Dziennik uzdrowiskowy Przegląd ponad 300 źródeł informacji (źródło: GoogleNews).

"Sanatorium miłości": Stenia musiała sama spędzić urodziny. Niedawno była królową turnusu...…
sobota, 4 kwietnia 2020, źródło: SuperBiz.SE.pl

Życie składa się z różnych chwil: radosnych i smutnych, pełnych śmiechu i łez. Wiedzą o tym uczestnicy "Sanatorium miłości", którzy mimo bolesnych doświadczeń o...

Przegląd prasy 3.04.2020 Chorzów, zobacz wczorajszą prasówkę, poznaj najważniejsze informacje z Chorzowa…
sobota, 4 kwietnia 2020, źródło: Chorzów NaszeMiasto.pl

Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 3.04.2020, w Chorzowie. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Izolatoria w sanatorium w Goczałkowicach przyjmują zakażonych z koronawirusem z woj. śląskiego. Dlaczego tam trafiają chorzy z Covid-19?”?

Izolatoria w sanatorium w Goczałkowicach przyjmują zakażonych z koronawirusem z woj. śląskiego. Dlaczego tam trafiają chorzy z Covid-19?…
piątek, 3 kwietnia 2020, źródło: Dąbrowa Górnicza NaszeMiasto.pl

Nie wszyscy chorzy na Covid-19 są leczeni w szpitalu. Osoby ze stwierdzonym zakażeniem koronawirusem i w stanie niezagrażającym życiu mogą dochodzić do zdrowia w domu. A co jeśli nie możemy wrócić do miejsca zamieszkania, bo mieszkamy z seniorem? Żeby nie zajmować potrzebnych łóżek w szpitalach wymyślono izolatoria. Takie miejsca w województwie śląskim znajdują się w sanatorium w Goczałkowicach-Zdroju. Jak funkcjonuje takie miejsce?

"Sanatorium miłości 2". Iwona i Gerard zamieszkali razem w willi z basenem! Miłość kwitnie?…
piątek, 3 kwietnia 2020, źródło: Telemagazyn.pl

Uczucie Iwony i Gerarda z 2. edycji "Sanatorium miłości" kwitnie! Para postanowiła razem zamieszkać, aby lepiej się poznać. Jak teraz wygląda ich życie? Rąbka tajemnicy uchyliła ostatnio Iwona. Co zdradziła?

Firma Voyager zawiesiła wszystkie kursy autobusów do odwołania…
piątek, 3 kwietnia 2020, źródło: Gazeta Krakowska

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa jest niezwykle ciężka. Kryzys dotyka praktycznie każdą firmę. Prywatny przewoźnik Voyager zawiesił wszystkie kursy 1 kwietnia do odwołania.

Uzdrowisko Świnoujście. Działania i apel Marszałka – Świnoujście…
piątek, 3 kwietnia 2020, źródło: swinoujskie.info

Marszałek Olgierd Geblewicz zobowiązał zarząd Uzdrowiska Świnoujście do podjęcia działań umożliwiają

"Chcę więcej, chcę jeszcze..." mówi Iwona z Sanatorium Miłości. Iwona w Sanatorium Miłości opowiada o programie TVP1 3.04.2020…
piątek, 3 kwietnia 2020, źródło: Dziennik Łódzki

Iwona Mazurkiewicz z Radomska komentuje zakończenie Sanatorium Miłości, popularnego programu TVP1. Czy znalazła w nim miłość? Jak zamieniło się jej życie po Sanatorium Miłości? "Chcę więcej, chcę jeszcze... - mówi Iwona z Sanatorium Miłości.

Nie będzie zwolnień grupowych w powiecie buskim? Powiatowy Urząd Pracy w Busku - Zdroju o sytuacji…
piątek, 3 kwietnia 2020, źródło: Echo Dnia Świętokrzyskie

Nie będzie zwolnień grupowych w powiecie buskim? Przedsiębiorcy mają obowiązek powiadomić o tym Powiatowy Urząd Pracy w Busku - Zdroju. Jednak do 3 kwietnia do naszego urzędu nie wpłynął ani jeden taki wniosek. Poniżej szczegóły.

Zostań w domu i obejrzyj archiwalne zdjęcia Parku Zdrojowego! [GALERIA]…
piątek, 3 kwietnia 2020, źródło: Kamienna Góra NaszeMiasto.pl

Historia Parku Zdrojowego w Cieplicach sięga XVIII wieku. Pierwotnie został założony na bazie ogrodu owocowo- warzywnego w stylu francuskim, natomiast w 1838r został urządzony w stylu angielskim. Na terenie Parku stoją zabytkowe budynki – pawilon uzdrowiskowy „Edward” z fontanną oraz Teatr Zdrojowy i muszla koncertowa, w której to odbywają się koncerty plenerowe. Znasz to zabytkowe miejsce? Zobacz jak wyglądało dawniej!

Weekendowe kontrole policji. Będą sprawdzać samochody i autobusy…
piątek, 3 kwietnia 2020, źródło: Nowy Sącz NaszeMiasto.pl

Jeśli ktoś wybiera się na weekend do Krynicy lub Muszyny, musi zrezygnować z tego planu. W sobotę w drodze do uzdrowiska na Krzyżówce powstanie czynny posterunek drogówki. Policjanci przez cały dzień będą kontrolować przejeżdżające pojazdy. Stały posterunek powstanie także w Rytrze na trasie do Piwnicznej.

W Uzdrowisku powstanie izolatorium dla chorych na koronawirusa…
piątek, 3 kwietnia 2020, źródło: Edukacja - pless.pl

W Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój utworzone zostało izolatorium dla chorych na koronawirusa. Tomasz Kordon, prezes Uzdrowiska udzielił nam wyjaśnień co do procedur przyjmowania i leczenia pacjentów skierowanych do izolatorium ze szpitali zakaźnych. Prezes uspokaja: pacjenci są ściśle izolowani, a mieszkańcy nie są narażeni na zakażenie. Do izolatorium trafiło już troje pierwszych pacjentów.

Uzdrowisko Świnoujście. Nie ma pieniędzy na wypłaty dla pracowników? AKTUALIZACJA – Świnoujście…
czwartek, 2 kwietnia 2020, źródło: swinoujskie.info

Bardzo trudna sytuacja finansowa w Uzdrowisku Świnoujście? W kasie zabrakło pieniędzy na pełne wypła

Krynica-Zdrój. Wyludnione uzdrowisko. To efekt koronawirusa [ZDJĘCIA]…
czwartek, 2 kwietnia 2020, źródło: Gazeta Krakowska

Wiosna zawitała już do Krynicy-Zdroju. Jednak zazwyczaj tętniące życiem uliczki, hotele, sanatoria czy deptak dzisiaj są puste. Mimo to należy się cieszyć, że w trosce o zdrowie swoje i bliskich mieszkańcy pozostali w domach. Krynica-Zdrój najbardziej znane uzdrowisko Sądecczyzny świeci pustkami, choć jeszcze niedawno ulice były pełne gości.

Solankowe Centrum Zdrowia w Inowrocławiu zaprasza. Skorzystaj z e-konsultacji fizjoterapeutów i kosmetologów…
czwartek, 2 kwietnia 2020, źródło: Gazeta Pomorska

Firma „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław z myślą o zdrowotnych potrzebach mieszkańców Inowrocławia i nie tylko uruchomiła e-konsultacje. Aby otrzymać poradę w zakresie fizjoterapii lub kosmetologii -wystarczy napisać maila.

Tak żyje Busko w czasie epidemii koronawirusa. Kolejki przed sklepami, przerażające pustki w uzdrowisku (ZDJĘCIA)…
środa, 1 kwietnia 2020, źródło: Busko-Zdrój NaszeMiasto.pl

Wprowadzone od środy, 1 kwietnia, ograniczenia w handlu, już od poranka powodowały kolejki i wielkie zamieszanie przed sklepami w Busko-Zdroju. Było dużo nerwów z powodu nieprzestrzegania nowych przepisów. Maksymalnie trzy osoby w sklepie na jedną kasę, zakupy tylko dla seniorów od godziny 10 do 12, rękawiczki dla każdego klienta oraz przynajmniej dwumetrowy odstęp między oczekującymi w kolejce klientami to nowe - to jeszcze bardziej restrykcyjne zarządzenia odnośnie organizacji handlu w czasie epidemii. Nie wszyscy o nich wiedzą i nie wszyscy przestrzegają. Generalnie nowe zarządzenie spowodowało spore zamieszanie i... kolejki przed sklepami. Narażeni na zakażanie ludzie czekają teraz na zakupy tłocząc się przed sklepami. Poza tym Busko w środę przerażało pustką. Takiego Uzdrowiska, które zawsze żyło kuracjuszami, gwarem nie pamięta nikt. Na kolejnych slajdach zobaczcie jak wyglądało życie Buska w czasie epidemii, środa 1 kwietnia.


Szukacz uzdrowiskowy

Znajdź swoje uzdrowisko

Lokalizator uzdrowiskowy

Uzdrowiska na mapie Polski

Dziennik uzdrowiskowy

Tematyczny przegląd publikacji

Słownik uzdrowiskowy

Baza wiedzy uzdrowiskowej

Kalendarz

Kwiecień 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930