Dziennik uzdrowiskowy Przegląd ponad 300 źródeł informacji (źródło: GoogleNews).

Rehabilitacja nie może czekać przez Covid!…
poniedziałek, 23 listopada 2020, źródło: epoznan.pl

Dokuczają Ci bóle kręgosłupa lub mięśni, masz problemy ze stawami? Jeśli jesteś kobietą w wieku 50-59 lat lub mężczyzną w wieku 50-64 lata i mieszkasz w Wielkopolsce - weź udział w wyjątkowym programie zdrowotnym "Rehabilitacja dla Ciebie - terapia, edukacja, działanie!!!". Skorzystasz z bogatej oferty zabiegów rehabilitacyjnych pod okiem najlepszych specjalistów fizjoterapii i ciekawych zajęć rekreacyjno-sportowych.

Tygodniowy przegląd prasy (Sopot, 15.11-21.11.2020), poznaj najważniejsze informacje z Sopotu…
niedziela, 22 listopada 2020, źródło: Sopot NaszeMiasto.pl

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Sopotu, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 15.11 a 21.11.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Posiłki w szpitalach ciągle zadziwiają. Przygotujcie się na szokujące widoki! [ZDJĘCIA]”?

Tygodniowy przegląd prasy (Sanok, 15.11-21.11.2020), poznaj najważniejsze informacje z Sanoka…
niedziela, 22 listopada 2020, źródło: Sanok NaszeMiasto.pl

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Sanoka, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 15.11 a 21.11.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Władysława Chytła-Lassota skończyła 100 lat. Sanoczanka 6 lat spędziła na Sybirze [ZDJĘCIA]”?

Chorych szybko przybywa. Kiedy zacznie działać szpital tymczasowy w Ustroniu?…
niedziela, 22 listopada 2020, źródło: bielsko.biala.pl

Minęły trzy tygodnie od ogłoszenia decyzji o budowie szpitala tymczasowego dla pacjentów z COVID-19 na południu województwa śląskiego. Placówka finansowana przez spółkę Węglokoks powstaje w sanatorium Równica w Ustroniu.

Małopolskie szpitale tymczasowe w gotowości epidemiologicznej - Suski.dlawas.info…
sobota, 21 listopada 2020, źródło: suski.dlawas.info

Wiadomości, sport, rozrywka, lokalne działy tematyczne, ogłoszenia lokalne, katalog firm i wiele innych internetowych atrakcji przygotowanych dla mieszkańców. Zapraszamy serdecznie !

Gowin: Turystyka jest ważna dla gospodarki. Będzie specjalna pomoc…
sobota, 21 listopada 2020, źródło: Rzeczpospolita

Rząd zamierza utrzymać ograniczenia w funkcjonowaniu niektórych us

Powstają szpitale tymczasowe w Ciechocinku iw Radziejowie - Aktualności - COVID-19…
sobota, 21 listopada 2020, źródło: Medycyna Praktyczna

W woj. kujawsko-pomorskim tworzone są szpitale tymczasowe w Ciechocinku i w Radziejowie. Pierwszy powstaje na bazie 22 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego, a drugi miejscowego szpitala – poinformował w piątek wojewoda Mikołaj Bogd

Jak mieszka Iwona z Sanatorium Miłości? Iwona z Sanatorium Miłości pokazała swój dom i ogród. Zobacz dom Iwony z Sanatorium Miłości 21.11.20…
sobota, 21 listopada 2020, źródło: Dziennik Polski

Dom Iwony z Sanatorium Miłości. Popularna para z Sanatorium Miłości pokazała swój dom w Radomsku i ogród. Jak mieszka Iwona z Sanatorium Miłości? Iwona mieszka w pięknym domu z ogrodem razem ze swoim partnerem Gerardem. Iwona z Sanatorium Miłości pokazała dom i ogród. Iwona z Sanatorium Miłości, najpopularniejsza uczestniczka programu TVP, pokazała nam swój ogród i jego przytulne miejsca. Jak mieszkają Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości?

Jak mieszka Iwona z Sanatorium Miłości? Zobacz dom Iwony z Sanatorium Miłości. Iwona z Sanatorium Miłości pokazała swój dom i ogród 19.11.20…
piątek, 20 listopada 2020, źródło: Polska Times

Dom Iwony z Sanatorium Miłości. Popularna para z Sanatorium Miłości pokazała swój dom w Radomsku i ogród. Jak mieszka Iwona z Sanatorium Miłości? Iwona mieszka w pięknym domu z ogrodem razem ze swoim partnerem Gerardem. Iwona z Sanatorium Miłości pokazała dom i ogród. Iwona z Sanatorium Miłości, najpopularniejsza uczestniczka programu TVP, pokazała nam swój ogród i jego przytulne miejsca. Jak mieszkają Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości?

Spotkanie wiceministra Andrzeja Guta-Mostowego z przedstawicielami gmin uzdrowiskowych - Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii - Portal…
piątek, 20 listopada 2020, źródło: Gov.pl

20 listopada br. odbyła się wideokonferencja wiceministra rozwoju, pracy i gospodarki Andrzeja Guta-Mostowego z przedstawicielami gmin uzdrowiskowych.

Tarcza 6.0 rozszerzona przez Sejm o nowe branże…
piątek, 20 listopada 2020, źródło: Pit.pl

Posłowie zdecydowali o rozszerzeniu pomocy dla przedsiębiorców. Zwolnienie ze składek ZUS, 2080 zł postojowego, 5 tys. zł dotacji i 2 tys. zł dopłaty do pensji pracowników przez trzy miesiące - o taką pomoc będą mogli niebawem wnioskować przedsiębiorcy dotknięci Covid-19. Dla kogo pomoc będzie dostępna?

Koronawirus. Zamiana hoteli na izolatoria. Z ambitnych planów niewiele wychodzi…
piątek, 20 listopada 2020, źródło: Money.pl

Wraz ze szpitalami tymczasowymi, w Polsce miały masowo powstawać izolatoria dla chorych na COVID-19. To miało być korzystne i dla chorych, i dla walczących o przetrwanie hoteli. Tymczasem duże hotele zamienione na izolatoria można policzyć na palcach. A i tak świecą pustkami.

Tarcza 6.0 uchwalona przez Sejm. Pomoc również dla muzeów…
piątek, 20 listopada 2020, źródło: Pit.pl

Sejm przyjął dzisiaj przepisy Tarczy antykryzysowej 6.0. Uchwalona ustawa z poprawkami zakłada rozszerzenie grona przedsiębiorców, którzy będą mogli skorzystać z pomocy. Mowa m.in. o muzeach. Teraz ustawa trafi do Senatu ...

Epidemia i obostrzenia. Jaka jest kondycja firm w Krynicy i Muszynie?…
piątek, 20 listopada 2020, źródło: Sądeczanin.Info

Kryzys, związany z pandemią i obostrzeniami dotyka działalność sanatoryjną, ale także pensjonaty, hotele i wszystkie usługi. Jak wygląda sytuacja firm w Krynicy i Muszynie? Portal Sądeczanin. info pyta przedsiębiorców, właścicieli firm.

Rabka-Zdrój. Nowy park dla turystów i kuracjuszy. Piękne miejsce na spokojny spacer…
piątek, 20 listopada 2020, źródło: Nowy Targ NaszeMiasto.pl

Rabka-Zdrój doczekała się kolejnego pięknego miejsca do spacerów na świeżym powietrzu. Tym razem Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowego im. dr. A. Szebesty w Rabce-Zdroju zrewitalizowało parku położonym wokół tego znanego rabczańskiego sanatorium.

Nauczycielka z Rudy Śląskiej, Anna Dragon, wystąpiła w serialu "Uzdrowisko". Odcinek można zobaczyć 20 listopada 2020…
czwartek, 19 listopada 2020, źródło: Ruda Śląska NaszeMiasto.pl

Anna Dragon, nauczycielka z Rudy Śląskiej, wygrała casting dla aktorów amatorów do serialu "Uzdrowisko". Zagrała w jednym z odcinków tej produkcji. Można ją zobaczyć na małym ekranie w piątek 20 listopada o godz. 19.00 na antenie TVP 2.

Ciechocinek. Zmarł płk dr n.med. Michał Mikłaszewicz. Był Honorowym Obywatelem Ciechocinka…
czwartek, 19 listopada 2020, źródło: Ciechocinek NaszeMiasto.pl

Ciechocinek żegna Michała Mikłaszewicza. . Pułkownik i doktor nauk medycznych miał 98 lat. Od 1996 roku był Honorowym Obywatelem Ciechocinka, na stałe mieszkającym w uzdrowisku.

Szpital dla zakażonych koronawirusem w buskiej "Krystynie" ruszy z opóźnieniem. Kiedy? Znamy nowy termin otwarcia…
czwartek, 19 listopada 2020, źródło: Echo Dnia Świętokrzyskie

Jak już informowaliśmy w buskim szpitalu „Krystynie”, podlegającym pod spółkę Uzdrowisko Busko-Zdrój ma powstać tymczasowy szpital dla zakażonych koronawirusem. Jego działalność miała rozpocząć się 16 listopada, ale tego terminu nie udało się dotrzymać. Czasu wymagało zabezpieczenie personelu oraz zgromadzenie potrzebnego sprzętu. Kiedy zatem ruszy? Poniżej szczegółowe informacje.


Szukacz uzdrowiskowy

Znajdź swoje uzdrowisko

Lokalizator uzdrowiskowy

Uzdrowiska na mapie Polski

Dziennik uzdrowiskowy

Tematyczny przegląd publikacji

Słownik uzdrowiskowy

Baza wiedzy uzdrowiskowej

Kalendarz

Listopad 2020
PnWtŚrCzPtSoN
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30