Polskie aquaparki, baseny rekreacyjne, pływalnie z atrakcjami...

Centrum Sportowe WESOLANDIA

ul. Wspólna 4
05-075

Warszawa-Wesoła


  
Rodzaj:
Rekreacyjny
Sportowy

  
Ocena:
2.5 5 (na podst. 33 opinii)

  
Wielkość:
*



Normalny basen do pływania z brodzikiem dla maluchów oraz basenem rekreacyjnym dla młodszych. 2h w ramach multisporta na plus
NIE POLECAM !!! ZA MAŁY BASEN SPORTOWY nastawiony tylko na szkoły. Drogie bilety na wejście do basenu w porównaniu z dostępną i tańszą konkurencją. Słabe zestawienie: jakość do ceny. Nie miła obsługa. Częste awarie sauny suchej i jacuzzi, oraz bramek na parkingu. Brudne szatnie i ubikacje. Płatny parking. Słaba zjeżdżalnia
Tragedia! Obok Aquaparku to nawet nie stało. Jechaliśmy specjalnie pół godziny w jedną stronę, chociaż pod domem mamy znacznie fajniejszy "zwykły" basen. Marketingowy bełkot. Basen jakich wiele, a nawet gorszy niż "zwykłe" baseny. Drogo, nawet parking płatny, brak szatni rodzinnej (byłem z dwójką dzieciaczków, w tym córką, a w koło biegający starsi panowie z "fajfusami"... ), szatnia męska wąska, mała i cały czas mokra, brudna podłoga, baseny malutkie, a zjeżdżalnia stara i wolna, ludzi masa, woda zimna... ratownicy dorabiający w wakacje, chyba rocznikowo z liceum... gorąco nie polecam, zwłaszcza "przyjezdnym" skuszonym zdjęciami i "aquaparkiem".
Basen brudny i śmierdzący. Brud na kafelkach i między nimi,. Gdy na końcu zjeżdżalni ludzie stoją w wodzie, na górze świeci się zielone światło. Obsługa 2 pań które (jedna w szatni, druga nieraz na dole nieraz na górze w recepcji, )to wstyd dla wizerunku tego basenu. Tory wiecznie zajęte przez grupy uczących się pływać. Ratownicy znudzeni(jeden tylko ratownik, który chodzi w koło basenu i faktycznie bacznie obserwuje-(pan w dłuższych włosach)Reszta patrzy tylko na swoje ciało lub podpiera ściany. Wstyd, że jeszcze tego nie zamknęli. Ciekawa jestem czy w ogóle właściciele czytają te opinie, bo widząc od kiedy sa negatywne oceny to raczej nikt nic nie robi w tym kierunku aby poprawić jakość. Miałam wybrać sie na saune, ale po tych opiniach juz raczej tam nie pójdę.
Brud personel niekompetetny basen zamknięty dla prywatnych klientów pełno dzieci i niema jak popływać jak sardynki za spore pieniadzw
Panie przy kasie nie informują że wolny jest tylko 1 tor. Na którym pływa 7 osób
Niemiła obsługa, brud, zjeżdżalnia zazwyczaj nie działa.
Zmieniam zdanie Za takie coś za godzinę 30 zł to skandal. Nigdy tam nie pojadę
Do września tego roku było nieźle. Dla emerytów od godz. 7 do 8- były dostępne 4 tory. Teraz 2 lub 3 tory są rano zarezerwowane. I jak tu być sprawnym i szczupłym emerytem?
Kpina. Basen malutki, nic tam nie ma. Żaden to aquapark. Przyjechałam kawał drogi i się zawiodłam.
               

   chcę podzielić się swoją opinią zgodnie z Regulaminem.
Wiem, że jeśli konkretnie opiszę co mi się nie podoba to daję szansę komuś by to zmienił. Jeśli tylko wyleję swoją złość, Świat będzie jeszcze gorszy.
Początek i status

Historia Konstancina jako uzdrowiska sięga 1897 roku. Wtedy to hrabia Witold Skórzewski oraz hrabia Władysław Mielżyński podjęli się budowy podwarszawskiego letniska. Przeznaczone było one dla warszawskiej elity kupców, fabrykantów, finansistów.

Równolegle rozwijało się letnisko Skolimów. Hugon Seydel (konsul honorowy Królestwa Serbii) założył tu park na swoim prywatnym terenie oraz wybudował zakład przyrodoleczniczy Hugonówka, przystań kajakową i kąpielisko.

W roku 1965 odkryto złoża leczniczej solanki, a pod koniec lat siedemdziesiątych XX wieku oddano do użytku tężnię solankową.

Obecnie obowiązujący status uzdrowiska prawnie nadany w 1967 roku.

Położenie

Miasto powstało w 1969 roku w wyniku administracyjnego połączenia miast Skolimów-Konstancin i Jeziorna oraz kilku okolicznych wsi. Integralnymi częściami miasta są m.in. Chylice, Królewska Góra i Klarysew.

Uzdrowisko położone jest na styku Równiny Warszawskiej i Doliny Środkowej Wisły, nad rzeką Jeziorką oraz jej dopływami: Małą i Wierzbną. Otoczone jest od południa i wschodu lasami Chojnowsko-Słomczyńskimi, a od północy Lasem Kabackim.

Klimat
Poprzez zróżnicowane bodźce klimatyczne posiada walory hartujące układ termoregulacyjny.
Naturalne surowce lecznicze
Na obszarze uzdrowiska Konstancin-Jeziorna znajduje się odwiert „Warszawa IG-1”, z którego wydobywana jest woda lecznicza mineralna, swoista, 7,5% chlorkowo-sodowa (solanka), żelazista, jodkowa, hipotermalna.
KIerunki lecznicze

W kurorcie prowadzone jest leczenie uzdrowiskowe w następujących kierunkach leczniczych:

  • choroby układu nerwowego
  • choroby kardiologiczne i nadciśnienie
  • choroby górnych dróg oddechowych
Urządzenia lecznictwa
  1. Tężnia Solankowa wraz z odwiertem solanki - ul. Sienkiewicza 1.
  2. Park Zdrojowy - ul. Sienkiewicza.
  3. Basen rehabilitacyjny - Szpital Rehabilitacji Nurologicznej i Schorzeń Ruchu, ul. Sue Ryder 1.
  4. Ścieżka Zdrowia z urządzeniami do ćwiczeń - na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.
Okoliczne formy ochrony przyrody
Na południe od Konstancina-Jeziorny rozciągają się tereny Chojnowskiego Parku Krajobrazowego z wytyczonymi rezerwatami i obszarami Natura 2000.
Wyszukiwarka aquaparków
  • województwo
  • miejscowość
  • wielkość
  • różne
  • atrakcje
  • zjeżdżalnie
  • rodzaj
Ostatnio dodane opinie
Lesko: Basen AQUARIUS
Aga (18.04.2024):
Pan maciek grzybowski najlepszy kochanek :)
wszystkich opinii: 10
Swarzędz: Pływalnia Wodny Raj
Penelopa (18.04.2024):
Korzystam od lat( z przerwą) miła obsługa, zawsze czysto, ratownicy naprawdę...
wszystkich opinii: 33
Kalisz: Aquapark KALISZ
Peter (17.04.2024):
Katastrofa! ostatni raz w tym burdelu. Dzisiaj 17. 04. 24 wybraliśmy się...
wszystkich opinii: 56
Podrażnione, zaczerwienione, piekące oczy to częsty problem występujący w związku z kąpielą w basenie....
Do wód leczniczych zalicza się wody podziemne niezanieczyszczone pod względem chemicznym i mikrobiologicznym,...
Kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930