Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

GOSiR

ul. Bł. Jolenty 5
62-200

Gniezno


  
Rodzaj:
Pływalnia z atrakcjami

  
Ocena:
3.4 5 (na podst. 26 opinii)

  
Wielkość:
*ocena: pozytywna
może nie jest porywający architektonicznie ale dużo atrakcji i promocji dla każdego
ocena: pozytywna
Czepki już dawno nie są wymagane i super ale niektórzy użytkownicy mogliby popracować nad higieną i wziąć prysznic przed wejściem na basen jeśli nie używają mydła w domu a przede wszystkim przestrzegać zasad regulaminu w tym zakresie. Ratownik nie jest od podawania mydła a zachowanie klientów na zwracane uwagi też pozostawia do życzenia.
ocena: pozytywna
lepszy taki basen aniżeli żaden, daleko mu do ideału ale gdyby był zły to by nie był tak oblegany
ocena: pozytywna
od wielu lat mówi się o potrzebie drugiego basenu w Gnieźnie takiego sportowego dla pływaków. Obecny jest w dużej mierze wykorzystywany przez kluby sportowe co utrudnia dostęp innym użytkownikom chcącym popływać rekreacyjnie. Może kiedyś się doczekamy. Nie dziwią mnie w tym przypadku słowa krytyki jednak zawsze można skorzystać z godzin najmniej obleganych. Nieuprzejme zachowanie obsługi proponuje zgłaszać kierownikowi obiektu lub dyrekcji. Malkontenctwo i krytykanctwo wszystkich i wszystkiego w tym mieście to niemalże reguła(:
ocena: negatywna
beznadzieja, ale tego akurat obsługa czy też dyrekcja gosir nie czyta, non stop basen zajęty w części większej przez szkółki prywatne nauki pływania, normalny człowiek - mam kartę, nie ma gdzie popływać, tłok na pozostałych torach 6-7 osób!! mimo, że w grafiku na stronie basen w całości dla ludzi, prywatne szkółki robią kasę, utrudniając swoim zachowaniem - krzyki trenerów - i odbierając przyjemność pływania dla samego pływania!
ocena: pozytywna
Moim zdaniem GOSIR jest bardzo fajny tylko że niektóre panie z obsługi są niemiłe. Poprosiłem pana ratownika żeby włączył grzybka, który po 1min się wyłączył
ocena: pozytywna
Moim zdaniem GOSIR jest bardzo fajny tylko że niektóre panie z obsługi są niemiłe. Poprosiłem pana ratownika żeby włączył grzybka, który po 1min się wyłączył
ocena: negatywna
Zgadzam się pomimo upływu czasu nic się nie zmieniło, no może panie szatniarki są po większej liczbie kursów "Jak być bardziej nieuprzejmym dla klientów". Poza tym chyba bardzo nie lubią dzieci i pracują tam za karę. Nic prostszego - zwolnić się. A widownia - kawiarenka - to zbyt wielkie słowo. Pozdrawiam wszystkich i omijajcie ten obiekt z daleka.
ocena: negatywna
Nie polecam nikomu jako że jestem mieszkancem Gniezna oraz uczniem czesto bywałem na basenie uważam że basen w Gnieźnie to jeden syf nie polecam nikomu aż dwa razy załapałem tam grzybice stóp po mimo noszenia obuwia ochronnego
ocena: negatywna
Panie w szatni nieuprzejme, wręcz wredne (choć nie wszystkie), ogólnie obsługa niesympatyczna, przykładowy przypadek: kluczyk wyhaczył się z "zegarka" i wpadł mi do wody, poprosiłam o pomoc jedną z ratowniczek a ona z buzią na mnie, że przecież ona mi tego nie wyłowi.. no jakby to moja wina była, że nawet kluczyki mają stare i zardzewiałe. Poza tym jak jest mało ludzi to nie włączają żadnych atrakcji. Nie polecam nikomu kto Gniezno odwiedzi, lepiej poświęcić się i pojechać do Poznania, ceny też są zbyt wysokie jak na taki standard.
           

  akceptuję regulamin
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Poznań: Termy Maltańskie
Sara (18.09.2020):
Panie w kasie nieuprzejme. Łatwo się zgubić w obiekcie z powodu złego projektu...
wszystkich opinii: 209
Szaflary: Termy Szaflary
Kamil (16.09.2020):
Jak najbardziej polecam termy. Świetne miejsce dla odpoczynku po ciężkiej...
wszystkich opinii: 87
Białka Tatrzańska: Terma BANIA
Szymon (07.09.2020):
Po kilku latach wróciłem dziś na termy Bania i niestety bardzo się rozczarowałem......
wszystkich opinii: 163
Z reguły basen opróżniany jest całkowicie tylko raz w roku. W tym czasie dokonywane są też niezbędne...
Jest to rosyjska odmiana sauny. Najczęściej znajduje się ona w drewnianym domku nad rzeką lub jeziorem....
Wrzesień 2020
PnWtŚrCzPtSoN
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930