Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

OSiR ANGELICA

ul. Rzgowska 17a
93-008

Łódź


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy

  
Ocena:
2.4 5 (na podst. 34 opinii)

  
Wielkość:
*ocena: negatywna
dzisiaj 3 grudnia bardzo zimna woda 25, 5 stopnia. Weszłam na basen stanęłam w wodzie do ko, an- wytrzymałam 3 minuty. Wyszłam z wody i poszłam zgłosić paniom w kasie, że jest tak zimna woda. Poproszono mnie abym zgłosiła ten fakt kierownictwu basenu, poszłam ok. 16, ale nikogo nie było. Wcześniej ten fakt zgłaszałam przez internet, do tej pory nikt mi nie odpowiedział. - w poprzednią środę temperatura wody wynosiła 26, 5 stopni, dzisiaj tylko 25, 5 stopnia. A ile powinna wynosić... ano ok 28 stopni. Postanowiłam nie wchodzić już na basen pomimo wykupionego karnetu na aqua aerobik, jest to wyraźna kpina z klientów. Nikogo powtarzam nikogo nie interesuje to że woda jest bardzo zimna, wpuszczane są nawet malutkie dzieci do takiej wody. Nie jestem morsem, krioterapia też nie jest mi potrzebna. Jeśli woda nie będzie cieplejsza, rezygnuję z zajęć przynajmniej do końca marca. Jutro rano kolejny raz zgłoszę ten fakt do kierownictwa obiektu.
ocena: negatywna
21 listopada 2018 r. bardzo zimna woda w basenie - niby 26 stopni, ale nie ma tyle. Narzekały nawet panie, które ćwiczyły aerobik. Już kiedyś zgłaszałem ten fakt do kierownika obiektu jak widać nie zadziałało. Woda jak widać dalej zimna. Widzę, że trzeba się pożegnać z tym basenem, bo moje zdrowie jest ważniejsze.
ocena: neutralna
dzisiaj 19 listopada 2018 r. była bardzo zimna woda 26 stopni - w rzeczywistości dużo mniej!. Po półgodzinnych ćwiczeniach aqwaaerobiku dygotałam z zimna. A ćwiczenia były intensywne bo p. Ewelina instruktorka jest świetna,. Myślę, że jeśli do końca listopada nie będzie cieplejsza woda to z bólem serca zrezygnuję z basenu przynajmniej do końca marca. Nie zamierzam ciągle chorować, nie jestem morsem. Ćwiczenia mają być radością a nie katorgą. Szkoda bo to są b. fajne ćwiczenia. Nie tylko ja się wkurzam, inne panie również. Zróbcie coś z tym. Bo ja naprawdę bardzo lubię te ćwiczenia i staram się chodzić systematycznie.
ocena: neutralna
no i znowu się zaczyna, woda w basenie jest już zimna ( wręcz bardzo zimna), chyba przestane przychodzić na zajęcia aerobiku w wodzie. Wprowadzono karnety na aerobik, chyba jest to poroniony pomysł. Bo nie wykupię karnetu w danym miesiącu, jeśli będę wiedziała, że nie będę mogła przyjść na jakiekolwiek zajęcia. Bo np mam urlop, tak uczestniczyłam w zajęciach np 4 razy, 4 razy nie byłabym, a tak nie będę 8 razy. I kto straci? Angelika.....
ocena: negatywna
Ratownicy mają wszystko w poważaniu, łysy ratownik z kolczykiem jest chamski i prostacki. NIKOMU NIE POLECAM TEGO MIEJSCA
ocena: negatywna
Rzeczywiście od grudnia do kwietnia woda w basenie była bardzo zimna, ja też nie przychodziłam na zajęcia aqwa aerobiku, bo nie sposób było wejść do wody, dlatego nauczona smutnym doświadczeniem ubiegłych lat wolałam nie przychodzić na zajęcia. Zbyt zimna woda powoduje częste zapalenia oskrzeli.... a panie nie palą się do usprawiedliwiania nieobecności na zajęciach. Ale generalnie jest fajnie.... pod warunkiem, że jest ciepła woda
ocena: negatywna
Witajcie kochani. Woda zimna wręcz lodowata weszłam po kolana do wody, gęsia skóra na ciele!!!! czy ja jestem morsem? a może to jest krioterapia?. Zapalenie pęcherza gwarantowane. Jestem niezadowolona, więcej na ten basen nie przyjdę. wyszłam po 5 minutach, straciłam pieniądze za bilet. nie polecam.
ocena: negatywna
W dniu dzisiejszym byłam na basenie, Pojechałam na mały relaks. W basenie lodowata woda, interweniowałam u pracownika obiektu, pani próbowała wmówić mi że woda jest ciepła i ma 27 stopni. Ratownik który był przy rozmowie potwierdził moją opinię że woda jest zimna i nie powinno prowadzić się zajęć z dziećmi. Na wejście czekała grupa przedszkolaków. Nie polecam tego basenu i więcej się na nim nie pojawię.
ocena: negatywna
W dniu dzisiejszym zimna woda była tak drastycznie, ze nie dało się wejść do basenu. Bez żadnych obiekcji pozwolono wejść grupie maleńkich dzieci. Skandal! Zawsze była zbyt chłodna woda ale ostatnio nie do przyjęcia. Żegnam się z tym basenem.
ocena: negatywna
zimna woda, chyba przestanę przychodzić na basen. Wręcz powiedziałbym bardzo zimna. Nie reagują na skargi
           

  akceptuję regulamin
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Zaproponuj obiekt

nazwa, miejscowość, strona www...

Ostatnio dodane opinie
Tarnów: Park Wodny
Klient basenu (18.12.2018):
Notorycznie pozdejmowane są suszarki na męskiej szatni, nie ma jak włosów...
wszystkich opinii: 56
Wielka Nieszawka: Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER
sauna (18.12.2018):
Pięknie wyremontowane sauny choć mokre bermudy i kałuże potu na deskach...
wszystkich opinii: 150
Trzebnica: Trzebnicki Park Wodny ZDRÓJ
xx (11.12.2018):
Witam. Troszkę się zmieniło przez 1 rok. Panie na kasie ( dotyczy to dwóch...
wszystkich opinii: 32
Czasami odczuwamy, że zapach chloru jest nad wyraz intensywny. Nie jest to jednak efekt nadmiernego...
Przed zielonogórskim parkiem wodnym stanęła rzeźba przedstawiająca nagą parę w pozie gimnastycznej. Autorką...
Grudzień 2018
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31