnać z tym basenem, bo moje zdrowie jest ważniejsze.
ocena: neutralna
dzisiaj 19 listopada 2018 r. była bardzo zimna woda 26 stopni - w rzeczywistości dużo mniej!. Po półgodzinnych ćwiczeniach aqwaaerobiku dygotałam z zimna. A ćwiczenia były intensywne bo p. Ewelina instruktorka jest świetna,. Myślę, że jeśli do końca listopada nie będzie cieplejsza woda to z bólem serca zrezygnuję z basenu przynajmniej do końca marca. Nie zamierzam ciągle chorować, nie jestem morsem. Ćwiczenia mają być radością a nie katorgą. Szkoda bo to są b. fajne ćwiczenia. Nie tylko ja się wkurzam, inne panie również. Zróbcie coś z tym. Bo ja naprawdę bardzo lubię te ćwiczenia i staram się chodzić systematycznie.
ocena: neutralna
no i znowu się zaczyna, woda w basenie jest już zimna ( wręcz bardzo zimna), chyba przestane przychodzić na zajęcia aerobiku w wodzie. Wprowadzono karnety na aerobik, chyba jest to poroniony pomysł. Bo nie wykupię karnetu w danym miesiącu, jeśli będę wiedziała, że nie będę mogła przyjść na jakiekolwiek zajęcia. Bo np mam urlop, tak uczestniczyłam w zajęciach np 4 razy, 4 razy nie byłabym, a tak nie będę 8 razy. I kto straci? Angelika.....
ocena: negatywna
Ratownicy mają wszystko w poważaniu, łysy ratownik z kolczykiem jest chamski i prostacki. NIKOMU NIE POLECAM TEGO MIEJSCA
ocena: negatywna
Rzeczywiście od grudnia do kwietnia woda w basenie była bardzo zimna, ja też nie przychodziłam na zajęcia aqwa aerobiku, bo nie sposób było wejść do wody, dlatego nauczona smutnym doświadczeniem ubiegłych lat wolałam nie przychodzić na zajęcia. Zbyt zimna woda powoduje częste zapalenia oskrzeli.... a panie nie palą się do usprawiedliwiania nieobecności na zajęciach. Ale generalnie jest fajnie.... pod warunkiem, że jest ciepła woda
ocena: negatywna
Witajcie kochani. Woda zimna wręcz lodowata weszłam po kolana do wody, gęsia skóra na ciele!!!! czy ja jestem morsem? a może to jest krioterapia?. Zapalenie pęcherza gwarantowane. Jestem niezadowolona, więcej na ten basen nie przyjdę. wyszłam po 5 minutach, straciłam pieniądze za bilet. nie polecam.
           

  akceptuję regulamin
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Zaproponuj obiekt

nazwa, miejscowość, strona www...

Ostatnio dodane opinie
Jarosławiec: AQUAPARK Panorama Morska
Sabin (19.05.2019):
Porażka niedosc że ciężko dojechać na miejsce a byłam w niejednym aquaparku...
wszystkich opinii: 486
Strzyżów: Kryta Pływalnia OTYLIA
Bertus (18.05.2019):
Nie polecam jest drogo i zero atrakcji za wszystko trzeba płacić osobno...
wszystkich opinii: 24
Oława: TERMY JAKUBA
Anna (15.05.2019):
Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Termach Jakuba. Miła obsługa na kasie,...
wszystkich opinii: 25
W portalu znaleźć można podstawowe informacje adresowe i lokalizacyjne oraz dane o atrakcjach parków...
Nazwa pochodzi od water shiatsu ale co coś znacznie więcej niż japoński masaż w wodzie. Watsu to zaawansowana...
Maj 2019
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031